KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kr.galambos26, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon pantheenollal és mikroproteinnel, igénybevett és töredezett hajra.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BloodEve

2014. július 9.

2 hete tesztelem a mini kiszerelést:
Állag: híg, illata mézre emlékeztet, kellemes illata 1-2 napig érezhető
Tisztítás: jól habzik, átlagosan tisztít, hagy maga után egy réteget a fejbőrön,érdemes jól kiöblíteni
Eredmény:nincs ragacsos érzés, nem szárít,enyhén zsírosít
Irritáció:-
Összetétel:
Ár: baráti
Pozitívum: szilikonmentes
Újraveszem:ritkán
Kiknek ajánlom: igénybevett,normál hajra

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

2 hete tesztelem a mini kiszerelést:
Újraveszem:ritkán
Kiknek ajánlom: igénybevett,normál hajra

annick

2013. október 26.

Ha tehetnem minusz csillagot adnek neki...Nem nagyon szoktam termeket lehuzni, de ez szornyu. Fel tubussal hasznaltam el, es sikeresen tonkre vagta a hajamat. A balzsamjaval egyutt kezdtem el haszalni, de olyan kocokat csinal, hogy egyszeruen meg kifesulni sem tudom a felhosszu hajam. Katasztrofalis.

annick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Jó illata van, egy kicsit a hajat is puhítja. A bajom vele az, hogy zsírosít. A töredezettséggel nem kezd semmit, azon sajnos csak az olló segíthet. :(

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

katica131

2013. augusztus 30.

a coffeines után ez habzik a legjobban :))) nekem tetszik, nem csodaszer, de szép puha hajam lesz tőle (bár általában minden balea sampon így teljesít)

katica131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

aidaa

2012. október 28.

Jó az illata, de már másnap úgy néztem ki, mintha 1 hete nem mostam volna hajat. :(
Nagyon zsírosít.

aidaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Nagyon zsírosít.

orchidea8627

2012. október 3.

Én már az új csomagolásút vettem, de gondolom az összetevők nem változtak. Nagyon finom puha, ápolt a hajam tőle, direkt azért vettem mert nyáron nagyon kiszáradt a hajam vége. Az illata kellemes, mézes, de nem az a tömény, émelyítő méz illat, meg is lepődtem hogy tetszik.
Egymás utáni hajmosásokkor nem használom mert sajnos úgy nagyon lelapítja a vékony szálú hajamat, de nyilván nem is vékonyszálú hajra van, ezért nem vonok le csillagot.
Kellemes, hidratáló hatású sampon, szerintem télen is szeretni fogom. :)

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Kellemes, hidratáló hatású sampon, szerintem télen is szeretni fogom. :)

Bibi

2012. augusztus 21.

A hajvégápolójával használom együtt és nagyon szeretem. 2x használtam eddig, enyhén zsírosítja a hajam,de remélem,jön az áttörés és tovább bírja majd mosás nélkül:D. Nagyon szeretem az illatát, tényleg nagyon krémes a habja. Ahhoz képest,h szilikonmentes, a hajam puha és nagyon fényes lesz tőle. Ha továbbra is zsírosít,akkor is használni fogom,mert nagyon kellemes.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

andrej

2012. augusztus 5.

Nekem alapvetően zsíros hajam van, de azoktól a termékektől már nem várok sokat, annyi mindent kipróbáltam már. A dúsító változat csalódása után vettem meg ezt a sampont, már szemeztem vele, mert az illata nekem nagyon tetszik és itt is jókat olvastam róla. Még csak egyszer használtam, de azt tudom igazolni, hogy már hajmosáskor puha lett a hajam, ápoltnak, tisztának éreztem, hajszárítás után egy álom volt megfogni. 2 napra rá már éreztem, hogy zsírosodik, bár ez nálam alap sajnos (vmint a sampon sem zsírosodás ellen van), de remélem, hogy több használat után már csak a 3. napon fog zsírosodni, az már istenes lenne. :) A balzsamot is használom, nagyon jó. Egyelőre elégedett vagyok, megelőlegezek egy ötöst.

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

kyra

2012. július 6.

sajnos én ezt a sampont első mosás után kivágtam a kukába. nagyon kiszárította a hajam és borzalmasan kezelhetetlenné vált. akiknek tényleg igénybe vett a haja (hajfestés,szőkítés) nekik nagyon kevés ez a sampon!

kyra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

mignon

2012. július 6.

Nekem első hajmosás után elég gyorsan bezsírosodott a hajam tőle, akkor kicsit csalódtam is. De következő hajmosásoknál már tovább bírta a hajam, Remélem hosszabb távon is így marad. Lentebb írták, hogy puha lesz tőle a haj, ezt én is igazolom, Balzsam nem szükséges hozzá, bár én használok.

mignon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A méhpempő kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az méhpempő az egyik leggazdagabb forrása a fehérjéknek és a vitaminoknak, 17 féle aminosavat tartalmaz, továbbágazdag B-vitaminokban és ásványi anyagokban, Paula Begoun szerint viszont semmilyen kutatás nem igazolta eddig, hogy az összetevő bármilyen hatással lenne a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!