KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 10.

Kategória:   Hajápolók

Töredezett hajra.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Schmetterling

2015. július 16.

Nem csodaszer, de legalább puha lett a hajam tőle. Nem fogom újra venni, vannak sokkal jobb termékek.

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Kiscsillag5

2013. március 31.

Ugyan azokat tudom írni, mint a többi Balea balzsamról. Könnyen fésülhetővé, puhává, fényessé teszi a hajat, könnyű leöblíteni és nem lesz tőle elektromos. Az illatát nem szerettem. A gyümölcsös illatokat kedvelem inkább hajbalzsamok terén.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

nikite24

2012. október 5.

Kb. három hete használom (heti 2x), és elégedett vagyok vele. Szebb lett a hajvégem tőle, könnyebben kezelhető, fényesebb, puhább. Az illata is jó, és könnyen kiöblíthető. Az ára is nagyon kedvező, úgyhogy 5-ös :)

nikite24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Szép fényes lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető. Szerintem megéri az árát!

m.szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Szép fényes lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető. Szerintem megéri az árát!

szamoca

2012. augusztus 14.

itteni véleményeitek alapján ruháztam be rá. a hajam teljesen normál állapotú, úgyhogy igazából speckó ápolásra nincs szüksége, de a fénye, és a kifésülhetősége a balzsam használata után azért önmagáért beszélt. nagyon elégedett vagyok, biztos, hogy újra fogom vásárolni.,

szamoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

andrej

2012. augusztus 5.

Nagyon jó, finom illata van, rendbe teszi a hajat! Én is a samponnal együtt használom, nagyon szeretem, bár én csak a végekre rakom. Ár-értek arányban veri a drágább társait, nem tud többet, mint más balzsam, de legalább olcsó és nincs benne szilikon.

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

candysophie

2012. május 12.

nagyon szeretem, mert elég olcsó, mégis nagyon hatásos. Ne várjatok tőle extra dússágot, vagy fényt, de nagyon egészségesen fog kinézni a haj utána! ( a samponjával együtt használom ) plusz pont, hogy nincs benne szilikon

candysophie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 12.

hanna

2012. május 7.

Sokat tettem a hajamra, de így is nehéz volt kifésülni.Úgy szoktam lemérni, hogy mennyire fog beválni egy balzsam, hogy rátéve a hajamra rögtön puhítja-e. Ez a hajápoló egyáltalán nem tette puha tapintásúvá a hajam, és kifésülés, szárítás után is sprőd maradt, száraz és fénytelen, mintha meg se mostam volna.Semmit se ér sajnos.

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

zsoxcore

2012. május 5.

Nem kell csodákra számítani, de mindenesetre használt valamennyit.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 5.

Nem kell csodákra számítani, de mindenesetre használt valamennyit.

agi.greendaygirl

2012. március 30.

az ára kedvező, bár nekem kevés amennyi benne van. Szebb tőle a haj, egészségesebbnek látszik. Könnyű utána a kifésülés. Régebben is használtam egy flakonnal belőle, szerintem azóta megváltozott az összetétele, mert akkor nem ilyen puha lett a végeredmény. Kár, hogy a balzsamokból nem lehet xxl kiszerelést venni :DD

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.