KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes, hidratáló hajbalzsam kókuszvízzel és természetes betainnal, száraz hajra. Hidratálást és ragyogást ad. A száraz és igénybevett haj könnyen kifésülhető, ragyogó és bársonyos tapintású lesz.

R3ka

2018. október 10.

Nem marad meg az illata (ami nekem amúgy tetszik), picit talán puhább lesz tőle a hajam,de csak 1-2 napig. Nem venném újra.

R3ka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, szerintem ez az új Baleás külső jobb lenne, mint a sima régi. Vannak pillanatok, amikor sikerül messziről összekevernem a Garnier termékcsaláddal, az illata kevésbé intenzívebb mint a samponjáé. Ennek már rendes normális visszafogott kókusz illata van. A balzsam teljesen korrekt de végülis semmi extrát nem csinál olyan mint a legtöbb drogériás balzsam. Se több se kevesebb:D A hajam száraz marad így is úgy is. De nem venném újra.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nooraple

2018. június 13.

Már 1hónapja használom és azt kell mondjam ár-érték arányban jó kis termék,igaz nagy csodát nem kell várni tőle.

Nooraple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Szamoca11

2018. február 24.

Szerintem remek termék. Jól hidratál, pedig heti 5x járok úszni, szóval a klór rendesen szárítja a tincseimet. Ennek ellenére is fényes, és puha a hajam tőle, még a legvége is. Az illata pedig fantasztikus. Elsőre tubusban picit gejl volt nekem, de használat után kellemes. Ráadásul tartós is az illat, még hajmosás után 3 nappal is érezni.
Abszolút ajánlom!

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Abszolút ajánlom!

Luckuska

2018. január 26.

Az állaga jó, az illata a hajon már inkább rothad kókuszra emlékeztet. Törölközőszáraz hajra kenve gyorsan kifejti hatását, meglepően puha, kellemes tapintású hajat eredményez, hiába enyhén vizesebb az állaga (a kallos balzsamokhoz képest). Gyorsan felszívódik, viszont hamar zsírossá, loncsossá teszi a hajat. A frissen mosott érzet hamar elszáll, és helyette, már a 2. napon maradnak a lelapuló, szaténosan fénylő, lógó tincsek.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

HRenata

2017. október 25.

A samponjával együtt vettem meg, főleg a kókusz miatt :) A sampon bevált, szeretem, ez viszont nem igazán. Nem vettem észre, hogy hidratálna, nem könnyíti meg a kifésülést, nem ad puhaságot. De úgy vettem észre, hogy úgy általánosságban a szilikonmentes hajápolók nem csinálnak semmit az én hajammal, nem csak ez, akármilyen jó összetevők is vannak bennük. A sampont továbbra is használom, de más balzsammal.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Unicorn

2017. október 18.

Találomra vettem le a polcról, tetszett az illata és az összetevői. Az állaga kicsit hígabb, folyósabb.
Használat után puha és gubancmentes a hajam. Ráadásul az illata még másnap is megmarad. :)

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

csuszka

2017. október 16.

Jó illata van, az állaga is tetszik, de a feladatát nem nagyon végzi. Nagyon szöszös lett tőle a hajam, és nem érzem, hogy hidratálta volna. Kicsit csalódott vagyok. Nincsenek vele nagyon nagy bajok, de nem fogom többet használni.

csuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

hanna

2017. szeptember 18.

Finom az illata, jó az állaga, felkenés után érezhetően nagyon puhította és jól kifésülhetővé tette a száraz nagyon göndör hajam, és szárítás után is elégedett voltam az eredménnyel. Abszolút ajánlom.

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Silver66

2017. augusztus 4.

Ma vettem meg,kellemes illata van,szèpen selymesit,90 cent nem pènz èrte.

Silver66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ma vettem meg,kellemes illata van,szèpen selymesit,90 cent nem pènz èrte.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide