KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű állagú, hajban hagyható kondicionáló argánolajjal és csábító illattal. Új fényt ad a hajnak két hajmosás között, víz használata nélkül biztosítja a frissen mosott haj érzését. Nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető. Hajkisimító hatású. Vegán termék.

0bikbik0

2018. március 16.

Hát, mellényúltam rendesen :-(
Száraz samponra hajtottam, de persze szemüveg nélkül vettem le a polcról.
Nem értem a funkcióját, és nemcsak elméletben értelmetlen...A zsíros hajat még tovább zsírosítja, fejre lapulós "csodafrizurát" csinál.
Borzasztó...

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Hát, mellényúltam rendesen :-(
Száraz samponra hajtottam, de persze szemüveg nélkül vettem le a polcról.
Borzasztó...

vadvirag919

2018. március 2.

Nem értem a korábbi véleményeket, nekem eddig ez az egyik legjobb hajbalzsamom.... Ugyanis ez egy száraz balzsam. Így télen jobban kiszárad a hajam a hajszárítótól, és nem mindig szeretek rá olajat kenni, mert az hamarabb zsírosítja. Ezt az egész hajra szoktam fújni, aznap nem érződik annyira, de másnapra pihe puha lesz és fényes. Szárazsamponnal kombinálva csillagos ötös - annak a poros élét kicsit elveszi.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

helina

2018. február 27.

Igaz, berozsdásodott a német tudásom, azt hittem száraz sampon. Lényegében annak is kellene lennie, de az illata és az állaga is olyan, mintha tömény szilikont fújnék a hajamra, a jól ismert talkumos fehérség is elmarad. Aki még egy napig szeretné húzni a hajmosást az kerülje el messzire és inkább kösse fel a haját :(

helina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

barbikovacs

2018. február 15.

Szereti a hajam, de nem olyan tartós a hatása,
Ha csak a végekre fújom, nincs azonnali zsíros hatása, csodás a végeredmény, de összességében zsírosítja a hajamat, ha ráfújom,, aznap este biztosan meg kell mosnom!

barbikovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Szereti a hajam, de nem olyan tartós a hatása,

szederke

2018. február 6.

Ha lehetne 0-t adnék...ez valam iszonyat mellényúlás volt. Mikor a hajamra fújtam elképesztően gyalázatosan nézett ki a hajam. Tényleg olyan mintha frissen mostam volna, mintha csillogna az egész a zsírtól/víztől. Borzalmas. Úgy néztem ki mint akire egy vödör nyál ömlött, jó kis hányingerkeltő púderes illattal. Még szerencse, hogy nem reggel próbáltam ki így még volt időm utána hajat mosni.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.