KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

3 az 1-ben radírozó arcmaszk aktív szénnel, szalicilsavval és cinkkel. Tisztítja és finomítja a pórusokat, küzd a pattanásokkal és láthatóan tisztább, matt bőrt eredményez. Vegán termék.

SiluMilu

2018. július 8.

Nálam 5 csillag!
Csak az a baj,hogy nem találom mostanába a DM polcain.Remélem nem vonták ki.

Arcmaszként szoktam használni,2-3naponta.
Megvagyok vele teljesen elégedve, főleg hogy az arcom elég kényes.

Nehézkes felvinni,és aztán miután megszáradt leszedni is,de úgy érzem megéri.

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Nálam 5 csillag!
Csak az a baj,hogy nem találom mostanába a DM polcain.Remélem nem vonták ki.

Arcmaszként szoktam használni,2-3naponta.
Megvagyok vele teljesen elégedve, főleg hogy az arcom elég kényes.

Nehézkes felvinni,és aztán miután megszáradt leszedni is,de úgy érzem megéri.

zsofien

2018. június 3.

Maszkként szoktam használni, mivel a piros patik színét enyhíti, picit szárítja is. De nem egy csodaszer, nehéz lemosni csak kézzel, én törülközővel szoktam de így is dörzsölni kell. Biztos nem fogom újravenni, elhasználom, de a Baleas 3 az 1-ben termékekben csalódtam, arcradírnak kevés, arclemosónak viszont túl sok.

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Eszter4

2018. május 27.

Arcradírként bevált maszkként is szoktam használni, szépen letisztítja az arcom, de csodát azért nem kell tőle várni :)

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

writa

2018. május 25.

A krém középszürke színű és kellemes, citrusos illatú. Szépen tisztít, a szemcsék talán túl finomak és nem is túl sok van belőlük. Enyhén szárít. Reggeli készülődéshez arclemosónak nem praktikus a fekete színe miatt. Tényleg megfogja a ruhát és a törölközőt, nagyon alaposan le kell mosni, ezért csak este használom arcmosáshoz is. Maszkként még nem próbáltam, de ki fogom és megírom :)

Update: Maszkként jól tisztít, szép és puha lett tőle a bőrőm, de továbbra is fenntartom, hogy nagyon alaposan le kell mosni a fekete színe miatt, ezért a reggeli a rutinba nem jó.

update: nem újravevős

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

update: nem újravevős

Kmetyek

2018. április 15.

Arcmaszkként használom, de mikor lemosom még jól le is radírozom vele az arcom.
Ha mélyebb arctisztítás kell, ezt használom, problémás időszakokban pedig feltűnően kevesebb lesz a pattanásom tőle. Nyáron és kora ősszes nagyon sokat segített, hogy ne legyen zsíros a bőröm.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Arcmaszkként használom, de mikor lemosom még jól le is radírozom vele az arcom.

Diaaa

2018. február 9.

Arcradírként használom tisztítás után...teljesen jó...pár használat után eltűnnek a mitesszereim :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

luckyschr

2018. február 2.

Arcradírt szerettem volna venni, és eddig a Baleás termékekkel meg voltam elégedve. Neutrogénát és Garniert is használtam előtte, de gondoltam most próbáljuk meg ezt a Baleásat (A neutrogénás jött be a legjobban eddig).
Apró szemcsés könnyen kenhető krém, érdekes illattal, inkább férfias beütéssel.
Ahogyan teszem fel az arcomra mindig az az érzésem van, hogy többet kell ebből feltennem az arcomra, mint más ilyen termékekkel, szóval egy alkalommal valamiért többet elhasználok, mint általába. Nem tudom miért.
Én a durvább szemcséket jobban szeretem, és mint említettem ebben elég kicsit vannak. De lehet valaki meg azt szereti. :)
Ha maszkénz használom, akkor elég intenzív feszítő hatása lesz az arcomon. Kicsit parázok mindig a fekete színe miatt, van hogy nehezen mosom le a kezemről, és az arcomról. Még napközben is folyamatosan találok szemcséket, ami elég zavaró.
Van benne sok pozitívum, de összeségébe nézve én nem veszem meg újra, mert más eddig jobban bevált, mind állagra, kinézetre, illatra, használatra.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Apró szemcsés könnyen kenhető krém, érdekes illattal, inkább férfias beütéssel.

xbarbarella

2018. január 30.

Én abszolút meg vagyok vele elégedve, mert habár a szemcséi elég picik, ezért alaposan be kell dörzsölni, viszont a bőröm olyan puha lett tőle, mint előtte még soha semmitől. Maszkként még nem próbáltam ki, mert van más, amit előbb el akarok használni, de mindenképp letesztelem majd úgy is. Egyelőre kedvenc, és úgy látom, szerencsére jó sokáig elég is lesz.

xbarbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Kovcskata51

2018. január 29.

A zsíros arcomat szépen rendberakta, azóta az esetek többségében szép matt, kevesebb a pattanásom, bár szerintem a mitesszerekkel nem tett semmit.
Szeretem az illatát is, az én rinocérosz bőrömre jók ezek a nagy szemcsék, bár csak finoman masszírozom át vele.
Pakolásként is teszi a dolgát, bár így ritkán használom, arra van ennél jobb cucc is a polcon.
Az árát mindenképp megéri, már többször újravásároltam.

Kovcskata51
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Az árát mindenképp megéri, már többször újravásároltam.

Candy21

2018. január 23.

Nem rossz elég jól tisztít viszont a szemcsék elég durvák benne az illata nagyon finom. Viszonylag sokat kell belőle használni és nehéz lemosni is.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.