KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2012. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Nem tartalmaz szilikont, antisztatikus hatású, és könnyebb kifésülhetőséget biztosít. Hatékony összetevői védik a hajszálakat, erősítik a haj szerkezetét, és dúsabbá varázsolják a hajtincseket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Yubiri

2013. augusztus 12.

Sem a hatásával, sem az illatával nem voltam kibékülve.
Nekem pénzkidobás volt.
Hajkifésülésre használtam hajmosás után, talán azon segített.
A flakonját eltettem, most nyáron vizet töltök bele, és azzal frissítem magam a nagy melegben, erre tökéletesen megfelel :-)

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Sem a hatásával, sem az illatával nem voltam kibékülve.
Nekem pénzkidobás volt.
Hajkifésülésre használtam hajmosás után, talán azon segített.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2013. május 31.

Már régebben vettem meg, de nem is használtam el, mert nekem nem vált be. Sem tartást nem adott, sőt olyan fénytelen volt a hajam tőle, mint még soha. Mattítónak beválna :) Talán már nem is lehet kapni, de nem lenne kár érte. Pedig az összes többi balea terméket szeretem. Csak ezért nem 1-es.

ida.dosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 31.

Gwendoline

2013. február 13.

Ez a termék ugyan azt tudja, mint az Elséve újra feltöltő kifésülő spray-je... Arra a célra, hogy a hajat ki tudja az ember fésülni teljesen jó, más egyebet nem tesz. De olcsóbb, mint az Elséve, szóval jobban megéri :) !

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

orchidea8627

2012. június 17.

Nekem bevált, de csak úgy ha csavarókra tekerem a nedves hajam, befújom ezzel és így hagyom megszáradni. Fixálja a hajat, olyasmi hatása van mint egy gyengébb hajlakknak, csak kifésülés után is megmarad ez a hatása. Az illatát is nagyon szeretem, olyan tiszta-illata van.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

idusmidus

2012. április 21.

Szerintem picit dúsított, de nem feltűnően természetesen. Tetszett az illata, volt némi ápoló hatása, de semmi extra.

idusmidus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Babimami

2012. április 18.

A samponnal együtt használom, nekem bevált-puhább , selymesebb lett a hajam tőle

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

bandita

2012. április 7.

Többet vártam a terméktől, nem dúsított, nem ápolt eléggé, igaz, nem is ártott a hajamnak.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 7.

evolet

2012. február 19.

eddig gyakorlatilag semmilyen hatással nem volt a hajamra, gyanítom akár az egész flakonnal ráfújhatnám, és észre sem venném:) nem érzékelek sem antisztatikus hatást, sem könnyebb kifésülhetőséget
ennek a családnak a samponját használom, azt nagyon szeretem, de ez nem tesz már hozzá semmit, persze rontani azért nem ront a helyzeten:)

egyébként mostmár csak azért használom, mert szeretem az illatát:)

evolet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

egyébként mostmár csak azért használom, mert szeretem az illatát:)

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.