KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

Babszika

2014. május 23.

Aki hamvasítás miatt szeretné használni, annak egyáltalán nem ajánlom. Semmit sem hamvasít, nagyon sok kell belőle, hogy egy kicsit is habosodjon. Pozitívumnak csak annyi, hogy puha lesz tőle a hajam, de hát nem ezért vettem...

Babszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Orsyna

2014. május 6.

Az állaga géles az nem tetszik, sok kell belőle a hajamra hogy eloszlassam. Az illata pedig büdös..:/ Enyhén hamvasított,de nem feltűnően. Puhább lett a hajam ez a pozitívuma.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Bunny17

2014. március 30.

akciósan vettem a DM-ben,háromszáz-valamennyi forintért. szép fényes és puha lesz a hajam.de hamvas az nem

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

ramona22

2014. március 16.

Nos, senki se várjon tőle csodát, és nyilván nem a legelső használat után fog látszani a hamvasító hatása,de nekem minimálisan működött.(bár nem olyan intenzíven,de mondom,ne várjunk tőle nagy durranást.)450 ftért vettem,gondoltam ha nem válik be a hamvasítás, az, hogy szilikonmentes sampon önmagában még egész jó. Mint már mondtam tompított a világosbarna, rezesen csillogó hajamon, de egyúton ki is szárította, de arra is gondoltam,hogy végülis én eddig szilikonos termékeket használtam,lehet ez a váltás nem tett jót(mivel a balzsamom is most szilikonmentes.) Elhasználom,de szilikonmentesség ide vagy oda, maradok a szilikonos termékeknél,mert végülis az a lényeg hogy puha hajam legyen... az enyhe hamvasításért kap 2 csillágot...

ramona22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

kikcse

2014. február 28.

Először itt olvastam róla, így a DM-ben most leértékelve félve vettem meg, mert a vélemények elég lesújtók. De egy életem, egy halálom (az akkor történt miután megláttam a Shauma ugyan ilyen samponját 1200 ft-ért) 500 Ft-ért, kipróbálom. Nekem bejön... Utolsó festésem után hajam, ha olyan volt a fény narancsos beütéssel pompázott, és ez megoldotta. 2-3 percig hagytam a hajamon hatni (mit ahogy ezt írja is a hátulján), és vizesen még nem győzött meg, de hajamat megszárítva, látszik, hogy már nem olyan narancsos (vagy egy mosás után ennyit kopik a festék?? :)) A sampon lemosásakor már érezhető, hogy nem száraz, hanem olyan csúszós marad a haj, ami nekem tetszik. A flakon színe (szép ezüst lila) és formája is bejön. Maga a sampon olyan áttetsző lilás-kékes valami. Nekem jól habzott, igaz nem sajnáltam, az itt olvasottak alapján fel voltam készülve, hogy nem fog habozni.
1 szóval, nekem eddig tetszik, megadom neki az 5*-ot.

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

1 szóval, nekem eddig tetszik, megadom neki az 5*-ot.

kismag

2014. február 13.

Mint egyszerű sampon sem egy nagy durranás, de mint hamvasító sampon hatalmas kudarc. Konkrétan semmit nem csinál. Már az első hajmosásnál, mikor nyomtam ki a tubusból láttam, hogy bukta...annyira átlátszó volt. Az ára miatt kap egy 2-est.

kismag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

mankablogja

2013. december 4.

Nem is láttam még ezt a sampont azelőtt,pedig ha szőke vagyok,akkor a hamvas árnyalatokat is rendszerint pártolom,és hamvasító samponnal segítek rá.Most kipróbáltam.Az ára miatt vettem meg.Más pozitívuma sajnos nincs.Habzik,de nem tisztít kellően,nem hamvasít.Pont azt nem tudja,amire való.Két csillag az ára és a kellemes illata miatt.

mankablogja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Matyuskababa

2013. december 2.

Az ára miatt vettem meg. Nem egy csoda , de elmegy... többször nem hiszem hogy megveszem.

Matyuskababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Tyuki

2013. november 19.

Imádom a Balea cuccokat, de ez a sampon sajna nem vált be. A felét elhasználtam, mégsem éreztem a hamvasító hatást, sőt, volt, hogy kimondottan sárgának láttam a hajamat. A hamvasító sampon elvileg a barna haj vörösödését is meggátolja, hát ebből sem éreztem semmit.
Átváltottam Schaumára, igaz még csak 3-4 alkalommal használtam, de sokkal szebbnek látom a hajszínem.
Azért kap 3*-ot, mert az illata jó és szép puha lesz tőle a haj.

Tyuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Azért kap 3*-ot, mert az illata jó és szép puha lesz tőle a haj.

niniprincess

2013. július 7.

Elősször azt hittem ez a cucc semmit sem ér.Meg sem közelítette a Schaumát.Gondoltam elhasználom,ne menjen kárba,erre láss csodát 4 használat után szépen behamvasította a festett "melegszőkésre" sikerült hajam:) Nekem tetszik!!Elhasználom,+pont az uv szűrőért,de azért nem venném újra.

niniprincess
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.