KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. október 12.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes.

p1nkp4nth3r

2017. július 9.

Az összetevői jók, az illata nagyon finom, az ára kifejezetten barátságos.
Talán egy ici-picit lehetne kevésbé száraz a hajam tőle (bár az utóbbi időben nem használok hajápoló olajat, így nem biztos, hogy a balzsam hibája), de ezzel együtt is inkább mondanám egészségesen fényesnek a hajam, mint sprőd-száraznak, és így ritkábban kell hajat mosnom, ami nem utolsó szempont. :)

Szerintem ár-érték arányban abszolút jó kis termék, mindenképp megéri egyszer kipróbálni.

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Az összetevői jók, az illata nagyon finom, az ára kifejezetten barátságos.

Blackxentric

2017. május 4.

Jelenleg ezt használom. Nekem ez a termék nem vált be úgy érzem. A hajam nem lesz tőle puha és hidratált, hanem kifejezetten száraz és a hajvégeim sprődek lennének, ha nem tennék rájuk a szokottnál több olajat.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

kgyrk

2017. február 15.

Selymes lesz a hajam tőle, nem zsírosít, viszont picit szárít, kell utána nagyon az olajozás, "utóápolás". Egyébként nagyon baráti az ára, talán 400Ft körüli... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

MormiOrsi

2017. február 3.

Akkor csatlakoznék az előttem szólóhoz :) én is javítok egy kicsit a balzsam értékelésén. Nekem nagyon bevált, szép selymes lesz tőle a hajam és ami a legfontosabb, hogy sokkal kevésbé törik a vége. Én alapvetően ezért ruháztam be rá és meg is kaptam tőle, amit vártam. Ugyanakkor nem lesz tőle zsíros a hajam, jó az illata és a krémes állaga miatt könnyen bedolgozható a hajba. Megvettem ennek az olaj változatát is, de nekem a balzsam érezhetően jobban használ. Én biztosan újra fogom venni.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

laural

2017. január 11.

Jövök kicsit felpontozni ezt a balzsamot, nekem nagyon bevàlt. Puhábbá, lágyabbá, könnyebben kezelhetővé teszi a hajam anélkül hogy zsírosítaná, elnehezítené. Alapvetően zsírosodásra - korpásodásra hajlamos a fejbőröm, de ez a balzsam abszolút nem ront a helyzeten. Többen írták, hogy nagyon folyós, de én ezt nem tapasztaltam. Lehet, hogy változtattak rajta valamit az utóbbi időben?

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Bettina13

2016. november 5.

Az illata kellemes, kicsit tömény, és enyhén folyós állagú. Ellenben jól puhít, ígéretét beváltotta - nekem legalábbis nem annyira töredezett a hajam mikor használtam -, így ha nem lesz a koffeines balzsamból, visszatérek hozzá. :)

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

vikcsi

2016. július 14.

Valamiért ez nekem nagyon nem jött be, pedig szeretem a Balea-s hajápolókat. Ennek még az illata sem tetszik használat után. Az állaga a többi balea balzsaméhoz hasonlóan eléggé folyós, viszonylag sok is kell a termékből, legalábbis nekem szokatlanul sok kellett ahhoz, hogy egy picit is puha legyena hajam. :/

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

backardi165

2016. július 13.

Első hajmosásnál keveset használtam belőle mégis száritás után zsirosnak tűnt a hajam éd még csak kifésülni sem volt könnyebb.egyedüli dolig ami tetszik benne az az illat. Elhasználom,de soga többet nem veszem újra!illat miatt 1csillagot adok!

backardi165
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

Midwinter

2016. május 28.

A samponhoz hasonlóan számomra sajnos ez is kidobott pénznek bizonyult, olyan száraz lett tőle a hajam, hogy nem merem többé használni.

Midwinter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

enikoo97

2016. május 2.

Nem vártam tőle nagy dolgot igazából. Nekem festett világosszőke hajam van , nagyon puha lesz ez a termék használata után.
Sokat nem kell tőle várni , de aki csak egy kis puhaságra és jó illatú hajra vágyik annak tökéletes :)

enikoo97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A méhpempő kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az méhpempő az egyik leggazdagabb forrása a fehérjéknek és a vitaminoknak, 17 féle aminosavat tartalmaz, továbbágazdag B-vitaminokban és ásványi anyagokban, Paula Begoun szerint viszont semmilyen kutatás nem igazolta eddig, hogy az összetevő bármilyen hatással lenne a bőrre.