KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes, hidratáló hajbalzsam kókuszvízzel és természetes betainnal, száraz hajra. Hidratálást és ragyogást ad. A száraz és igénybevett haj könnyen kifésülhető, ragyogó és bársonyos tapintású lesz.

browning

2019. január 16.

Az illata jó, de nem marad meg, kár..
A hatása közepes, vagy attól jobb valamivel. Alapból puha a hajam, meg gyenge, legalább nem húzza le.
Sokat kell belőle használni, pedig rövid hajam van, de egyébként szeretem, (eddig túl sok olyan balzsamot próbáltam ki, amitől csak zsíros lesz a hajam hamar, de semmi haszna igazából..)

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Az illata jó, de nem marad meg, kár..

pommegrenade

2018. november 27.

Sok flakonnal elhasználtam már belőle, sokat segített a száraz és töredezett hajamon. Az illata kellemes,nem tolakodó és meg is marad 1-2 napig. Nagyon jó termék!

pommegrenade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

TheGirl

2018. november 9.

Nagyon szeretem az illatát, ami meglehetősen tartós. Én elégedett vagyok ezzel a balzsammal.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Judittttt

2018. november 1.

A saponjával elégedetteb voltam, szerintem ez meglehetősen gyenge, nem igazán hidratál, oylan igazi semmi extra, egynek max elmegy, legalább nem is zsírosít ... de nem venném újra, van ennél jobb balea balzsam.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

ifju15

2018. október 30.

Épp valami balzsamot kerestem, es gondoltam nem a szokasosat veszem meg, hanem kipróbálok valami újat és erre esett a választásom. Nagyon szeretem a kókusz illatot, de ez valahogy nem tartozik a jó kókusz illatok közé. Legalábbis szerintem. Viszont puhává teszi a hajamat, nem egy világmegváltó balzsam, de az árához képest szerintem ugyan jo termék.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

R3ka

2018. október 10.

Nem marad meg az illata (ami nekem amúgy tetszik), picit talán puhább lesz tőle a hajam,de csak 1-2 napig. Nem venném újra.

R3ka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, szerintem ez az új Baleás külső jobb lenne, mint a sima régi. Vannak pillanatok, amikor sikerül messziről összekevernem a Garnier termékcsaláddal, az illata kevésbé intenzívebb mint a samponjáé. Ennek már rendes normális visszafogott kókusz illata van. A balzsam teljesen korrekt de végülis semmi extrát nem csinál olyan mint a legtöbb drogériás balzsam. Se több se kevesebb:D A hajam száraz marad így is úgy is. De nem venném újra.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nooraple

2018. június 13.

Már 1hónapja használom és azt kell mondjam ár-érték arányban jó kis termék,igaz nagy csodát nem kell várni tőle.

Nooraple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Szamoca11

2018. február 24.

Szerintem remek termék. Jól hidratál, pedig heti 5x járok úszni, szóval a klór rendesen szárítja a tincseimet. Ennek ellenére is fényes, és puha a hajam tőle, még a legvége is. Az illata pedig fantasztikus. Elsőre tubusban picit gejl volt nekem, de használat után kellemes. Ráadásul tartós is az illat, még hajmosás után 3 nappal is érezni.
Abszolút ajánlom!

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Abszolút ajánlom!

Luckuska

2018. január 26.

Az állaga jó, az illata a hajon már inkább rothad kókuszra emlékeztet. Törölközőszáraz hajra kenve gyorsan kifejti hatását, meglepően puha, kellemes tapintású hajat eredményez, hiába enyhén vizesebb az állaga (a kallos balzsamokhoz képest). Gyorsan felszívódik, viszont hamar zsírossá, loncsossá teszi a hajat. A frissen mosott érzet hamar elszáll, és helyette, már a 2. napon maradnak a lelapuló, szaténosan fénylő, lógó tincsek.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide