KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló balzsam phytokeratinnal és rózsa kivonattal, a haj minőségének javításáért, a természetes ragyogásért és az optimális kezelhetőségért. Antisztatikus formulája megelőzi a haj szállását.

lemontree

2018. május 2.

Ár-érték arányban nagyon jó. Fényes, puha lesz tőle a hajam. Márkásabb termékeket szoktam rá venni, ezzel csak kíváncsiságból tettem egy próbát, de rosszat nem tudok mondani róla.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

ALettah

2018. április 19.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, a DM-ben kicsit furán néztek rám az eladók, hogy egyik kezemben a balzsam, másikkal a telefont böngészem, szerintem azt figyelték, hogy nem teszem-e zsebre diszkréten :D Hiába, most már nincs kozmetikumvásárlás KM teszt nélkül.
Szóval a balzsam: fantasztikus illata van, ami sajnos eltűnik, ahogy kilépek a zuhany alól. A hatása az én hajamon annyi, hogy nagyon könnyű kifésülni és kicsit puhább lett, de tulajdonképpen csak ennyit várok el egy balzsamtól, úgyhogy meg vagyok vele elégedve.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

cicaaholdrol

2018. április 14.

Az ára nagyon baráti. Nem zsírosítja a hajam, nem áll össze csomókba, jól fésülhető, kellemes tapintású. Nekem nem nagyon marad az illata a hajamba. Ja és nem vakarózok tőle! Jól teljesít, de nem a legjobban. Alap balzsam, pluszt nem ad = 4 *

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Isteni az illata! A legrdágább balzsamjaimnak sem volt soha ilyen kellemes illata, és nem produkáltak jobb hatást sem. Nem nehezíti el a hajat, mégis láthatóan ápol, könnyebb utána kifésülni. Nekem fontos szempont volt az is, hogy állatkísérlet-mentes, ráadásul árban is messze a legbarátibb a vegán termékek közül. Biztosan veszek még belőle.

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Panda90

2018. február 8.

Szép fényes és puha lesz a hajam tőle.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Szép fényes és puha lesz a hajam tőle.

majtika32

2017. december 29.

Kedvenc, fényes és puha lesz tőle a hajam, ráadásul nem zsírosítja, mint a fekete DM-es balzsam.

majtika32
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

MademoiselleSumire

2017. december 10.

Tökéletes balzsam vékony szálú, hullámos hajra.
Nagyon könnyed volt a használata után a hajam, mégis puha. Segítette a kifésülést, mennyei az illata és jó áron van.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Tökéletes balzsam vékony szálú, hullámos hajra.

Nusella

2017. október 24.

Semmi különös, szépen használ, de sajnálom, kicsit dohány illata van, mint mikor érezni egy piskótán hogy dohányoznak a cukrászdában.

Nusella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

mancus2

2017. október 3.

Ez a balzsam szuper!!! :-) el sem hiszem, hogy létezik ilyen balzsam ami nem lapítja le a hajam, pedig elég "magasan hordom" :-D ráadásul sokkal kevesebb hajlakkot kell fújnom és egész nap úgy marad :-) sőt!!! Reggel nincs "ágyhajam", alig kell igazítanom rajta valamit :-) még csak egyszer használtam, de ha ez így marad akkor már csak abban bízom, hogy soha nem szüntetik meg :-) imádooom!!!

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

uaim

2017. augusztus 18.

Imádat imádat és imádat, ennyi pénzt bőven megér többet is, simán felveszi a versenyt nagyobb márkákkal, nagyon sokfélém van és sokat próbáltam általában bio és natúr de Őt nagyon vártam és nagyon fincsi illat hatás. Hajam szép tőle nem zsírosodik jobban és kifésülhető) Szerintem egy próbát mindenképpen megér

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!