KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Samponok

Dúsító sampon vékonyszálú, tartás nélküli hajra. Ápolt és dús hatást kölcsönöz a hajnak. A panthenol intenzíven hidratálja a hajat.

• Növényi keratinnal és gyapotkivonattal
  • 3-szor dúsabb haj
  • Nem tartalmaz szilikont
  • 24 órás push-up hatás (Balea Professional sampon és balzsam együttes használata esetén)
  • Antisztatikus hatóanyaggal a szálló haj ellen
  • Gyengéd, fejbőrt kímélő receptúra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lena76

2017. július 7.

Nekem nagyon bejött. Balzsamjával együtt használom. Két naponta mosok amúgy is hajat, nagyon sok samponnal a második nap már szégyellem magam a kinézetem miatt, ez simán kitart. Nagy dúsítást nem vártam, ennek ellenére úgy érzem, egy picit jobb a hajam tartása tőle. Egységes, sima és kezelhető. Egy picit talán nehezebb a mosás utáni kifésülés, de ennyit megér. Összességében újravevős.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Alexandra19

2017. június 30.

Azért vettem meg, mert már nagyon rég óta ugyan azt a sampont használtam, és valami újra vágytam. Nekem bevált, szép fényes lesz tőle a hajam. Nem mondanám, hogy nagyon dúsít, de én ezeknek az állításoknak soha nem szoktam hinni, nem ezért vettem. Az én hajam gyorsan zsírosodik, és ez a sampon nem zsírosítja. Azt szeretem benne, hogy nem száll tőle a hajam és nem nehezíti el, jól tisztít, de nem szárít. Ezen felül az ára is nagyon kedvező. Nekem nagyon bevált, én ennél többet nem várok el egy sampontól.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

PaNel95

2017. május 16.

Elsősorban nem a dúsító hatása miatt vettem (nekem sajnos az ilyenek sosem működnek), hanem azért, mert isteni az illata és nagyon könnyű formulája van a samponnak. Nekem ez fontos, mert gyorsan bezsírosodik a hajam, és a krémesebb állagú samponokkal 2 napig sem bírja ki a hajam. De sajnos ezzel sem! Elképesztően zsíros lett a hajam már a 2. napon, mintha vagy 4-5 napja nem mostam volna hajat.
Az a 24 órás hatása nálam nem dúsításban jelentkezett, hanem addig tartott a hajmosás friss érzete.
Nálam ez nagyon gyenge teljesítmény! Ráadásul úgy, hogy még a balzsamjával sem nehezítettem a hajamat, csak magát a sampont használtam. De mindig ugyanígy jártam vele.
Hiába a finom illat és a könnyű állag (szinte "lebeg"), ha nem ér semmit sem a hajamnak.. Arról nem is beszélve, hogy ha nem fejjel felfelé csavartam le a kupakot, hanem akár csak egy kicsit megdöntve, rengeteg sampon folyt ki a tubusból. Nem praktikus egy ennyire folyékony samponnak a fejjel lefelé tárolható tubus.
A tisztítóhatására ennek ellenére azt mondom, hogy jó, hiszen érzem a hajamon, hogy tiszta, könnyű. Egészen jól habzik, bár elsőre nem mindig habzik megfelelően, de másodjára igen. De így, hogy csak 1 napig tart ki a hatása, nálam a felejtős kategóriába tartozik!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.