KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

Az aktívszenet tartalmazó arctisztító kendő egy lépésben három folyamatot egyesít: eltávolítja a sminket, tisztítja és üdévé varázsolja a bőrt. A fekete színű kendőket aktívszénnel dúsított micellás vízzel itatták át. Az olajmentes, könnyed formula kellemes, friss bőrérzetet ad - erős dörzsölés nélkül is. Vízálló sminkhez is használható.

Nem tartalmaz alkoholt (etanolt). Vegán termék.

zsofien

2018. június 11.

Már a felét elhasználtam, úgy éreztem ideje véleményt alkotni. Szerintem ez egy szuper termék, teljesen el vagyok ájulva tőle. Még a szempillaspirálomat is maradék nélkül leszedi, és erre még egyetlen micellás víz se kendő nem volt képes.Ahogy olvasgattam a véleményeket, láttam hogy tényleg, hát ez nem túl környezetbarát. De elég vastagnak tartom a kendőket ahhoz, hogy el lehessen rakni és újra felhasználni. A kendőket kimosom használat után, majd hagyom megszáradni. Ha elfogytak, beszerzem az aktív szenes micellás vizet és átitatom azzal. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jár az 5*

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Ad-Namah

2018. május 24.

A sminket leszedte, és frissített egy kicsit az arcbőrön, de szem környékére nem ajánlom.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

eszter1234

2018. május 21.

Nagyon szerettem, sokáig vettem, szépen levitte a sminket és nem száritotta ki az arcomat, és tisztította is egyben. Viszont mostmár attertem a folyékony arclemosokhoz, hiszen a kendok használata rettenetesen szennyezi a környezetet. :(

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Tavasz tündér

2018. április 24.

A Balea aktívszenes fátyolmaszk meglepően jól teljesített nálam, így gondoltam kipróbálom az arctisztító kendőt is. Nagyon izgalmas termék, tetszik! Kifejezetten a smink eltávolítására használom, erre a célra nekem bevált. (Ugye utána következik az alapos arctisztítás.) Az olajos kendőket részesítem előnyben, így elsőre furcsa volt, hogy bár micellás vízzel bőven átitatott kendő, gyorsan megszárad az arcon, friss, tiszta érzetet kölcsönöz. És mattít, meg is lepődtem! Zsírosabb bőrűeknek ez egy klassz termék lehet! Nekem egy kendő is elegendő, bár én sok sminket nem viszek fel, így lehet egy full sminkhez több kell. Olvastam sokaknak durva az anyaga. Nekem külön tetszik, mert olyan mintha arcradírt is használtam volna, érzem hogy teszi a dolgát. Mondhatni érzékeny a bőröm, de engem nem irritált, nem pattogtam ki tőle. Ha gyengéden használjuk nincs vele gond. Újra fogom venni!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Elvileg a fő dolga a smink eltávolítása lenne, de egyszerűen kemény, durva, felsérti a bőrt. Olyan napok végén használtam el, amikor nem sminkeltem, mert a szemkörnyéket törölgetni vele valóságos csapás. Hiába aktív szenes, nem érzékeltem semmilyen hatást, amit az aktív szénnel kapcsolatban ígérni szoktak - és ígért ez a kendő is. Legalább drága vagy kellemetlen szagú nem volt.

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

patakiboglarka92

2018. március 17.

Egy hosszabb utazásra vittem magammal, hogy ne kelljen micellás vizet is cipelnem. Annyira durva az anyaga a kendőnek, hogy használat után teljesen kipirosodott tőle az arcom. Nagyon sokáig próbáltam vele lemosni a szempillaspirált, de a Too faced better than sex spirálját egyszerűen nem tudta leszedni.

patakiboglarka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

szilvasitimea

2018. március 2.

Én ezzel a keményebb textúrájú kendővel biztos nem törölném le a szememről a sminket, nem is értem... :) Én csak úgy használom, hogy végigmentem micellás vízzel szememen, arcomon, esetleg néha olajos sminklemosóval...és utána, a maradékot szedem le vele, és jól áttörlöm az arcot. Elképzelni nem tudom, hogy a full sminkemet ezzel szedjem le...De nagyon szépen tisztít és puhítja az arcot, és természetesen nagyon csecse, hogy fekete a színe ;) ..

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

kisanna20000

2018. március 2.

Nagyon praktikus. Eltavolitja a sminket rendesen, kellemes az illata viszont a kendo anyaga kisse durva

kisanna20000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Szamoca11

2018. február 24.

A tisztító képessége szerintem szuper. Könnyedén leszedi a vízálló szempilla spirált is. Viszont a kendő anyaga nagyon sprőd. Hiába van átitatva rendesen termékkel (mert tényleg átvan) még így is iszonyat durva. Az illatáról nem is beszélve. Szerintem kifejezetten férfias az illata, ami még elfogadható lenne, de sajnos elképesztően erőteljes, és meg is marad a bőrön. Így összességében én nem ajánlom.

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

anna22

2018. február 10.

Nagyon durva, kemény a kendő, de én bírom, mert segít leszedni a sminket! Valóban megállja a helyét, sima Balea micellás víz illata van, és a hatás is kb. hasonló, csak kendő formában, én komálom nagyon, azonban a szempillaspirállal csak a kendő forma birkózik meg, a sima víz+enyhe kendő nem!
Ragacsos érzetet hagy, de ezt már megszoktam, amúgy sem szeretem magamon hagyni az ilyeneket, lemosom mindig meleg vízzel. ;) Kivéve, ha a spirálon javítok, mert elrontom. XD Arra a kis részre elmegy rajtahagyva is. Megadom a csodaszer titulust! Klassz lenne, ha nem lenne limitált, törzsvásárló lennék!

Jahigen, itt olvasom és eszembejutott még, hogy kajak nem látszik, hogy mit szedtem le - ha sötét színű az, pl. spirál, szemhélyfesték, tus -, de főleg a spirálnál, nem tudom, hogy van-e még. :'DDDDDD Alapozó azért meglátszik, meg ami fehér-világosabb, nekem ez is tetszik benne. :D

UP: Már majdnem elhasználtam egyet - annyira nem tolom a kendőket -, és sajnos kiszárította és irritálta a szemem, oda nem való ez az erős, kemény kendő. Ezért viszont nem veszem le a csillagot, mert megadja, amit ígér, működik, és lehet, hogy én rontottam el valamit.

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.