KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bongyi, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Igénybevett és töredezett hajra

A gyorsan beszívódó kúra alvás közben segíti a haj éjszakai regenerálódását. A haj struktúráját mélyrehatóan helyrehozza és célzottan véd a hajszálak töredezése ellen. Nem hagy nyomot a párnán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nius

2013. szeptember 17.

sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval. ez egy f.s...nem azért a 600Ft-ért, amibe került, de ingyen sem használnám újra. Talán még szárított is. Borzalom!!

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Stella9

2013. szeptember 6.

Ez egy f.os. Ehhez illően büdös is.

Stella9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Ez egy f.os. Ehhez illően büdös is.

Bongyi

2013. augusztus 31.

Egyrészt hajmániás vagyok, szeretem, ha ápolt, egészséges, fényes, puha a hajam. Gondoltam, jó lesz, ha éjszaka is ápolja valami. Először nagy lelkesen használtam, és nem rettentem vissza a furcsa, már-már kellemetlen szagától sem, ami valahogy tömény. Aztán rá kellett jönnöm hamar, hogy egyáltalán nem használ, sőt, száraz, seprűs lett a hajam, egy idő után még ragadt is tőle. Sajnálom, mert praktikusnak tűnt, de sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla.

Bongyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.