KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. október 26.

Kategória:   Hajápolók

A Balea 1 perces hajkúra táplálja az igénybevett, töredezett hajat. Láthatóan segít csökkenteni a hajtöredezést, erősíti és mélyre hatóan regenerálja a haj szerkezetét. Phitokeratinnal és micro-proteinnel ápolja a hajat. Antisztatikus formula, mely megakadályozza a szálló hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vvivien

2017. augusztus 20.

Nagyon puhává és fényesé tette a hajak, az illata is jó nekem 2 használatra volt elég

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

natasa

2017. július 11.

A barna tégelyes hajmaszkot kerestem, de nem találtam, ezért vettem egy ilyet. A hajam eléggé száraz volt. Hennás festékkel festetem egy ideje, és mostanában semmilyen balzsamot nem használtam. Ráadásul ez a festék eléggé kopik is, nem valami tartós, plusz látszik az őszes lenövésem, ami nem is szép látvány, és mivel száraz a hajam, még inkább feltűnő. Na ezt az állapotot akartam a következő festésig kicsit javítani, a hajamat puhítani, ápolni, hidratálni. Most a Nivea Haamilch sampont használom, ami elég jó, de azért hiányzik a normális balzsam mellé. A hozzá tartozó balzsam ugyanis szilikonos, sajnos. Ebben viszont nincs szilikon, hát egy próbát megér. (kb. 250 Ft volt, és nekem ez kétszer elég, mivel nem hosszú a hajam).
Hajmosás után használtam, balzsamként. Nincs erre vonatkozó utasítás egyébként rajta: csak annyi, hogy a nedves hajba kell masszírozni, egy percig hagyni, majd alaposan leöblíteni.
Használatkor és szárításkor semmi extra változást nem tapasztaltam. De a hajam tényleg puhább lett, kicsit talán fényesebb is. De ennél azért látványosabb hatást (fényt, selymességet vagy valamit) vártam volna. Jó, az is igaz, hogy a leírás szerint ez a termék inkább a tördelt hajvégekre lehet jó, talán a meggyötört hajvégeken javít látványosan. Erről viszont nincs tapasztalatom. Amiről van: a sprőd, száraz hajat puhítja, kellemes lesz a tapintása. Egynek jó, ha hirtelen kell valami plusz ápolás, akkor bevethető.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!