KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Hajápolók

Megújult receptúra.

Értékes argánolajjal, szilikon nélkül, extrán ápolja a száraz hajat.

Slushy

2017. október 6.

Ajándékba kaptam. Úgy voltam vele hogy kipróbálom, de nem vártam tőle sokat. Megmostam a hajam samponnal majd ezt rákentem a teljes hosszra és kb 3 perc után öblítettem le. A hajamat végre ki tudtam fésülni, ami nálam nagy szó mert iszonyúan gubancolódik a hajam és eddig semmilyen balzsam nem segített, de ez igen :) Örülök, hogy rátaláltam.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Brigike1994

2017. július 16.

:) jó . de még nem találtam meg életem legjobb hajpakolását :D

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

:) jó . de még nem találtam meg életem legjobb hajpakolását :D

Noncsikaaa

2017. április 24.

Ilyet minden háztartásba! A történetem: Tizenkét éve festett fekete vagyok. Múltkorában támadt egy ötletem, legyek már ombre, hadd próbáljam ki... Nekem a fekete-barna ombre nagyon tetszett, legyen hát ez, s a tesóm máris elkezdte szívatni...az amúgy is vékony szálú...szerencsétlen...igénybe vett...kritikán aluli hajamat. :D Gondolván, ennél rosszabb úgysem lehet, mindent megtettek a hajammal, ami kárára vált. Egymás után többször leszívatott haj, képzelhetitek!...
Lett is egy "csodálatos" fekete-rókavörös ombrém, amivel alig mertem kimenni az utcára! A hajam vége extrém mód elvékonyodva, eltörve, kiszálkásodva! Nem viccelek, akárhányszor tükörbe néztem, annyiszor sírtam! Hiába kentem rá az argánolajat s ilyen-olyan csodaszereket, semmi nem használt, már komolyan arra gondoltam, hogy azt a 10centit fogom, és lecsapom egy bárddal vagy egyszerűen levágom ollóval, már nem érdekelt! Eltelt 2 hét, befestettem a vörös részt sötétbarnára. Sikerült, nagyon szép lett a színe, de a hajam állaga hulladék! Majd rohannánk ki a párommal a DM-ből, de nagy volt a sor, várni kellett...nézelődtem a kis termékminták közt, mikor rábukkantam erre kis tubusra. Bízva az utolsó reménységben, megvettem! Majd jött a hajmosás, és felkentem az egész tubussal a nedves hajamra. Már akkor éreztem, hogy valami más...valami nagyon más...valami kellemes...valami fura...A zuhanyzóból elkezdtem üvölteni, mire a párom beszaladt, hogy mi az isten történt!? Én meg pucéran ugrándozva mutattam neki a hajvégem, hogy ezt nézd,ezt nézd!!! És a hatás, ám öblítés után sem múlt el, sőt, szárítás után sem, CSODÁT tett a hajammal ez a termék, és még most is csodaszép, egészséges kinézete van, selymesen csillogó, puha és könnyen kezelhető! Imádom! Már mindenki tudja a munkahelyemen a történetemet, bárhová megyek, mindenkinek elmondom, annak is, aki nem akarja hallani,annyira elégedett vagyok! :D Egyfolytában a hajamat piszkálom, mint egy hülye pi*a, nem tudok betelni az eredménnyel! Nem hinném, hogy minden mosáshoz használni fogom, meglátjuk... De mindenkinek ajánlom a kipróbálását, akinek száraz, igénybe vett haja van!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ImDora

2017. március 17.

Fantasztikus!! A borzalmasan kócolódó, roncsolódott hajamat egy használat után megzabolázta! Utánna jó alaposan ki kell mosni samponnal és nem lrsz nehéz a haj. Csak úgy suhan utánna a fésű a tincsek között! Nem kell túl sűrűn használni, elég kéthetente (a köztes héten elég a sima balzsam), de akkor mindenhol jó alaposan be kell kenni, a fejtetőn is! Teljesen megyőzött, az ára is jó! Ajánlom mindenkinek!

ImDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

DianaS

2017. március 10.

Nem ért sokat.. extrán meg főleg nem ápol, átlagos. Kb 1 hónapig volt elég ez a picike hosszú hajra.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Merci24

2017. január 4.

Nagyon szaraz, toredezett hajam van, heti ketszer vasalom mar evek ota, jol jon a taplalas, bar ez pont nem csinalt semmit. Amugy sem talaltam meg olyan pakolast vagy barmit, ami tenyleg segitene, de ez meg mintha rontott is volna a helyzeten. Mindensetre 250 forint nem nagy penz, ez a kis tubus kb 3 hasznalatra eleg, bar ez hajhossztol fugg.

Merci24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

zsokapl

2016. szeptember 8.

Erősen igénybe vett, károsodott a hajam... nem rossz de inkább akkor lesz hasznos ha már kicsit rendbe jött mert egyenlőre sajnos nem sokat segített

zsokapl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

linkee

2016. augusztus 4.

Száraz hajam van, rendszeresen használok pakolásokat, olajokat. Összehasonlítva más márka, illetve más balea-s pakolással,(szilikonmentes) ez csak egy gyenge közepes. Nem hidratál megfelelően. Nem lett az a "wow" hatás szárítás után, mint pl: a more blone pakolástól. Ami tetszett az az illata és a szép összetevői, de nem újravevős.

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Litta

2016. március 27.

Aranyos kis tubusban finom illatú, krémes hajkúra, amitől a hajam fényes, és puha lesz. Hogy miért nem 5 csillag?? Azért mert egyetlen hibája van: MIÉRT NEM GYÁRTJÁK NAGYOBB KISZERELÉSBEN???

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

petraa93

2016. március 15.

Szuper :) Nagyon puha lesz utána a hajam. Mikor egy kis extrára vágyom ezt használom.

petraa93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.