KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Tusfürdők

Különösen enyhe és tápláló, csillogó tusfürdő zselé eper illattal. Vegán termék.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Imádom a csomagolását! Miután megláttam, hogy csillog is, végképp nem tudtam ott hagyni... 😃 Szerencsére nem csalódtam. Nagyon fincsi az illata és a bőröm is szereti. Bár Balea tusfürdőben még nem csalódtam. 🙂

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

SzL

2018. július 22.

Megláttam és muszáj volt megvennem. Cuki, csillámos, rózsaszín minden ami kell. :D
Tipikus Balea tusfürdő. Jó az illata finom epres, enyhén habzik és nem is szárít. Ezeken kívül nagy extrát nem tud. Viszont elvileg vegán ami szerintem jó dolog.
Ár/érték arányban pont oké.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Ár/érték arányban pont oké.

kingh

2018. július 19.

Megláttam, és jött velem haza! Nem is figyeltem az összetevőket, mert leszállt a rózsaszín köd, ahogy kiszúrtam a polcon :D de így, hogy még vegán is....:) Nagyon finom epres-édeskés illata van, a csillámoktól pedig még a kedvem is jobb lesz egy hosszú nap után. Az állaga is jó, pedig nem vagyok egy tusfürdő zselé párti.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

cicc

2018. július 8.

Én már egy ideje csak baleás tusfürdőt használok (csak ezeketől nem viszketek fürdés után), és múltkor találkoztam ezzel a cukisággal a polcon. Nagyon könnyed, kellemes illata van, cuki a csomagolása is szóval engem megvett kilóra :) (nyilván azóta sem találtam sehol máshol)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

crazy724

2018. július 5.

Bulldogosként a francia bulldogos termékekkel kilóra meg lehet venni, az hogy vegán termék, ráadásul CF, már csak hab a tortán. Eszméletlenül cuki a csomagolása, nagyon csajos, finom, könnyed, bár nem túl tartós az illata. A tusi áttetsző, zselés állagú, tele csillámmal, jó érzés vele a tusolás.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

necra

2018. július 4.

Isteni vaníliás illata van. Kisfiam is imádja, pedig utálja a csajos cuccokat :DDD

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Colette221

2018. június 27.

Nagyon kis csajos ez a tusfürdő. A csomagolása pedig cuki. Tele van apró kék, lila és zöld csillámokkal. Szépen csillog a fürdőszobai fénynél. Jó ránézni. Szerencsére nem leszek csillámos, miután befejezem a tusolást. A gyerekek kedvence lehet. Az ára nagyon kedvező. :) Gyengén habzik.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Pirosas színezék.