KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Az aktívszenet tartalmazó arctisztító kendő egy lépésben három folyamatot egyesít: eltávolítja a sminket, tisztítja és üdévé varázsolja a bőrt. A fekete színű kendőket aktívszénnel dúsított micellás vízzel itatták át. Az olajmentes, könnyed formula kellemes, friss bőrérzetet ad - erős dörzsölés nélkül is. Vízálló sminkhez is használható.

Nem tartalmaz alkoholt (etanolt). Vegán termék.

anna22

2018. február 10.

Nagyon durva, kemény a kendő, de én bírom, mert segít leszedni a sminket! Valóban megállja a helyét, sima Balea micellás víz illata van, és a hatás is kb. hasonló, csak kendő formában, én komálom nagyon, azonban a szempillaspirállal csak a kendő forma birkózik meg, a sima víz+enyhe kendő nem!
Ragacsos érzetet hagy, de ezt már megszoktam, amúgy sem szeretem magamon hagyni az ilyeneket, lemosom mindig meleg vízzel. ;) Kivéve, ha a spirálon javítok, mert elrontom. XD Arra a kis részre elmegy rajtahagyva is. Megadom a csodaszer titulust! Klassz lenne, ha nem lenne limitált, törzsvásárló lennék!

Jahigen, itt olvasom és eszembejutott még, hogy kajak nem látszik, hogy mit szedtem le - ha sötét színű az, pl. spirál, szemhélyfesték, tus -, de főleg a spirálnál, nem tudom, hogy van-e még. :'DDDDDD Alapozó azért meglátszik, meg ami fehér-világosabb, nekem ez is tetszik benne. :D

UP: Már majdnem elhasználtam egyet - annyira nem tolom a kendőket -, és sajnos kiszárította és irritálta a szemem, oda nem való ez az erős, kemény kendő. Ezért viszont nem veszem le a csillagot, mert megadja, amit ígér, működik, és lehet, hogy én rontottam el valamit.

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Louisa

2018. január 22.

Tobbszor ujravasaroltam. Otthoni lemosashoz micellas vizet hasznalok, viszont taskamban lapul ez a kis csomag, ut kozben, szoli elott, utazaskor ehhez nyulok. A HeliaD micellas kendojet hasznaltam korabban, mivel kulonbseget nem erzek koztuk ezert ar-ertek aranyban a Balea mellett dontottem.
Nekem kifejezetten tetszik a kendo masszivabb anyaga, miutan lemososm a sminkem -mely inkabb csak alapozo es puder- latszik a fekete kendon mennyi elhalt ham tavozik az arcomrol. Ilyet korabban meg nem tapasztaltam.
Csodaszernek nem mondanam, ennyi penzert meglepoen jo termek.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Csodaszernek nem mondanam, ennyi penzert meglepoen jo termek.

Szilviams0118

2018. január 18.

Ügyes reklámfogás ez a fekete szín, semmi más. Maga a kendőt erős közepesre értékelném, tényleg picit kemény és a tisztítóereje is lehetne erősebb. Pozitív, hogy tényleg puha az arcom utána. Utazáshoz fogom használni.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

CeCeDrake

2018. január 6.

Rémes. Nagyon kemény. Egy popsitörlő is kíméletesebb. Ráadásul nem távolít el semmit. Nesze semmi, fogd meg jól.
Felesleges pénzkidobás.
Nem ajánlom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Felesleges pénzkidobás.
Nem ajánlom.

Dianne

2018. január 6.

Hogy is kezdjem...amikor kijött ez a termék, annyira megörültem, hogy futottam a DM-be érte, mert féltem, hogy elkapkodják. De nagyon nagy csalódás volt. Rendkívül kemény, szinte bántja az arcom, ahogy áttörlöm vele. A sminklemosó képessége 0...a szempillaspirállal egyáltalán nem birkózik meg (hozzáteszem, a popsitörlők többre képesek, ezek után maradok azoknál). Sem az aktív szenes, sem a tisztító hatását nem érzékeltem, nagyon ragadt tőle az arcom, egyáltalán nem keltett tiszta érzést. Egyetlen pozitívum, hogy nincs benne alkohol. De hát az a legtöbb sminkelmosó-, popsitörlő kendőben szintén nincs. Nem veszem újra.

Dianne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Lovemakeup

2018. január 6.

Nagyon megkedveltem ezt a kendőt, pedig sminkeltávolításra nem igazán vált be. Picit valóban kemény, de nekem nagyon frissíti a bőröm és pihe-puha lesz tőle+ imádom a színét.
Betáraztam belőle és ajándékba is kaptam. Félek, hogy hamarosan kivonják, mert limited edition van ráírva.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

featherflying5

2018. január 6.

Kimarta a bőröm, annyira kemény, vagy hogy fogalmazzak. Pedig ígéretssnek tűnt.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Kimarta a bőröm, annyira kemény, vagy hogy fogalmazzak. Pedig ígéretssnek tűnt.

BriBerecz

2018. január 5.

Egy picit súrolja a bőrt, de nagyon hatékony ! :) És nagyon luxi ez a fekete szín. loveit.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

zsofi03

2018. január 3.

Az illata nekem tetszik és elég jól leviszi a sminket. Viszont engem is zavar, hogy nem látom mit szedett le az arcomról és valóban kicsit durva a tapintása.
Még csak kétszer használtam, ezért nagy változást nem látok a bőrömön, talán kicsit mattabb.

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

hanka.horvath

2018. január 2.

Nem rossz nem rossz DE! Nagyon nagyon erős illata van ami nekem már zavaró. Nekem 1 kendő 2 alkalomra elég (szemöldök,szempilla spirál esetleg tus)

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.