KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

kvin

2017. december 30.

Sajnos az én hajam is elég sárgás (hiába a hamvas és platina árnyalatok, hiába a fodrász) , sosem sikerül szép szőkét varázsolni, ezért állandó kísérlet a megfelelő hamvasító készítmény. Ez a termék minden szempontból megbukott a teszten. Nem vettem észre, hogy bármit hamvasítana, ráadásul alig habzik, így vagy sok kell belőle, vagy keverek hozzá egy másik samponból, különben csak nyálkás maszatolás lesz. Egy helyett plusz egy csillag, mert Balea, és általában szeretem a termékeiket (cruelty free!)
Ezt nem venném újra, alig várom, hogy elfogyjon.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Ezt nem venném újra, alig várom, hogy elfogyjon.

nikiiabel

2017. december 6.

Sajnos amilyen olcsó olyan semmit érő. Bíztam benne azért hogy hátha valamit is segít de nekem nem vállt be nem is vettem meg újra. Sőt még mindig van belőle mert egyszerűen nem fogy mert nem is használom inkább.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Ambrozia

2017. november 29.

Sajnos nem sok mindent csinál :( a csomagolás sem túl praktikus, újra biztos nem veszem.

Ambrozia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

beautypanna

2017. november 24.

Hát nem olyan erős de azért nem engedi úgy besárgulni a hajat.

beautypanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Hát nem olyan erős de azért nem engedi úgy besárgulni a hajat.

specyal

2017. november 19.

Sajnos nekem nem vált be egyáltalán és a hajam is nagyon száraz lett tőle.Szeretem nagyon a Balea termékeket, ez az egy ami nem vált be.

specyal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 23.

Egyálatlán nem hamvasít, de amúgy kellemes.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Egyálatlán nem hamvasít, de amúgy kellemes.

Enita

2017. július 22.

Vettem már Baleás szilikonmentes sampont, nagyon rossz tapasztalatom volt vele így kicsit félve vettem meg. Nagyon kellemesen csalódtam. Puha, fényes lesz tőle a hajam, nem zsírosít jobban mint amilyen alapból a hajam, nem szárít, ÉS amiért tulajdonképpen megvettem: jól hamvasít. Két hajmosás között is sárgul a hajam, így minden hajmosásnál használom a szőkített hajamra és tökéletesen kifejti a hatását. Ár-érték arányban számomra megfelelő.

Enita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

lengyelvirag

2017. július 7.

Elhasználtam belőle pár tubussal, de nem vált be annyira.

lengyelvirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Elhasználtam belőle pár tubussal, de nem vált be annyira.

Tesa

2017. május 9.

Nekem bevált, de egyenlőre nem merek öt csillagot adni, viszont mindenképp lesz update. :)

Eddig négy alkalommal használtam, szigorúan csak a hajam hosszán, és 2-3 percig minden alkalommal masszíroztam a hajamat. Az alkohol miatt semmi esetre sem szeretném a fejbőrömet is ezzel mosni, erre a célra egy másik sampont használok, miután ezzel végeztem. Meg amúgy is, bármilyen termék, ami a hajszínt módosítja, egyszerűen nem lehet jó a fejbőrnek.

Nálam már első használatra szép hatása volt, és azóta nem sokat változott, inkább csak szinten tart, viszont mivel nem vártam meg, mire teljesen csibe sárga legyek, ezért nem lepődtem meg, hogy egy ilyen gyengébben hamvasító termék is bőven elég volt. Illetve a hajam nem festékkel lett szőkítve, hanem egy hidrogén peroxidos krémmel.

Továbbá fel van tüntetve a tubus hátulján, hogy természetes szőke hajjal semmit nem kezd, szóval nekik ez a termék felejtős.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Breegus

2017. május 4.

Hamvasító hatását nem tapasztaltam, egy "sima" balzsamnak megteszi, mert puhítja a hajvégeket, de ennyi.

Breegus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.