KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 29.

Kategória:   Samponok

Mélytisztító sampon. Az erős regeneráló formula tisztítja a hajat és a fejbőrt,finoman,de hatékonyan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kiralykislany

2017. december 4.

Alkalmanként használom csak, de nem érzem, hogy különb lenne bármelyik másik sampontól.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Dius1991

2017. szeptember 1.

Hetente egyszer használom, az alaposabb tisztítás érdekében. Szépen tisztítja a fejbőrt, sőt fel is frissíti azt. Használata után valóban szárazabb a hajam, de tovább marad friss. Nem merném használni minden hajmosásnál a szárító hatása miatt.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Nagy reményekkel vettem meg,hogy majd a mélytisztításával segít az enyhe korpámon és a gyorsan zsírosodáson. Már egy használat után 3x több korpám lett tőle,mint azelőtt volt, és elnehezítette a hajamat. Továbbadtam anyukámnak, ő nem panaszkodott. De bennem olyan mély nyomott,hogy mennyire rossz volt, 1*

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

natasa

2017. április 22.

Az első használat után elégedett voltam, mert szépen tisztít, nem zsírosodott hamar a hajam utána. De pár használat után azt tapasztalom, hogy kifejezetten szárít, és nincs tartása a hajnak utána, szóval nálam ez rendszeres használatra biztos, hogy alkalmatlan.
Mélytisztító, az biztos. Néhány hetente egyszer bevetem majd. (Főleg festés előtt - én Khadival festek, ott nagyon fontos, hogy festés előtt alaposan megtisztítsuk a hajat, hogy jobban tapadjon a festék. Arra jó lesz.)

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Violet 1

2017. április 19.

Akciós áron vettem grátisz ml-el.Nyerő-nyerő szituáció. Az illata nem hivalkodó, elég szolid. Jól habzik, már mosás közben érzek valamiféle tisztító hatást. Jól felfrissíti a hajat és a fejbőrt. A hajam nagyon puha volt mosás után. Eddig kétszer használtam, de azt vettem észre egy nappal kitolható vele a hajmosás. Kicsit szállt a hajam viszont, de eddig ez az egyetlen bűne.

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

gabriella7

2017. április 19.

Nagyon szépen megtisztította a fejbőrömet, két nappal hajmosás után még nem kezdett el zsírosodni a hajam. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, amit ígért, azt teljesítette.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.