KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Az aktívszenet tartalmazó arctisztító kendő egy lépésben három folyamatot egyesít: eltávolítja a sminket, tisztítja és üdévé varázsolja a bőrt. A fekete színű kendőket aktívszénnel dúsított micellás vízzel itatták át. Az olajmentes, könnyed formula kellemes, friss bőrérzetet ad - erős dörzsölés nélkül is. Vízálló sminkhez is használható.

Nem tartalmaz alkoholt (etanolt). Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kviktoria

2017. október 20.

Igazából csak pakolás letörlésére használom, arra teljesen jól bevált. Nagyon jól át van itatva és a kendő anyaga sem durva.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

kovitami

2017. október 11.

Az elején nagyon zavart, hogy fekete és nem tudtam, hogy most mennyi sminket vitt le és mennyi maradt az arcomon, de átmentem utána micellás vízzel és meglepően jól teljesített. Mindent leszedett, de maga a kendő durva anyagú amit bánok. Kellemes illata van, nem irritálja a bőröm. Újra venném, ha nem puhább lenne, így viszont nem fogom.

kovitami
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

stenonis

2017. október 7.

Az egyetlen hibája, hogy rettentő durva. Szerencsére egész hatékony, nem kell nagyon dörzsölni vele a bőrt, de bőven lehetne puhább. Ugyanakkor szépen leviszi, amit kell és tök jó érzetű, puha lesz a bőr utána, és fekete, ami szerintem zseniális :) amíg lehet kapni, maradok nála.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

itsmedalma

2017. október 5.

Nagyon imádom hogy fekete a kendő. Jól át van itatva anyaggal ami megfelelően eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is, valamint utána kellemesen hidratálja a bőröm. Kicsit vastagabb mint az átlagos sminkeltávolító kendők, szóval akinek érzékenyebb a bőre, nem ajánlom.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Ritocska4real

2017. szeptember 28.

Egy fórumon pillantottam meg először, mivel nagyon megtetszett, hogy a szokásos tisztítókendőkkel ellentétben fekete, így kipróbáltam. Az illata tetszik, a színe és a csomagolása tetszik, a hatásfoka viszont nem különösebben. Mivel már a szemem körüli ráncokkal hadakozom, nem szeretem, ha dörzsölnöm kell ott a bőrt. Nos, ezzel a kendővel dörzsölni kell, hogy levigye a sminket rendesen. Nem is elég puha szerintem. Szeretem a "szenes" arc- és fogápolókat, de ez a kendő most nem nyert nálam. Azt nem sajnálom, hogy kipróbáltam és tényleg szuperül is néz ki, csak sajnos a kinézetének semmi köze a hatásfokához. Kár, nagyon szerettem volna szeretni.

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Fabi95

2017. szeptember 10.

Partysminkjeim eltávólítója a micellás kendő. 😃 Eddig a Nivea micellás kendő - érzékeny bőrre valót vettem. Na de erről a termékről kell véleményt írnom nem arról. Szóval 😊, az ára tetszett meg először (299 Ft), mit veszíthetek alapon meg is vettem. Nos, mivel nekem van viszonyításom magasabb árkategóriás termékkel kapcsolatban, ezért így írom meg a véleményem: a kendő nagyon kemény a Niveashoz képest. Nehéz vele dolgozni, csúszkál az arcomon. Mivel fekete, ezért nem látszik mit távolítok el. Az alapozóval még csak-csak, de a többi sminkkel nem tud megbírkózni. A szemem alatt kicsit piroskás lett a bőröm, a kendő durvaságának tudom be. Ha elfogy nem veszem meg mégegyszer. Maradok a Niveanál. :)

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

nemethanna196

2017. szeptember 10.

Nem szoktam sminklemosó kendőt használni, kb. egy évbe kétszer veszek csak elő ilyen jellegű terméket. Eddig a Balea lila csomagolású micellás kendőjét használtam, olcsó volt és kellő mennyiséget tartalmazott, célnak megfelelt, így elégedett voltam vele. Nem próbáltam még ennél magasabb árkategóriájú vagy nagyobb nevű változatot, mivel ez bevált, és tényleg csak ritkán nyúlok kendő után, ezért nem kísérletezgettem.
Azonban mikor megláttam ezt az újdonságot, azonnal megvásároltam, nem hagyhattam ki, hiszen engem minden aktív szenes és a micellás vizet tartalmazó termékkel le lehet venni a lábamról, hát ha még a kettő ötvözve van.
A legelső dolog, ami érdekes benne, hogy ugye fekete színű maga a kendő, így arctisztításkor nem látni, mi jött le és hol van még tiszta felület. Ez picit zavaró, de hozzá lehet szokni és igazából poén használni. Szintén feltűnő, hogy nagyon sok anyag van a kendőkön, jól át vannak itatva, tehát könnyedén és hatékonyan dolgozhatunk velük. Mikor először használtam, a kendő után vattával és a szokásos lemosómmal is átmentem a bőrömön és a kisminkelt részeken, és alig volt valami a vattán, jól teljesített. Megbirkózott az alapozóval, a púderrel, a pirosítóval és a szemfestékkel, míg a tussal és a szempillaspirállal kicsit nehezebben bánt el.
A terméken lévő tonik szerű anyag egyébként semmiféle irritációt nem okozott, a kendő viszont durvább tapintású, picit dörzsöli a bőröm és a szemem környékét, ezt érdemes figyelembe venni.
Összességében kendőhöz képest nem rossz, az árához képest nagyszerű alternatíva lehet, főleg utazásnál, vagy ha hulla fáradt az ember, ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a kihagyhatatlan sminkeltávolításnak.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.