KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Tusfürdők

Különösen enyhe és tápláló, csillogó tusfürdő zselé eper illattal. Vegán termék.

Ennie86

2018. október 21.

Annyira cuki volt a csomagolása, hogy nem tudtam ott hagyni. :) A csillámok meg igazán vidámmá teszik. Állagra géles. Nincs műeper illata. Szeretem használni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

GyDorka

2018. október 17.

Nagyon cuki a csomagolása, egyből levett a lábamról ezzel, hogy rózsaszín és csillog... :D Az illata nagyon finom, tényleg epres, szuper géles az állaga, jó a habzása. Teljesen korrekt kis tusfürdő, ilyen árral pláne. Nekem csak azért nem 5 csillag, mert a csillám gyakorlatilag azonnal felszívódik kinyomás után. Nem azt várnám, hogy tusolás után is a bőrömön maradjon, de legalább a zuhany alatt állva jó lenne egy kicsit a bőrömön is látni a csillámokat. :))

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Ticsinky

2018. október 17.

A csomagolás és a rózsaszín csillámtenger nekem kifejezetten tetszik. Mókás egy darab. :)
Nem szárítja a bőröm, remekül habzik és nekem az illata is bejön. Egyedül azt sajnálom, hogy fürdés után nem marad a bőrön egy kis minimális csillám...
Úgy lenne igazán csak buli. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Úgy lenne igazán csak buli. :)

Colette221

2018. október 9.

UPDATE: Eddig sosem szárította ki a bőrömet tusfürdő, de ennek sikerült. Napok óta kenegetem gyógyszertári krémekkel, de csak most kezd rendbe jönni. Az elején egy héten egyszer-kétszer használtam, de mióta elfogyott a másik tusfürdőm, gondoltam itt az ideje elhasználni. Kár volt. Az illatát egyszerűen megutáltam. Borzalmas. Ez eper?? Inkább műanyag. Valószínűleg az elején azért nem zavart, mert ritkán használtam. A csillámok és a külseje miatt kap két gyenge csillagot...

Nagyon kis csajos ez a tusfürdő. A csomagolása pedig cuki. Tele van apró kék, lila és zöld csillámokkal. Szépen csillog a fürdőszobai fénynél. Jó ránézni. Szerencsére nem leszek csillámos, miután befejezem a tusolást. A gyerekek kedvence lehet. Az ára nagyon kedvező. :) Gyengén habzik.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

cattitude

2018. szeptember 26.

szerintem ez egy az egyben a dm kislányoknak való termékre, csak át van csomagolva. az illata mű, a csillámok nem maradnak meg a bőrön. igazából ezt a tusfürdőt csak nézegetni jó.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

exhocmomento

2018. szeptember 25.

Természetesen engem is megvett kilóra a hihetetlen cuki dizájn és a rózsaszín csillámtenger. És mindez még mindig oly' vonzó, akár egy unikornis pudingja, de hát ez az illat... Valami iszonyat. Szerintem. Az epertől baromi messze áll, de még a tipik műeper aromától is. Tulajdonképpen egyáltalán nem értem hogy lehet az eperrel egy lapon említeni. Ez valami hihetetlen természetellenes édeskés, művi trutymók. Azokra a gyerekkori "sminkekre" emlékeztet, amiket univerzális "kenjed-akárhova-szemre-szájra-hónaljadra" készítményekként adtak el, fillérekért.

A csillámok fürdés után valóban nem maradnak meg a bőrön, sőt, már felhabzáskor instant szublimálnak. Ennek biztos sokan örülnek, de bevallom, a belső gyerekes-tündéres-fesztiválos szörnyszülött énem tök csalódott, azt hittem majd ragyogni fogok fürdés után, mint Edward nyáron. But no.

Szuper, hogy vegán, szuper, hogy pénztárcabarát és még szuperebb, hogy cruelty-free márka. Csak hát ezt az illatot szó szerint tudni kell elviselni. :D

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

LengyelRena

2018. szeptember 21.

Megláttam és megszerettem. Na jo, az én pink es csillámpóni imádó lányomnak vettem 😃 Kipróbáltam én is, nem szárított jobban mint bármelyik más tusfürdő, az illata is nagyon kellemes, mondjuk nem túl tartós . De minket megvett a csomagolása és az illata is.😋Megy az 5*

LengyelRena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

norciiiii

2018. szeptember 9.

Szerelem volt első látásra. Jól habzik a vízben,viszont az illata nem a kedvencem. A vízből kiszállva nem leszek csillámos tőle. Ár-érték arányban és kivitelezésben szerintem szuper. :)

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cicamokusz

2018. szeptember 7.

Cukiság. Hercegnői énem vásároltatta meg velem ezt a tusfürdőt. Nagyon aranyos a csomagolása, tetszik a színe és a csillámok. Viszont az illata miatt nem lesz kedvencem.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

fairynorah

2018. szeptember 6.

Nagyon kellemes használni, királylány-lelküeknek kötelező a csillámok miatt, az illata meg pez-cukorra emlékeztető 😋 Egyelőre nem tűnt fel, hogy szárítana, jó az ár-érték aránya, szerintem újraveszem (ha nem unom meg! 😃)

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Pirosas színezék.