KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 13.

Kategória:   Hajápolók

Nem kiöblítendő, volumennövelő kondicionáló spray phytokeratinnal. Szilikonmentes, vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BloodEve

2017. december 15.

Balea hajápolási termékekben nálam egyik sem volt sikeres, ez a termék sem. Az illata büdös, de szerencsére hamar elillan.Nem lett se dúsabb, se kondícionáltabb a hajam, illv. nem rontott az állapotán sem, nem nehezítette el, nem gubancolta. Számomra a semleges kategória.

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

cattitude

2017. december 6.

kifuttatják, 300 forintért vettem, de szerintem még fogok ebből szerezni. még nem használom sok ideje, de eddig tetszik, egész jól ápolja a hajam. nekem nagyon fontos a szilikonmentesség, szóval emiatt is pluszpont, a kislányoknak való dm-es kifésülősprayen kívül nem igazán találtam még szilikonmentes balzsamsprayt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Jelizz

2017. június 14.

Megszeretten ezeket a balzsam sprayket . Szep puha es kifesulheto lesz a hajam es nem zsirosit . A kek tarsat jobban kedveltem de ezis teszi a dolgat. Az illata furi de ujra vennem 😊

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Malachite

2017. február 23.

Hát hogy is mondjam, én nem tudom mi ez a termék. Szimpi volt a kiszerelés, az egész márkát szeretem, és úgy voltam vele, jól jön egy kis extra hidratálás, kényeztetés a derékig érő hajamnak, szóval ugrott is a kosárba. A fésülést nem hogy nem teszi könnyebbé, de nekem kifejezetten nehezebb utána, pedig nem gubancolódik a hajam egykönnyen. Ezt abból a szempontból nem bánom, hogy így kevésbé "csúsznak" egymáson a hajszálaim, tehát nehezebben lapul le, könnyebbe tartja a formáját, tartását. Nem tudom hogy újravenném-e, kényeztetős esték kiegészítője, még meglátjuk mi lesz. Hány pontot adjak így? Legyen öt, mert egyelőre élvezem.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

csaktom

2017. január 6.

évekkel ezelőtt volt már egy borsópeptides hajdúsító hajszesze a baleának koffeinnel, amit kivontak magyarországról, miközben továbbra is kapható németországban, és amit nagyon szerettem, úgy veszem, h ez a megkésett pótlása, koffein helyett hajdúsító kollagénnel és fitokeratinnal, alkoholmentesen, amit különösebben nem bánok, mert cserébe nem szúrták el a tartósítását

közvetlen hatásában hozza azt a könnyű kifésülhetőséget, ami elvárható, végre szilikonok nélkül is van balzsam-spray, ami egyáltalán nem nehezíti el a hajat, de én a rövid hajamon igazán észrevehető dúsítást már nem is várok el polimerek és vmi krémező összetevő nélkül, mióta rájöttem, h egy kis olaj v viasz is kell ahhoz, h a hajszálak felborzolva összeakadjanak és úgy maradjanak, csak a hajtőemelő polimerek ehhez nem elegendőek

szóval, ha nem várjuk egy kondícionáló spray-től, h tökéletesen dúsítson, ami nem is feladata, ill. arra sem számítunk, h a roncsolt, festett hajat egy vízbázisú, olaj- és szilikon-mentes kondícionáló tökéletesen hidratálni fogja, akkor nem fogunk csalódni

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT