KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: april, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum Q10 + Omega-komplex tartalmával egy koncentrált formula, ami növeli a bőr rugalmasságát, erősíti az ellenálló képességét és célzottan küzd a ráncok ellen.

Kiszerelés: 30 ml

Ayanna

2018. május 17.

Először nagyon szerettem, jó illata van, puhítja és kicsit kisimítja a bőrt, de egy idő után észrevettem, hogy kipattog tőle a bőröm. Nagyon sajnálom, mert egyébként tök jó kis termék és olcsó is, de így számomra használhatatlan :/

Ayanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Misa

2018. április 20.

A Q10 miatt vettem, hidratálás, ránctalanítás célra. Hááát, vegyesek az érzéseim.
Egyrészt tényleg, érzékelhetően puhítja a bőrt, és nagyon kellemes érzés, különösen ha éppen száraz a bőröm. Az én bőrömnek kimondottan jót tett, de nyilván a többi termékkel együtt, nem azoktól függetlenül. A benne található nagy mennyiségű szilikon szépen elsimítja a bőrfelületet, ami hosszan meg is marad.
Ilyen szempontból jó lehetne mondjuk primernek, de sajnos felvitel után sokáig ragacsos marad. Éppen ezért én inkább éjszakára használom. Reggel, amikor felkelek, arcmosáskor még mindig ott van a szilikonréteg a bőrömön.
Ami még zavar, az az illata. Borzasztó erős, és viszonylag tartós is, felvitel után egy-két óráig még simán érezhető. Nem kimondottan kellemetlen, pl. nem vegyszerszagú, de elég erős parfümszag, a tipikus citrom-levendula vonalon.
Ha nem lenne illatanyag benne, szerintem többször is újravenném, így elhasználom, de keresek helyette inkább mást.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

irmacsek

2017. november 16.

Én reggelente használom smink alapnak. Nekem nagyon bevált. Gyorsan felszívódik, táplálja a bőröm, felfrissíti az arcom, nagyon szeretem.

irmacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

hbarbika

2017. május 5.

Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm. Praktikus a kiszerelése is, viszont kipattogott tőle a bőröm, pedig nem szokott érzékeny lenni. Nem veszem újra

hbarbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

eveartstar

2016. március 14.

Jó lenne ez a krém, mert nagyon puha hidratált lesz tőle a bőr... Viszont egy nagy viszkető piros folt jött ki tőle a bőrömön, amit napokig kellett nyugtatni ahhoz, hogy elfogadható állapotba kerüljön az arcom. Borzasztó! Valószínűleg a benne lévő illatanyagra vagyok érzékeny. elhasználom a nyakamra, de nem veszem meg többet!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 14.

czandrea

2015. december 1.

Esti arckrémezés előtt használom, nagyon-nagyon jó. Kenterbe veri a Nivea hasonló, és jóval drágább termékét.Nekem el sem fogyott még a Nívea, de visszatértem ehhez. Reggelre ébredve azt veszem észre, ha kimaradt a használata. Mivel sárga, elég mennyiségű Q10 lehet benne.

czandrea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 1.

laracrof

2015. június 10.

Egy hónapja használom, tényleg enyhén kisimítja a bőröm. Ár-érték arányban valóban jó, de nem egy csodaszer. Használat után picit égeti a bőrt, de hamar elmúlik. Éjszakai krémként jobban bevált, mert enyhén ragad használat után. Alapozó alá nem annyira jó szerintem.

laracrof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Krisz78

2015. január 29.

Elhasználtam, ha már megvettem, de halottnak a csók.És büdös is.

Krisz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Elhasználtam, ha már megvettem, de halottnak a csók.És büdös is.

piperepozitív

2014. február 25.

Meglepően jó kis termék, pozitívan csalódtam benne. Bár vannak tőle jobbak is, de ár-érték arányban nagyon jó szerintem.
Az állaga híg krémes, egyáltalán nem túl sűrű, de nem is túl folyós. Nem kell sok belőle. Viszonylag hamar beszívódik. Szuper, hogy tubusból kell kinyomni, így higiénikus és jól adagolható.
Felkenés után is szoktam érezni bőrsimító hatást, nemcsak reggelre (esti használattal).
Eddig pattanásokat vagy irritációt nem okozott, remélem, ez hosszú távon is így marad.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

adra

2014. január 13.

Én rosszul vagyok az illatától, 2x használtam összesen, gyomorforgató, ha nem lennék ilyen megfontolt már a kuka púpját díszíteni, így még csak áll a polcon. Pattanásra hajlamos bőrömet meg még pluszba ki is csapta :/

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.