Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Krémszappan rózsa és guava illattal. Hidratáló összetételének köszönhetően óvja a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MissQuen

2018. március 16.

Finom illata van, nagy kiszerelés, sokáig elég.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Finom illata van, nagy kiszerelés, sokáig elég.

detti23

2018. március 9.

A tusfürdője után ezt is megvettem. Sajnálom, hogy limitált kiadás. Ez az egyik legfinomabb illatú termék szerintem eddig a Balea-tól. Nagyon gazdaságos is, mint mindegyik Balea folyékony szappan. Lehet betárazok még belőle, amíg lehet kapni. :)

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Kingucii

2018. március 3.

Nagyon finom illata van. Krémes, nem szárít.
Jól habzik és kiválóan tisztít.
Kb 300-400 Ft volt a Dm-ben.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Nagyon finom illata van. Krémes, nem szárít.
Jól habzik és kiválóan tisztít.
Kb 300-400 Ft volt a Dm-ben.

Babsszi

2018. február 28.

A tusfürdője hatására vettem meg mivel azt imádom. Ennek sajnos gyengébb az illata, de az orromhoz érintve a kezemet azért érezni és hát hajlamos vagyok jó ideig szagolgatni kézmosás után :D A csomagolása is nagyon szép, egyszerűen imádom ezt a kiadást, vérzik a szívem hogy limitált :(

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

eperturmix

2018. február 25.

A tusfürdőnél visszafogottabb illatú,csak akkor érzem ha odahajolok,nem is marad meg.Kár,hogy nem a rózsa van előtérben,azt jobban szeretném,de így sem rossz,az áráért meg pláne.A csomagolás,a színe,az állaga frankó.De!Egyre több baleánál tapasztalom,ennél is,hogy szárít,elég keményen,pedig a bőröm normál..így el is bizonytalanodtam bennük,nem hiszem,hogy újraveszem bármelyiket is,csak ha kijön egy új limitált,arról nem tudok lemondani..

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

SzL

2018. február 22.

Szeretem a Balea szappanjait. Sokáig elég 1-1 flakon és nagyon jó árban vannak.
Mindig másmás illatot veszek, hogy ne unjuk meg. Legutóbb ezt használtuk el. Szerettem az illatát, a tisztító hatásával is teljesen elégedett voltam.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Szeretem a Balea szappanjait. Sokáig elég 1-1 flakon és nagyon jó árban vannak.

Misty

2018. február 22.

Nagyon szeretem a Balea folyékony szappanokat, mind az állaguk, mind a hatásuk, mind a pénztárcabarát áruk miatt. Ha a DM-ben járok, soha nem bírom megállni, hogy vegyek néhány darabot, mindig találok valami újat. Most sem történt ez másképp, ennek az illatába, csomagolásába az első pillanatban beleszerettem, rögtön egy tusfürdővel és egy folyékony testápolóval is kiegészítettem a készletet :)
Nagyon elégedett vagyok vele, megfelelően tisztít, nem szárítja még jobban az egyébként is kirepedezésre hajlamos kézbőrömet. Be is táraztam belőle még néhány darabot, mivel sajnos limitált kiadás, nem tudom, meddig lesz elérhető.

Misty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Linuxo

2018. február 14.

Nagyon szép a csomagolása, öröm ránézni a fürdőszobában. Amúgy a szokásos Balea minőségű krémszappan.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

PiciBia

2018. február 9.

Nagyon kellemes az illata és textújára, kicsit sem szárít :)

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Nagyon kellemes az illata és textújára, kicsit sem szárít :)

Diaaa

2018. február 9.

Nagyon jó illata van, nem folyós :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nagyon jó illata van, nem folyós :)

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid