KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Sampon a téli hónapokra. Gyengéden tisztítja meg a hajat és védi a külső hatásokkal szemben, a hidegtől és a meleg, száraz levegőtől. Gazdag hidratálás a hideg napokra. Szilikonmentes. Phytokeratinnal és pitaya kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mila85

2017. november 19.

Nagyon kíváncsi voltam mit tud a "téli sampon". Száraz a hajam tèlen meg szöszös is, hiába olajozom. Röhejes az ára ugy voltam vele ha hajra nem is, habfurdőnek jó lesz. Hát mar 3x mostam vele hajat es azt kell mondjam szuper, főleg valami kifèaulo sprayvel extra selymes a hajam, Jó a tartàsa, még az is lehet ujra veszem...most nincs se kedvem se felesleges pénzem dragabbal kiserletezni, kèk tigit 2 ev utan meguntam de biztos visszatèrek ahhoz is:)). Illata nekem semleges, nem rossz de fructisnak tiginek sokkal jobb, de ez nem zavar engem.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

mandarina

2017. november 12.

Néhány hete vettem észre, hogy hajmosás után a fejbőröm nagyon száraz, szinte hámlik, viszket (bár ez a szárazság előtt is jellemző volt). Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, van, hogy már első nap estéjén látom a tövén, ritka, hogy második nap még nem kell összefogni. Amióta ez a szárazság megjelent, mintha még gyorsabban zsírosodna, szerintem összefügg ez a két dolog, így gondoltam, hogy az eddigi normál hajra való samponom helyett próbálok valami mást, hátha a sampon a ludas. Ahogy bementem a dm-be, rögtön szembenézett velem ez a sampon. Először hezitáltam, mert itt nem olvastam kifejezetten jó véleményeket róla, de végülis elhoztam, hiszen 400 Ft-ért nem drága és a samponon pont az állt, hogy száraz fejbőrre való. Két napja próbáltam ki, elsőre nekem nagyjából pozitív élmény. Jól habzott, kellemesen krémes az állaga, télies az illata, könnyen kimosható. Szárítás után a hajam nagyon puha, finom tapintású volt és az illata mesés. Plusz pont, hogy a fejem egyáltalán nem viszketett, a szárazság is kicsit jobb lett. Sajnos a zsírosodás nem javult, most, második nap reggelén már láthatóan zsíros, de legalabb a hajvégek nem száradtak ki, mint korábban a másik sapmonnál. Összességében szerintem nem rossz sampon, ennyi pénzt megér, folytatom a használatát, hátha a zsírosodás is alakul majd. Egyelőre 4 csillag :)

mandarina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

anna22

2017. október 19.

Nekem egyelőre megfelel, nincs semmi extra észrevételem, de rossz se. Kivéve az "illat". :D Az elég... Hmm. Nem is tudom. Nem illatosított, abban biztos vagyok.

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

vivienlovesit

2017. június 29.

Nagyon megfogott ez a "winter protect" vonal a samponok terén is. Szilikonmentes, ami plusz pont! :) Szokásos Balea (JÓ) minőség, árban is kiváló. Minimálisan ugyan, de érezhető az ápoló hatása is. Nem tud többet, mint egy átlagos sampon; de mindennapi használatra tökéletes. Az illata viszont nagyon finom! ♡

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

kerepetra

2017. június 7.

Nekem bejött, el is raktam jövő télre egyet tartalékba. Jó az illata, puha lesz tőle a hajam, bár az igaz, hogy kicsit nehezebben fésülhető tőle, de nem vészesen. Összességében nálam pozitív.

kerepetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

canyon

2017. február 21.

Borzasztó volt, kidobtam pár használat után. Szálkás, ragacsos volt a hajam, a töve iszonyú zsíros másnapra. Viszketett tőle a fejbőröm, szörnyű volt.

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

redheadvrouw

2017. január 16.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, egy vagy két mosás erejéig működött. Egy blogon olvastam, hogy milyen szuper sampon, de sajnos nekem nem jött be. Borzasztóan elkezdte zsírosítani a hajam, 24 órát nem bír ki vele. Amúgy 3 naponta szoktam mosni..Kár, mert fantasztikusan puhává teszi az én nagyon száraz hajam(azért pakolást is használok utána), az illata is kellemes. Valahogy olyan érzésem van, mintha hagyna egy réteget a hajon, nagyon sokáig kell öblítenem és elég gyorsan is fogy..

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

csokilany

2016. december 18.

Első tubusom felénél vagyok, eddig sajnos nem győzött meg, pedig a Balea samponokkal eddig jó tapasztalataim voltak. Az első pár használatkor még nem volt vele semmi bajom, tisztított, de nem szárított, enyhén ápolt (bár azért balzsam akkor is kellett utána) de mintha már ennyire hamar hozzászokott volna a hajam... Két samponozás után sem érzem tisztának a hajam, hamar zsírosodik, és jobban száll, mint előtte. Lehet, hogy extra száraz hajra működik, de én nem fogom újravenni. Az ára és az összetevői tetszettek meg elsőként, azokra most sem panaszkodom. Sok sampontól viszket a fejbőröm, ennél nem tapasztaltam ilyet, ha esetleg valakinek ez a szempont.

csokilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

polkadotted

2016. november 8.

Tegnap vettem, az első élményem vele nagyon kellemes. Ezek a balea tubusos samponok nem voltak a szívem csücskei eddig, mindig vagy túl zsíros vagy túl száraz lett tőlük a hajam. Most csak azt érzem, hogy puha és hidratált:) Majd jövök updatelni:)

polkadotted
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.