KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yvaine

2015. január 12.

Nemrég vettem meg, tényleg jó árban van, és általában véve nem tartom rossznak a Balea termékeket. Párszor már használtam, eddig nem sok változást tapasztalok, ami a hamvasítást illeti, mert ugye elsősorban arra kellene. Az illatával stb. nekem nincs semmi problémám különben. Valaki tud más, jól bevált hamvasító samponról esetleg? ;)

Yvaine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Oraculum

2014. szeptember 18.

Kb az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani, nem habzik, nagyon híg és nem hamvasít...

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

takacseszti1985

2014. szeptember 2.

Otthoni hajfestés utánra kerestem egy szép összetevős, hamvasító hatású sampont. Itt mindenki lehúzta ugyan, de gondoltam mégis teszek egy próbát, és milyen jól tettem! Egy picit még lilást színt is látok a hajamban, ha jobban megnézem, szóval hamvasításra abszolút bevált! Évek óta szilikonmentes sampont használok, így nem furcsa, ha nem képez "selymes" bevonatot a hajon és már kitapasztaltam hogy tudom az ilyen samponokat megfelelően felhabosítani. A hajam puha és tiszta tőle másnap is, úgyhogy megy az ötös :)

takacseszti1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

forditottkecske

2014. augusztus 11.

Nem hamvasít, és mivel hamvasító samponnak van eladva, ezért 1 csillag.

forditottkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nem hamvasít, és mivel hamvasító samponnak van eladva, ezért 1 csillag.

szaboka79

2014. június 17.

Háááát, semmi jóról nem tudok beszámolni ezzel a samponnal kapcsolatban. Nekem mosás közben alig habzott, nem éreztem, hogy igazán tisztítana, hamvasító hatása nem volt. Sprőddé tette a hajam, amin persze hajbalzsam segített, de összességében szó szerint kidobott pénznek tartom.

szaboka79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

terke29

2014. május 28.

Megvettem,és rossz.Pontosabban semmit sem hamvasít.Viszont jól tisztít,finom illata van,és nem zsírosít.Ezért kutyulom össze mindíg egy kis edénykében 5-7 csepp Kallos hamvasítóval,és így már mindkettő jól működik.A Kallos nekem magában "lilít",a sampon viszont nem,a kettő együtt pedig működik.Ettől függetlenül a sampon akkor is csak 2 csillagos.

terke29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

Soly77

2014. május 27.

Hamvasításból: - ülj le fiam 1- es! Ár érték arányban még azt mondom oké, de mást is találok ennyiért! Nem ezért vettem, felejtős!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Babszika

2014. május 23.

Aki hamvasítás miatt szeretné használni, annak egyáltalán nem ajánlom. Semmit sem hamvasít, nagyon sok kell belőle, hogy egy kicsit is habosodjon. Pozitívumnak csak annyi, hogy puha lesz tőle a hajam, de hát nem ezért vettem...

Babszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Orsyna

2014. május 6.

Az állaga géles az nem tetszik, sok kell belőle a hajamra hogy eloszlassam. Az illata pedig büdös..:/ Enyhén hamvasított,de nem feltűnően. Puhább lett a hajam ez a pozitívuma.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Bunny17

2014. március 30.

akciósan vettem a DM-ben,háromszáz-valamennyi forintért. szép fényes és puha lesz a hajam.de hamvas az nem

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.