KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szilikonmentes, nyugtató sampon zabtejjel, érzékeny fejbőrre.

"Ismeri Ön Skandinávia titkait érzékeny fejbőrre? A zabtejet tartalmazó lágy receptúra nyugtató hatású, gyengéden megtisztítja, kényezteti és gazdagon ápolja a hajat. Természetes betainnal – cukorrépából."

Jane

2018. augusztus 19.

Nem rossz! Tényleg szépen tisztít és szép selymes lesz tőle a hajam, egyedül a fejbőr nyugtató hatásról nem tudok beszámolni. Ennek ellenére valószínűleg újra fogom venni.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szityike

2018. augusztus 9.

Az illata egyszerűen mesés! (Ezért vettem meg! :D)
Nem volt rossz ötlet, mivel nagyon szépen ápolta a hajam és az illata is tartós volt nem csak samponozás közben. Gyorsan elfogyott sajnos- bár azért mert mindig ezt használtam... :D
Jól habzik, bár kicsit sűrű, viszont könnyebben fésülhető utána a hajam és sokszor balzsam se kellett hozzá.
Az ára is egész jó és az összetevői is! Az illatáról meg egyszerűen ódákat tudnék zengeni...
Újravevős!!

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Az illata egyszerűen mesés! (Ezért vettem meg! :D)
Újravevős!!

Gica81

2018. április 18.

A balzsamjával együtt vettem meg. Az én hajamat zsírosítja. Kevésbé jól habzik. Az illata kellemes, de nem tart túl sokáig. A flakonból elég nehéz kinyomni a tartalmat.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

fairynorah

2018. február 14.

Csak a csomagolás miatt vettem meg, meguntam, hogy a “mentesek” után viszketett a fejem, meg nem is lett tiszta. Ez a sampon mosásról-mosásra megszüntette a fejbőr viszketésem, engem nem zsírosít-szárít, és az illata is tetszik. Amíg ilyen jóban maradunk, addig marad. 😄

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

csikosmatyas

2018. január 13.

Combig érő hajra teljesen jó, a balzsammal együtt ér annyit mint sok agyonreklámozott többszörös árú társa.
A viszafogott illatával kifejezetten elégedett vagyok!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

A viszafogott illatával kifejezetten elégedett vagyok!

kisizé

2017. december 25.

a régi kék kupakos sensitive balea sampon helyett vettem ezt, mivel az imént említettet már nem találom sehol :/ egyébként ez sem rossz, de mintha sűrűbb lenne és "csikorgósabb" lenne tőle a hajam, kicsit talán jobban szárít. Az illata egyébként kellemes de én nem érzem sokáig a hajamon.
Az ára is baráti, csak amiatt -1* mivel kevésbé hidratál, de az én gyorsan zsírosodó, érzékeny fejbőrömre jó, de nem biztos hogy újra fogom venni.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

selmeczireka

2017. december 14.

Már lassan 7-8 éve a talán legismertebb korpásodás elleni sampont használom, minden évben elcsábultam a reklámok hatására, megvettem mindenféle jól hangzó márka csodát ígérő termékét, aztán nagyot csalódtam, mindig. Azonnal vagy már a második mosás után viszketett a fejbőröm, kis pattanások keletkeztek rajta, vagy túlzsírosodott, így kuka vagy elajándékozás várt a termékekre. Így elkönyveltem, hogy nekem csak ez az említett termék a jó, és pont, így jártam :(, bár elégedett voltam azzal a samponnal és vagyok most is. Aztán nagyjából 3-4 hete jártam a DM-ben, és megláttam ezt a sampont, amelyet érzékeny fejbőrre ajánlott a gyártó. Gondoltam, ennyi pénzért?? Miért is ne, így megvettem. Túl sokat nem vártam tőle, arra gondoltam, amit mindenhol olvasok és hallok, hogy hasznos, ha váltogatja az ember lánya a samponját, nah erre pont jó lesz. És nagyon jól tettem, hogy megvettem, magam is meglepődtem, bár a Balea termékeit egyébként is szeretem. Az illata valóban nem olyan ütős, mint a most naggggyon menő termékeké, kissé selyemcukorra emlékeztet, púderes, de visszafogott. 3-4 napot simán kibír a hajam két mosás között, nem korpásodik egyáltalán, és nem is zsírosodik jobban, mint eddig. Így ezen felbuzdulva megvettem a balzsamot is, azzal is elégedett vagyok, bár lehetne kissé tartalmasabb/sűrűbb az állaga, könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, bár szerencsére nem gubancolódik nagyon egyébként sem. Összességében igen elégedett vagyok, szerintem érdemes kipróbálnia annak, akinek érzékeny a fejbőre. Az olcsóbb kategóriában szerintem kifejezetten hatékony és kellemes termék.
Update 1: sajnos még sem vált be, több heti használat után ez az érzékeny fejbőrre való termék mégsem való az én érzékeny fejbőrömre: kis puklik, viszkető foltok jelentek meg a fejbőrömön, és hártyásan hámlani is kezdett. Gyógyszerész hölgy a patikában megnézte, nem korpa, hanem valamilyen allergiás reakció vagy túlérzékenység lehet, ami a termék ígéretét tekintve kissé nevetségesnek tűnt, de ajánlott egy gyógysampont, amit meg is vásároltam, majd utóbb a fodrász húgom is megerősítette a "diagnózist". Egy szó mint száz, nagyon akartam szeretni, de el kellett válnunk egymástól, ezért sajnos a 4 csillagból csak 2 csillag maradhat.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

ssteff15

2017. október 2.

Nem jobb egy átlagos samponnál, zsírosít, annak ellenére, hogy szilikonmentes nem gubancol annyira mint számítottam. Személy szerint utálom a szilikonmentes samponokat...rettentően gubancolnak, és rengeteg haj kitépődik fésüléskor, ennél a samponnál sem spórolok a hajam hosszán a kifésülő spray-vel, így nincs gond. Az illatát imádom, és emiatt is vettem meg, mert még a Garnier ultra doux-ból szerettem volna a zabtejes, rizskrémes garnitúrát, de sehol sem találom :( Noha az is testes sampon és balzsam volt, és hamar zsírosodott a hajam, az mégsem rontott rajta, nem zsírosított, de csoda volt a fejbőrömnek télen. Gondoltam ez pótolhatja, de sajnos nem.Valamelyest jót tesz a fejbőrömnek, de annyira zsírosít hogy emiatt nem szívesen használom. A zsírosodás miatt két csillagot adnék, viszont mert tényleg kíméletes és nyugtató a fejbőrömnek ezért hármat adnék.

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

eperturmix

2017. augusztus 21.

1-1€ euro körül voltak a balzsamjával,így ezt vittem nyaralásra.Babapopsi-törlő illatú..komolyan!Amúgy nem rossz,de túl sokáig nem marad meg.Hatása elég közepeske,a hajamat megtisztította,balzsam nélkül halál lett volna kifésülni,de úgy nagy dolgot nem alkot egyik se.A hajam nem lett fényesebb,nem is ad olyan selymes érzetet,és nagyon könnyen kócolódik tőle,Ja,meg zsírosít.Elhasználtam,de nem veszem újra.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine