KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

Jrsmn

2016. január 14.

Samponként elégedett voltam vele, a hamvasító hatását nem vettem észre sajnos :S

Jrsmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Pimpike92

2015. október 20.

"A természetes fényességért és ezüstös csillogásért."

Végre találtam egy olyan hamvasítót ami nem fogja be a hajam lilára vagy épp kékre.Sokan látom nincsenek tisztában azzal , hogy mi ezeknek a samponoknak a lényege. A szőke árnyalatok megvédése. Csodálatosan megvédi a gyöngyszőke hajamat. Viszlát sárga és vörös pigmentek! Shauma szépen befogja és az amugy is igénybe vett hajat tovább szárítja...Nekem tökéletes csillogást nyújt a balea..kicsit olyan a hajam tőle mintha pluszba melíroztam volna. /fodrászként wella párti voltam ,de belezugtam a baleás termékekbe/

Pimpike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

"A természetes fényességért és ezüstös csillogásért."

csbabo

2015. október 17.

Hamvasítóként abszolút nem vált be, az írt vélemények alapján vettem meg, de nem jött be. Samponként megfelelően működik.

csbabo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

barbiii_sz

2015. október 15.

Az ára baráti, az állaga folyós, lila, jól habzik és könnyen kezelhető. Ez a kiszerelés annyira nem a legjobb, mert nehezebb a végén kinyerni belőle a sampont, a funkciójára pedig alkalmatlan, nem hamvasít semennyire sem sajnos, nem tudom ajánlani, a Shauma sampontja sokkal jobb.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

almazsu

2015. augusztus 12.

Sunkiss jelly használat után javasolta a fodrászom, hogy hamvasítsam a hajam, hogy ne vörösödjön be. Nekem tökéletesen teszi a dolgát!

almazsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Trixi

2015. augusztus 10.

Jöttem egy kicsit felpontozni. Nekem valamennyire hamvasít, számomra épp elegendően, bár csak keveset hagyom rajta. Figyelni kell, hogy egyenletesen oszlassam el, főleg dús, hosszú hajnál fontos.Tetszik a folyékony állaga, habzik is, és nem fogja be a szanitert/körmöt. Az ára egy álom. Az állagából adódóan viszont szerencsésebb lett volna egy tetőn nyílós tubus, és nem ez az alján nyílós, mert amint nyitom, már ömlik is ki az anyag. Nem szárítja a hajam jobban, mint más sampon, szőkített hajat amúgy is rendesen balzsamozni/ápolózni kell.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

anikolhi

2015. június 30.

Teljesen átlagos sampon. Hamvasító hatás: 0 ! Én biztos nem veszem újra.

anikolhi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Teljesen átlagos sampon. Hamvasító hatás: 0 ! Én biztos nem veszem újra.

PiciBrigii

2015. június 21.

Nekem tökéletesen habzik, mint bármelyik másik sampon! Bár hamvasító hatást még nem tapasztaltam,mert csak most kezdtem használni... majd kiderül!

Na szóval..már használom egy ideje..de nehéz pontozni...mert sima samponnak tökéletes, viszont a hamvasító hatás minimális...egyszer elmegy.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

ritariot

2015. március 4.

Fuu. Első nagyobb csalódásom, ami a Balea márkát illeti. 1. negatívum: szerintem nehezen jön ki a tubusból. Furcsa, hogy olyan világos a színe, hamvasító samponoktól nem ez a megszokott. Az illata ilyen átlagos samponillat, semmihez sem hasonlítható, de nem kellemetlen. Jól habzik, ha nem lenne ráírva, hogy hamvasító sampon, azt mondanám, oké. Már kb. 6 hete használom. Lenőtt, teljesen besárgult hajon kezdtem, mikor azzal nem csinált semmit, azt gondoltam ok, ezzel talán már nem is lehet. Na de hogy a frissen festett hamvasszőke hajamhoz sem ad semmi kis pluszt? Alig várom, hogy elfogyjon :(

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

bodor.kristof2010

2015. január 16.

Nekem jól habzik. Csak a hamvasító tulajdonságával van bajom, mivel egyáltalán nem hamvasított semmit a hajamon. Nagyon puha, fényes és könnyen fésülhetővé vált tőle a hajam, ezért kap 3 csillagot.

bodor.kristof2010
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.