KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

3 az 1-ben radírozó arcmaszk aktív szénnel, szalicilsavval és cinkkel. Tisztítja és finomítja a pórusokat, küzd a pattanásokkal és láthatóan tisztább, matt bőrt eredményez. Vegán termék.

Purrfect

2017. október 12.

Eddig ketszer hasznaltam. Jol tisztit, de rohadt nehez lemosni es ilyen fura nyalkas erzes mikor lemosom. Nekem a Garnier maszkja jobban bejott. Elhasznalom, de sajnos nem veszem ujra.

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Beya93

2017. szeptember 15.

Most is ez van az arcomon :D Valóban elég karistolósak a szemcsék benne, épp ezért csak heti 1x használom, de így jó nem bántja a bőröm. Jól tisztít és mattít, én utána krémezek azért biztos ami biztos. Tetszik a fekete színe is bár kicsit nehéz lemosni. A miteszerekkel viszont nem csinál semmit sajnos.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Petrappp

2017. szeptember 6.

Mindennapi használatra vettem, de nekem túl durvák a radírozó szemcséi, így maradok heti 1-2 használatnál. Egyébként jól tisztít, csak kipirosodik tőle a bőröm (vagy a szemcsék miatt vagy nem). Lassan majd csak elfogy, újravenni nem fogom. Érzékeny bőrre szerintem túl durva.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

VikiVixy

2017. augusztus 20.

Imádom! Tisztít, és szuperül radíroz a durva szemcséi miatt.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Imádom! Tisztít, és szuperül radíroz a durva szemcséi miatt.

mancus2

2017. augusztus 14.

Néhanapján használom csak, egész jó, de nem annyira mint a lehúzható fekete maszk a baleától

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Egyetértek! Zsírosítja a bőrt, ami a mitesszeres arcomnak nem tesz jót. Sok változást nem látok az arcomon utána

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Boombapple

2017. augusztus 2.

Valóban, láthatóan tisztább lett a bőröm tőle. Nem tudom, hogy önmagában milyen a hatása, mert arckefével próbáltam. A kefét hiába mostam ki, fekete maradt. Az orromról azt a pár mitesszert nagyon szépen leszedte, igaz megtépte a bőrömet, de nem vészes.
Nekem alapból matt az arcom, még a kombinált bőrtípusom ellenére is, de ettől a radírtól másnap reggelre nagyon olajos, fénylő volt az arcom. Nem az egészséges értelemben fénylő, hanem olyan, mint amikor 3 napig nem mos az ember arcot.
A bőröm puhább lett és tiszta. De nem matt, hanem olajos az egész.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

A bőröm puhább lett és tiszta. De nem matt, hanem olajos az egész.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.