KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű állagú, hajban hagyható kondicionáló argánolajjal és csábító illattal. Új fényt ad a hajnak két hajmosás között, víz használata nélkül biztosítja a frissen mosott haj érzését. Nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető. Hajkisimító hatású. Vegán termék.

barbikovacs

2018. február 15.

Szereti a hajam, de nem olyan tartós a hatása,
Ha csak a végekre fújom, nincs azonnali zsíros hatása, csodás a végeredmény, de összességében zsírosítja a hajamat, ha ráfújom,, aznap este biztosan meg kell mosnom!

barbikovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Szereti a hajam, de nem olyan tartós a hatása,

szederke

2018. február 6.

Ha lehetne 0-t adnék...ez valam iszonyat mellényúlás volt. Mikor a hajamra fújtam elképesztően gyalázatosan nézett ki a hajam. Tényleg olyan mintha frissen mostam volna, mintha csillogna az egész a zsírtól/víztől. Borzalmas. Úgy néztem ki mint akire egy vödör nyál ömlött, jó kis hányingerkeltő púderes illattal. Még szerencse, hogy nem reggel próbáltam ki így még volt időm utána hajat mosni.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.