KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Egyenlőre nem vettem észre semmiféle változást de ha mégis majd jövök updatelni.
Annyit vettem èszre hogy a hajamat nem száritja ki.
Nem habzik túlságosan ezért többet kell belőle felvinni.

Update:
Azóta kiprobáltam a Schauma hamvasitot és az használ. Nekem nem vált be ez a balea sajnos.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Annyit vettem èszre hogy a hajamat nem száritja ki.
Nem habzik túlságosan ezért többet kell belőle felvinni.

Update:

lullababy102

2018. július 5.

Miután szőkítve lett a hajam kezdtem el ezt a sampont használni, hogy semmiképpen se sárguljon be a hajam. Szerencsére tette a dolgát, ugyanolyan hamvas maradt a hajam, mint amilyen a fodrászszalonban volt. Az illata finom és könnyen ki tudtam öblíteni a hajamból. Sajnos az előző kommenteket elnézve észrevettem, hogy sokan panaszkodtak a hajuk szárazságára, én ebből semmit nem vettem észre. Szerencsésnek mondhatom magam, már ami a hajamat illeti, eddig semmilyen sampon sem tudta kiszárítani a hajam. Én ezt a terméket biztos újra venném.

lullababy102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Kitsyke

2018. május 22.

Elso-ket hajmosasnal nem szaritott, de mar szaritja a hajam. Hamvasitani se hamvasit semmit. Nekem nem artott sokat, de nem veszem ujra..... schaumat akartam venni, de sajnos olyat sehol nem talaltam, igy ezt vettem meg... de szerintem minden fajta hamvasito szarit valamilyen szinten, azt vettem eszre... :/

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

nagyerika28

2018. május 12.

Egyáltalán nem hamvasít, csak szárítja a hajam. Tipikusan olcsó húsnak híg a leve.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Ramri

2018. március 20.

Szőkés balayage hajam van, nem csinál semmit. Talán az egyetlen dolog amit tud, hogy szárít.

Használtam olyan 4 hónappal ezelőtt is, szerintem akkor kicsit más volt az állaga is, maga a kinézeten is talán változtattak, az szépen hamvasított.

Ramri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

szabo123

2018. március 17.

Hamvasítani hamvasít..jól is habzik,de sajnos apró pici kiütések jöttek ki tőle a fejbőrömön..soha többet :(

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

thewildone

2018. március 13.

Mindig megfogadom, hogy soha többet Balea... de azért mégis rápróbáltam erre is. Nyilván nem hamvasít, bár nem is értem mit vártam.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

fdooori

2018. február 24.

szerintem semmit nem ér, egy sima sampon és a kiszerelése sem a legpraktikusabb. Ha valaki drogériás hamvasító samponra vágyik én inkább a schaumát javaslom

fdooori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

Alverya

2018. február 7.

Nagyjából másfél éve használtam, de annyira semmit nem ér, hogy kb. a tubus negyedéig jutottam el és kidobtam. Nem tisztít, nem hamvasít, semmit nem csinál.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

kvin

2017. december 30.

Sajnos az én hajam is elég sárgás (hiába a hamvas és platina árnyalatok, hiába a fodrász) , sosem sikerül szép szőkét varázsolni, ezért állandó kísérlet a megfelelő hamvasító készítmény. Ez a termék minden szempontból megbukott a teszten. Nem vettem észre, hogy bármit hamvasítana, ráadásul alig habzik, így vagy sok kell belőle, vagy keverek hozzá egy másik samponból, különben csak nyálkás maszatolás lesz. Egy helyett plusz egy csillag, mert Balea, és általában szeretem a termékeiket (cruelty free!)
Ezt nem venném újra, alig várom, hogy elfogyjon.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Ezt nem venném újra, alig várom, hogy elfogyjon.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.