KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

3 az 1-ben radírozó arcmaszk aktív szénnel, szalicilsavval és cinkkel. Tisztítja és finomítja a pórusokat, küzd a pattanásokkal és láthatóan tisztább, matt bőrt eredményez. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mona0625

Korcsoport: < 18
2017. november 28.

Én tévedésből vettem meg mivel egy lehúzható fekete maszkra számítottam a csomagolás alapján, de mint kiderült nem az. Elhasználom, mivel annyira nem rossz, tisztít, matt lesz tőle az arcbőröm és egész jól eltűnteti a mitesszereket is viszont iszonyat nehéz és hosszadalmas lemosni.

Mona0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 28.

mbettina

2017. november 19.

Alapvetően nem rossz, az összetevők sem vészesek, de én nem erre számítottam. Igaz, sietve tettem be a kosárba, de én olyan lehúzhatós szenes maszkra számítottam. Tisztítani tisztít, de a fekete pöttyökkel sajnos semmit nem tesz, még maszkként sem.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Elfie98

2017. november 15.

Nagyon puha lesz a használata után a bőröm. Kellemes az illata. Nekem könnyen lemosható,szépen tisztítja a bőrt,az orromon levő mitesszerek már kevesebben is vannak. Mindenképpen ajánlani tudom.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

writa

2017. november 11.

A krém középszürke színű és kellemes, citrusos illatú. Szépen tisztít, a szemcsék talán túl finomak és nem is túl sok van belőlük. Enyhén szárít. Reggeli készülődéshez arclemosónak nem praktikus a fekete színe miatt. Tényleg megfogja a ruhát és a törölközőt, nagyon alaposan le kell mosni, ezért csak este használom arcmosáshoz is. Maszkként még nem próbáltam, de ki fogom és megírom :)

Update: Maszkként jól tisztít, szép és puha lett tőle a bőrőm, de továbbra is fenntartom, hogy nagyon alaposan le kell mosni a fekete színe miatt, ezért a reggeli a rutinba nem jó.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Purrfect

2017. október 12.

Eddig ketszer hasznaltam. Jol tisztit, de rohadt nehez lemosni es ilyen fura nyalkas erzes mikor lemosom. Nekem a Garnier maszkja jobban bejott. Elhasznalom, de sajnos nem veszem ujra.

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Beya93

2017. szeptember 15.

Most is ez van az arcomon :D Valóban elég karistolósak a szemcsék benne, épp ezért csak heti 1x használom, de így jó nem bántja a bőröm. Jól tisztít és mattít, én utána krémezek azért biztos ami biztos. Tetszik a fekete színe is bár kicsit nehéz lemosni. A miteszerekkel viszont nem csinál semmit sajnos.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Petrappp

2017. szeptember 6.

Mindennapi használatra vettem, de nekem túl durvák a radírozó szemcséi, így maradok heti 1-2 használatnál. Egyébként jól tisztít, csak kipirosodik tőle a bőröm (vagy a szemcsék miatt vagy nem). Lassan majd csak elfogy, újravenni nem fogom. Érzékeny bőrre szerintem túl durva.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

VikiVixy

2017. augusztus 20.

Imádom! Tisztít, és szuperül radíroz a durva szemcséi miatt.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Imádom! Tisztít, és szuperül radíroz a durva szemcséi miatt.

mancus2

2017. augusztus 14.

Néhanapján használom csak, egész jó, de nem annyira mint a lehúzható fekete maszk a baleától

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Egyetértek! Zsírosítja a bőrt, ami a mitesszeres arcomnak nem tesz jót. Sok változást nem látok az arcomon utána

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.