KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Az aktívszenet tartalmazó arctisztító kendő egy lépésben három folyamatot egyesít: eltávolítja a sminket, tisztítja és üdévé varázsolja a bőrt. A fekete színű kendőket aktívszénnel dúsított micellás vízzel itatták át. Az olajmentes, könnyed formula kellemes, friss bőrérzetet ad - erős dörzsölés nélkül is. Vízálló sminkhez is használható.

Nem tartalmaz alkoholt (etanolt). Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsuzsi216

2017. december 7.

Nem rossz, nem rossz. Ha nem is 100%-osan, de leszedi az alapozót/sminket. A fekete szín csalóka ebben az esetben, szerintem csak a marketing miatt van.
Illata jó. Én inkább a férfiak bőrére javasolom, mert valóban nem olyan puha a kendő.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

lilluskoroknai

2017. november 23.

Arcsmink eltávolítására vettem meg a szén miatt. Meglepetésemre az egész kendő koromfekete, egyáltalán nem látod mit és mennyit pucoltál le. Azonban a dolgát teszi: tisztít és mattít is. A kendők meglepően kemények és érdesek, így nem is tudom minden napra használni, pedig az én bőröm egyáltalán nem kényes vagy érzékeny.
Tetszetős, de nem veszem többet.

lilluskoroknai
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Tetszetős, de nem veszem többet.

Elfie98

2017. november 15.

Nagyon jó kis termék, mindig Balea arctisztító kendőt veszek,ez a legújabb szerzeményem. Nekem bejön,hogy fekete a színe, igaz kicsit durva és dörzsöli az arcot ha nagyon rányomod. De nekem szépen leszedi a sminket. Lehet ettől függetlenül a Grapefruitos kendőnél maradok.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Cosette

2017. november 11.

Párszor használtam, de arra amire vettem nem igazán jött be. A szemsminket nem igazán viszi le, csak kínozza a szemet max a szemhélypúderrel tudott valamit kezdeni. Az arcról kicsit jobban viszi a sminket, de nagyon kemény. Pozitívum és amiért ajánlom, hogy teljesen lemattítja az arcot, még másnap is érezni a hatását. Nagyon zsíros bőrüeknek életmentő lehet, bár nekem lehámlott tőle az orrom. Nem spóroltak a kendőn lévő cuccal, nekem egy fél kendő is elég lenne a megfelelő hatás érdekében, de nem lehet ketté tépni. Összességében a mattító hatása miatt azt mondom megéri egy próbát tenni vele, pláne hogy annyirra nem is drága.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

szivecske

2017. november 9.

Borzasztóan zavar, hogy nem látom mit szedek le az arcomról.... kemények a kendők és engem csípnek is. Illata kellemes.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

honeybya

2017. október 23.

Nagyon szuper, én imádom, gyönyörűen leszedi a sminket, és egyszerre mattítja a bőrömet, nálam mindenképpen újravevős.

honeybya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

kviktoria

2017. október 20.

Igazából csak pakolás letörlésére használom, arra teljesen jól bevált. Nagyon jól át van itatva és a kendő anyaga sem durva.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

kovitami

2017. október 11.

Az elején nagyon zavart, hogy fekete és nem tudtam, hogy most mennyi sminket vitt le és mennyi maradt az arcomon, de átmentem utána micellás vízzel és meglepően jól teljesített. Mindent leszedett, de maga a kendő durva anyagú amit bánok. Kellemes illata van, nem irritálja a bőröm. Újra venném, ha nem puhább lenne, így viszont nem fogom.

kovitami
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

stenonis

2017. október 7.

Az egyetlen hibája, hogy rettentő durva. Szerencsére egész hatékony, nem kell nagyon dörzsölni vele a bőrt, de bőven lehetne puhább. Ugyanakkor szépen leviszi, amit kell és tök jó érzetű, puha lesz a bőr utána, és fekete, ami szerintem zseniális :) amíg lehet kapni, maradok nála.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

itsmedalma

2017. október 5.

Nagyon imádom hogy fekete a kendő. Jól át van itatva anyaggal ami megfelelően eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is, valamint utána kellemesen hidratálja a bőröm. Kicsit vastagabb mint az átlagos sminkeltávolító kendők, szóval akinek érzékenyebb a bőre, nem ajánlom.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.