KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

PiciBrigii

2015. június 21.

Nekem tökéletesen habzik, mint bármelyik másik sampon! Bár hamvasító hatást még nem tapasztaltam,mert csak most kezdtem használni... majd kiderül!

Na szóval..már használom egy ideje..de nehéz pontozni...mert sima samponnak tökéletes, viszont a hamvasító hatás minimális...egyszer elmegy.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

ritariot

2015. március 4.

Fuu. Első nagyobb csalódásom, ami a Balea márkát illeti. 1. negatívum: szerintem nehezen jön ki a tubusból. Furcsa, hogy olyan világos a színe, hamvasító samponoktól nem ez a megszokott. Az illata ilyen átlagos samponillat, semmihez sem hasonlítható, de nem kellemetlen. Jól habzik, ha nem lenne ráírva, hogy hamvasító sampon, azt mondanám, oké. Már kb. 6 hete használom. Lenőtt, teljesen besárgult hajon kezdtem, mikor azzal nem csinált semmit, azt gondoltam ok, ezzel talán már nem is lehet. Na de hogy a frissen festett hamvasszőke hajamhoz sem ad semmi kis pluszt? Alig várom, hogy elfogyjon :(

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

bodor.kristof2010

2015. január 16.

Nekem jól habzik. Csak a hamvasító tulajdonságával van bajom, mivel egyáltalán nem hamvasított semmit a hajamon. Nagyon puha, fényes és könnyen fésülhetővé vált tőle a hajam, ezért kap 3 csillagot.

bodor.kristof2010
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Yvaine

2015. január 12.

Nemrég vettem meg, tényleg jó árban van, és általában véve nem tartom rossznak a Balea termékeket. Párszor már használtam, eddig nem sok változást tapasztalok, ami a hamvasítást illeti, mert ugye elsősorban arra kellene. Az illatával stb. nekem nincs semmi problémám különben. Valaki tud más, jól bevált hamvasító samponról esetleg? ;)

Yvaine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Oraculum

2014. szeptember 18.

Kb az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani, nem habzik, nagyon híg és nem hamvasít...

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

takacseszti1985

2014. szeptember 2.

Otthoni hajfestés utánra kerestem egy szép összetevős, hamvasító hatású sampont. Itt mindenki lehúzta ugyan, de gondoltam mégis teszek egy próbát, és milyen jól tettem! Egy picit még lilást színt is látok a hajamban, ha jobban megnézem, szóval hamvasításra abszolút bevált! Évek óta szilikonmentes sampont használok, így nem furcsa, ha nem képez "selymes" bevonatot a hajon és már kitapasztaltam hogy tudom az ilyen samponokat megfelelően felhabosítani. A hajam puha és tiszta tőle másnap is, úgyhogy megy az ötös :)

takacseszti1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

forditottkecske

2014. augusztus 11.

Nem hamvasít, és mivel hamvasító samponnak van eladva, ezért 1 csillag.

forditottkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nem hamvasít, és mivel hamvasító samponnak van eladva, ezért 1 csillag.

szaboka79

2014. június 17.

Háááát, semmi jóról nem tudok beszámolni ezzel a samponnal kapcsolatban. Nekem mosás közben alig habzott, nem éreztem, hogy igazán tisztítana, hamvasító hatása nem volt. Sprőddé tette a hajam, amin persze hajbalzsam segített, de összességében szó szerint kidobott pénznek tartom.

szaboka79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

terke29

2014. május 28.

Megvettem,és rossz.Pontosabban semmit sem hamvasít.Viszont jól tisztít,finom illata van,és nem zsírosít.Ezért kutyulom össze mindíg egy kis edénykében 5-7 csepp Kallos hamvasítóval,és így már mindkettő jól működik.A Kallos nekem magában "lilít",a sampon viszont nem,a kettő együtt pedig működik.Ettől függetlenül a sampon akkor is csak 2 csillagos.

terke29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

Soly77

2014. május 27.

Hamvasításból: - ülj le fiam 1- es! Ár érték arányban még azt mondom oké, de mást is találok ennyiért! Nem ezért vettem, felejtős!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.