KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray rózsa és guava illattal, alumínium nélkül. 24 órás védelmet nyújt a testszag ellen. Vegán termék.

Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Zaynab

2018. május 24.

Megvettem, de nem tudtam, hogy ez ilyen borzalmas!
Szerintem ez nem is rózsás illat, hanem olyan, mint a Sweet Wonderland nevű rózsás-vaníliás testápoló volt, csak ez nem krém, hanem gáz, ahogyan valaki már jellemezte.
Kifújáskor köhögés van és kerülgetni kell, utána meg alig érzem magamon.
Csak azért vettem meg, mert gazdaságosnak tűnt, illetve számítottam a rózsa illatra, ami helyett valamilyen vaníliás-édes illatosító szagot kaptam.
Nem tervezem újra megvenni. Nagy jóindulattal csak 3 pontot adok a terméknek.
Egyébként részben szobaillatosítónak is gondoltam, és erre is fogom akkor már elhasználni azt hiszem (de még ebben sem vagyok biztos).

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Megvettem, de nem tudtam, hogy ez ilyen borzalmas!
Kifújáskor köhögés van és kerülgetni kell, utána meg alig érzem magamon.
Nem tervezem újra megvenni. Nagy jóindulattal csak 3 pontot adok a terméknek.

cattitude

2018. április 24.

nem találtam a Balea hibiszkuszos dezodort (nem merek felmenni a dm honlapjára, mert félek, hogy nem gyártják tovább, pedig imádtam), mindenképpen szerettem volna valami új, édesebb-gyümölcsösebb illatút. ez nagyon durván édes, szerintem nem hasonlít a tusfürdő gyümölcsös, lágyabb illatára. el fogom használni azért valószínűleg, inkább olyan napokon, amikor nem parfümözök.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

buzavirag

2018. április 22.

UPDATE: kénytelen voltam félretenni, mert elviselhetetlen volt magamon ez a szag. Mikor kifújom számomra is fullasztó, köhögtető az illata. Már változott a véleményem, egyáltalán nem hasonlít a kellemes tusfürdőjének az illatára, amolyan vattacukros tömény édes illat. Most elővettem, mert már az összes többi dezodorom elfogyott, így most ezt használom. Fújás után szellőztetni kell. A szagok ellen véd így a melegebb időben is. Egy csillagot vontam le. Parfümöt továbbra se ajánlom mellé, ha mégis fújok parfümöt, akkor jó sokat, hogy ennek elnyomja a szagát.

2018. 02. 01.: Olyan az illata mint a tusfürdőjének és a testápolójának, viszont annyira intenzív, hogy engem sokszor zavar. A hatása télen nekem megfelelő, nyáron nem tudom milyen lenne, mert én izzadósabb típus vagyok. A hónaljamat kicsit szárította. Ehhez a parfümöt már nem ajánlom.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

canyon

2018. április 7.

Ahogy ígéri testszag ellen véd, nedvesség ellen nem! Az összes Balea dezodor (így ez is) borzasztó fojtó, köhögtető használat közben. Ezért nem szívesen használom, hiába a jó illata (miután elszállt a gázfelhő) Konditeremben és munkában az öltözőben nem használom, nem örülnének a mellettem öltözők. Itthon, télen elhasználom, de nem veszem újra.

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

kikolett

2018. február 26.

Erősebb illatú, mint a tusfürdő. Bár eddig sosem fulladoztam egy dezodortól sem, ez valamiért (valószínű az "új fújási technológia" miatt) kifújás után nagyon fullasztó, köhögtető.

kikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

lenochka

2017. december 26.

Istenien jó illata van, tartós és olcsó.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

Istenien jó illata van, tartós és olcsó.

KataCsipszer

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

A kedvenc dezodorom, nagyon szeretem.
Jó az illata, tartós és olcsó

KataCsipszer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

A kedvenc dezodorom, nagyon szeretem.
Jó az illata, tartós és olcsó

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citral, Anise Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol