KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

moniq0213

2016. október 18.

Sajnos borzasztó rossz véleménnyel vagyok erről a samponról. Festett szőke hajamra szerettem volna használni, de több szempont miatt is csalódás nekem:
1.: nem hamvasít
2.: erőteljesen elkezdett hullani tőle az egyébként dús és egészséges hajam
3.: szárított
Maradok a korábbi jól bevált samponomnál, kár is volt kísérletezni.

moniq0213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

1.: nem hamvasít
2.: erőteljesen elkezdett hullani tőle az egyébként dús és egészséges hajam
3.: szárított
Maradok a korábbi jól bevált samponomnál, kár is volt kísérletezni.

Csigabee

2016. augusztus 29.

Abszolút nulla. Műanyag illata van, semmi pigmentáltság - ebből fakadóan hamvasítani sem hamvasít - és a drámaian beharangozott tápláló hatást sem érzékeltem.

Csigabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

borb.biaa

2016. április 11.

Ez mindent tud, csak hamvasítani nem. :D A Schauma ezerszer jobb, igaz, hogy vigyázni kellett vele, amikor szőke voltam, nehogy befogja (most már foghat, mert őszre van festve a hajam), de legalább látni lehet a hatását, ennek nem.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Jrsmn

2016. január 14.

Samponként elégedett voltam vele, a hamvasító hatását nem vettem észre sajnos :S

Jrsmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Pimpike92

2015. október 20.

"A természetes fényességért és ezüstös csillogásért."

Végre találtam egy olyan hamvasítót ami nem fogja be a hajam lilára vagy épp kékre.Sokan látom nincsenek tisztában azzal , hogy mi ezeknek a samponoknak a lényege. A szőke árnyalatok megvédése. Csodálatosan megvédi a gyöngyszőke hajamat. Viszlát sárga és vörös pigmentek! Shauma szépen befogja és az amugy is igénybe vett hajat tovább szárítja...Nekem tökéletes csillogást nyújt a balea..kicsit olyan a hajam tőle mintha pluszba melíroztam volna. /fodrászként wella párti voltam ,de belezugtam a baleás termékekbe/

Pimpike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

"A természetes fényességért és ezüstös csillogásért."

csbabo

2015. október 17.

Hamvasítóként abszolút nem vált be, az írt vélemények alapján vettem meg, de nem jött be. Samponként megfelelően működik.

csbabo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

barbiii_sz

2015. október 15.

Az ára baráti, az állaga folyós, lila, jól habzik és könnyen kezelhető. Ez a kiszerelés annyira nem a legjobb, mert nehezebb a végén kinyerni belőle a sampont, a funkciójára pedig alkalmatlan, nem hamvasít semennyire sem sajnos, nem tudom ajánlani, a Shauma sampontja sokkal jobb.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

almazsu

2015. augusztus 12.

Sunkiss jelly használat után javasolta a fodrászom, hogy hamvasítsam a hajam, hogy ne vörösödjön be. Nekem tökéletesen teszi a dolgát!

almazsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Trixi

2015. augusztus 10.

Jöttem egy kicsit felpontozni. Nekem valamennyire hamvasít, számomra épp elegendően, bár csak keveset hagyom rajta. Figyelni kell, hogy egyenletesen oszlassam el, főleg dús, hosszú hajnál fontos.Tetszik a folyékony állaga, habzik is, és nem fogja be a szanitert/körmöt. Az ára egy álom. Az állagából adódóan viszont szerencsésebb lett volna egy tetőn nyílós tubus, és nem ez az alján nyílós, mert amint nyitom, már ömlik is ki az anyag. Nem szárítja a hajam jobban, mint más sampon, szőkített hajat amúgy is rendesen balzsamozni/ápolózni kell.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

anikolhi

2015. június 30.

Teljesen átlagos sampon. Hamvasító hatás: 0 ! Én biztos nem veszem újra.

anikolhi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Teljesen átlagos sampon. Hamvasító hatás: 0 ! Én biztos nem veszem újra.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.