Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. február 26.

Kategória:   Hajformázók

Tartósabbá teszi a kialakított frizurát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tánya88

2016. október 17.

Barátom haján használom kizárólag.
Az illatát imádom!
Szépen lehet vele dolgozni, de sajnos neki elég erős hajszálai vannak, makacsok. Ha nem kenek rá sokat, hamar kirúgja viszonylag, ha sokat kenek, nagyon zsíros hatású lesz.
Nincs viszonyítási alapom, ezért sem szeretném lehúzni, mert az állaga, illata nagyon jó.
De nem csodaszer.

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Barátom haján használom kizárólag.
Az illatát imádom!
De nem csodaszer.

Boombapple

2016. június 29.

Életem első és legjobb waxja. Talán 5 éve vehettem és még mindig megvan. Nem minden nap használom, de amikor igen, nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat. Így, nyáron fontos a védelem a hajamnak, mert szárítja a nap, és ez a termék pont megfelelő arra, hogy megfelelően védje. Szeretem. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

straub.stella

2015. december 6.

A fodrászom ajánlotta a göndör hajamra, mert száraznak találta és azt mondta, hogy ha néha használom akkor ez javítani fog rajta.nagyon kevés mennyiségben is zsíros kinézetet és érzést ad a hajamnak, de a helyén marad az aminek kell.Így a zsíros hatás elkerülése végett inkább hajmosás előtt néhány órával a haj végekre kenek egy keveset.Szóval egyenlőre én erre 3-ast adok.

straub.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

andi93

2015. január 25.

Ez valami szörnyű wax. Párom vette pár száz forintért, mert fodrász ajánlotta neki, hogy zselé helyett waxot használjon inkább. Kipróbáltam nála, mert mikor összefogom lófarokba a hajam a babahajak elől összevissza felállnak és egy picike zselével most így a vaxal leakartam simítani. De azt hittem, hogy sosem fog lejönni a kezemről úgy ragadt és a hajamat is zsírosította. Pár alkalom után párom is megutálta ki is dobta inkább, ha egy kicsit túlzásba vitte még a hajából sem akart kijönni. Csak az illata kellemes más előnye nincs.

andi93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

victorika

2014. november 21.

Sok vaxot kipróbáltam már, de nekem ez a legalja! Nem vagyok kezdő, mégsem boldogultam vele. Kevés is iszonyatosan ragad, és csak úgy van, bizerélhetem én egész álló nap a hajamat... :(

victorika

misstee

2014. szeptember 4.

Nálam egy használat után máris a férjem polcán landolt, mert szerintem borzasztóan ragacsos. A hajvégekre szerettem volna használni szárítás után, de szinte az ujjaim is összeragadtak tőle. A hajam másnapra tapadt össze, borzasztó. Rövid hajra biztos jó lehet

misstee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Melinda910

2014. augusztus 7.

Fodraszkent ezt hasznalom es nagyon meg vagyok vele elegedve, mert lehet vele dolgozni es a kliensek is szeretik, mert olyan jo illata van. :)

Melinda910
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

ninacska

2013. december 3.

Nagyon finom illata van, de nem használom, mert kellemetlen, zsíros érzetet hagy. Aztán lehet, h csak én nem tudom használni a waxot.

ninacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Hullámos száraz hajam van. Azért vettem, hogy a hullámok tartósabbak és fényesebbek legyenek és hogy ne tűnjön olyan száraznak. Zsíros hatása lett tőle a hajamnak és lelapult. Szörnyen nézett ki. Az illata sem tetszett.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Detti

2013. március 17.

Az illata jó. Sok év után én is most vágattam le a hajam újra, mivel jó emlékeim voltak a waxokról, így zselé helyett ezt választottam. Hát, vagy nagyon megszépültek az emlékek, vagy ez a wax nem csinálja a dolgát. egyáltalán nem tincsesedik tőle a hajam, sőt szinte semmit nem csinál vele, csak illatozik. Nem fogom újra venni.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol