KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: canyon, Módosítva: 2016. február 5.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Hajvédő ápoló sampon igénybevett és száraz hajra fitokeratinnal és acai bogyó kivonattal.

Véd a hideg és a száraz levegő ellen. Megtisztítja az igénybevett hajat és véd a külső környezeti igénybevétellel, a hideg és a fűtés száraz levegőjével szemben. Különleges ápolás a hideg téli napokon. Az antisztatikus formula miatt nincs többé "szálló haj". A haj puha, bársonyos, csillogó és jobban kifésülhető lesz. A panthenol védi a hajat és a fejbőrt a kiszáradástól.

Nem tartalmaz szilikont. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

canyon

2016. február 25.

Sajnos csatlakozom az előttem szólókhoz. Szárít, nem lesz se puha, se fényes a hajam. Azt tényleg nem tudom mennyire véd a hidegtől, de az is sovány vigasz lenne. Hatalmas csalódás a Baleától. :(

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

vikica95

2016. február 20.

Azért vettem meg ,mert a hideget a hajam nehezen viseli,és gondoltam hátha tényleg hatásos lenne.Limitált szériás volt jó áron ,eddig én se vettem észre nagy változást (nálam is inkább szárazabbnak érzem a hajam utána).

vikica95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

riella1994

2016. február 19.

Jaaajj ... :( Annyira szerettem volna szeretni... Nálunk Szlovákiában már tavaly november vége óta lehet kapni. Vettem is egyet, mivel állítólag ,,véd a hideg és a száraz levegő ellen''. Az illata is okés volt, nem is tudom mihez hasonlíthatnám. Talán olyan mű kókuszos-csokis illat. Első pár használat után még nagyon tetszett, a hajam kibírt vele 4 napot is, bár már akkor is kicsit szárította, hiába tettem rá balzsamot. Aztán következő hajmosásoknál csepegtettem pár csepp kókuszolajat a samponhoz hátha jobb lesz. De NEM! Adtam neki még egy esélyt. Jó vastagon bekentem a hajamat az Alverde hajvajával, mert az mindig rendbe teszi a loboncomat. ,,Szépen'' ki is mosta, de annyira, hogy csont száraz lett a hajam vége amin még a hajvégápoló sem segített és nem értettem, hogy mi van. Ritka az a sampon, amit nem bír a fejbőröm ,de ettől úgy égett, nem tudtam mit csináljak és a hajam is csak úgy hullott. Semmit sem váltott be. Szerintem ez egy baklövés volt Balea részéről. KUKA!

riella1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

Izabel

2016. február 16.

Alapjáraton nincs semmi bajom a Balea-s hajápolási termékekkel, de ez a sampon nem vált be :( A hajam nagyon száraz, drótszerű és kezelhetetlen lett tőle; alig bírtam kifésülni. Hogy a hideg/meleg ellen mennyire véd - nem tudom, de a puha, bársonyos hajra vonatkozó ígéreteit egyértelműen nem váltja be.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Hidratálók: PEG-4, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.