KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok

Ősz és szőkített hajra.Platinaszőke hajra is alkalmas.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

UV szűrőt, B5 provitamint, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

Szilikonmentes.

Pinky

2013. június 4.

sajnos semenyit sem hamvasít! és még a hajamat is szárította. azt hiszem átpasszolom apámnak.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Tincss

2013. május 19.

Kellemes illatú szép fényes lett tőle a hajam! :) nekem bevált.

Tincss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

Kellemes illatú szép fényes lett tőle a hajam! :) nekem bevált.

Heli

2013. május 10.

Tartozom egy frissítéssel. Ősz hajon van hatása, de csak 1 tubus elhasználása után. Elég szép, fehéres lesz tőle a haj.

2013. február 12.
Mamával kipróbáltattam, semmire nem jó, ami a hamvasítást illeti. Gyönyörű hófehér a haja, csak néhány tincse sárgult be, de még azokat sem volt képes hamvasítani. Szőke hajra gondolom még ennyire sem jó.

2013. február 8.
Ugyan már nem vagyok szőke, mert nem sikerült nekem tetsző árnyalatot elérni, így visszabarnulok, mégis megvettem ezt a terméket a pakolással együtt. Az első benyomásaim: a szokásos gél állag, csak lilában, kicsit nehezebben habzik, mint mondjuk a koffeines verzió. Szárítás után sokkal többnek tűnik a hajam, színében talán minimálisan látszik a hamvasság, de még mindig harcolok a vörös fény ellen. Remélhetőleg hamarosan az 5.11-es Majirel megoldja a problémát. Részemről ez egy átlagos sampon, nem hamvasít brutálisan, ez nem is várható egy használattól, pláne barna hajon. Ha mamámat sikerül rávennem, hogy ezzel a "színes samponnal" mosson hajat az ezüstös ősz érdekében, beszámolok az eredményről.

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

xxmaiax

2013. április 25.

Ezüst szőke hajon teljesen bevált, puha kellemes tapintású, nem szárazabb tőle + pont az UV szűrőért és a szilikonmentességért

xxmaiax
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

berzai.kata

2013. április 12.

Én festett, szőke hajra próbáltam ezt a sampont, és maximálisan elégedett vagyok vele. Kellemes illatú, jól habzik, 2-3 perc után igazán szép hamvas hajszínt eredményez. Már az első használat után eltüntette a hajtőn lévő sárga árnyalatot.
Eddig elég drága hamvasító sampont használtam (Tony and Guy), ami 5x ennyibe került. Végre spórolhatok ezen és még elégedett is vagyok a termékkel.

berzai.kata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

Nusee

2013. március 24.

Egy használattól még nem is lesz hamvas szőke.....szerintem meg jó mert a legtöbb hamvasítótol lila volt a hajam ezután pedig nem, de amúgy rávan írva hogy ősz és szőkített hajra és nem sötétre való szóval a vörös beütésen nem fog enyhíteni csak a sárgás részeken, nekem aranyszőke a hajszínem és 1 hónap használat után nagyon sokat világosított a hajamon mintha 3-4 árnyalattal világosabbra festettem volna, nekem nagyon tetszik amit produkál :) illata isteni, szép fényt ad, nem kell sok belőle pedig oroszlán hajam van, úgyhogy nálam 5ös! :D

Nusee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

eprecs

2013. március 2.

Botrány. Hiába fele annyiba kerül mint társai, semmit nem ér nem hamvasít és még 'féltubussal' ki is kell nyomjak ahhoz hogy legalább felhabosodjon. Újra venni biztosan nem fogom sőt azon gondolkozom van-e értelme ezt elhasználni mivel mellette egyre sárgásabb a hajam töve..

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Vixodite

2013. február 12.

jól habzik, jól tisztít, nem lett száraz a hajam tőle, de extrém hamvasságot nem észleltem.

Vixodite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

karina

2013. február 8.

Mivel alapvetoen elegedett vagyok a balea termekekkel, gondoltam kiprobalom ezt, mint elso balea sampont. Nos, ez egyben az utolso is. Igaz, barna hajam van, de nem festett, hanem termeszetes ezustfenyu kozepbarna, szoval nem makacs voros fenyt akartam semlegesiteni vele. Csini lila gel, bar a halvany zsele kinezetebol mar sejtettem hogy nem lesz itt semmi hamvasitas... Nem is lett, ellenben a hajam ennel gondorebb es szarazabb sosem volt:( pedig nem hasznalok ra semmi extrat, sampon es annyi, neha egy kis elseve selymes olaj, ez eleg szokott lenni. Meg azt sem mondanam hogy a szilikonmentesseg miatt van, van olyan szilikonmentes samponom ami tok szuper, puha fenyes lesz tole a hajam, szoval nem tudom. Nem hogy ujravenni, vagy elhasznalni nem fogom, abban sem vagyok biztos hogy meg egyszer hasznalom...:( kar erte. Ha valaki tud jo hamvasito csodat, irja meg legyszi!:)

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Sabinilla

2013. február 3.

Ma vettem, most próbáltam ki. Áttetsző, enyhén lila gél állagú sampon, az illata kellemes és ezzel ki is merítettem a pozitívumait. Nekem nem habzik eléggé, hajmosás közben olyan érzésem volt, mintha nem tisztítana rendesen (ugyanez volt a More Blond-nál is). Utána a Goldwell szőke hajra való balzsamját használtam, ami azért nem egy drogériás termék és a problémás részeken így sem tudtam kifésülni a hajam elsőre, kellett a hajvégápoló, először. Azután a szokásos szárítás közben éreztem , hogy itt vmi még mindig nem oké. Akadt a kefe a legjobban kiszőkített részeken, muszáj voltam még a Uniqe One spray-t is használni. A körkefét felváltottam a diffúzorra, most itt ülök enyhén beach-es frizurával emiatt a jó kis sampon miatt. Szőkített hajra szilikonmentes sampont sztem nem érdemes használni, pedig platinaszőke hajra kifejezettem ajánlják ezt a terméket. A hamvasítása 0. Rövidhajú ősz hajra biztos beválik, szőkére nem. Gyenge kettes a puhaság és az illat miatt. Arra amire szánták, arra pont nem jó.

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.