KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Tusfürdők

Különösen enyhe és tápláló, csillogó tusfürdő zselé eper illattal. Vegán termék.

BadGal

2019. január 16.

A csomagolása fogott meg bevallom őszintén. Na meg lehet, hogy a rózsaszín szín és a csillámok is segítettek annak a francia bulldognak rávenni engem, hogy azonnal megvegyem. Az illata enyhe talán epres pez cukorkára hasonlít. Nem szárít, hidratálásra ott van a testápoló tehát tőle nem várok ilyeneket. Az illata nem marad meg fürdés után de az nem is lényeges. Egyszer kipróbálni megérte, néha még a párom is lop belőle mert aranyosnak találja. 😀

BadGal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Kitty0629

2019. január 6.

Nagyon megfogott ez a kis cuki csomagolás, a színek, a csillámok viszont nagy csalódás volt,hogy használat közben nem látszanak a csillámok.
A bőrömet nem szárítja, használata kellemes. De igazából semmi extra, ár-érték arányban megfelelő tusfürdő. Nekem viszont nem nyújtott felejthetetlen élményt, elhasználtam de nem fogom újra venni.

Kitty0629
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 5.

Ajándékba választottam, de aztán magamnak is vettem egyet,mert nagyon tetszett az illata és ,hát igen. Bevallom,a csomagolása is.
Nem szárít,a barátomnak is tetszik, ő is használja 😚

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 5.

Nem szárít,a barátomnak is tetszik, ő is használja 😚

HDorina

2018. december 29.

Nagyon meglehet fogni a csomagolással és ha egy tusi csillogós. Természetesen ezt is azért vettem meg. Fincsi eper illatú és a csillámokkal pluszban élmény a fürdés. Ápoló hatást nem vettem észre. De mint a többi Balea-s tusi, ár érték arányban jó. Nyaralás előtt vásároltam, így tudom, hogy 300 ml ellenére könnyen magunkkal tudjuk vinni, kisebb helyen is elfér.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

rekucccc

2018. december 18.

A csomagolás és a csillámok miatt szoktam újra venni:D De az illata szerintem nem a legjobb, és nem is tartós, vannak ennél sokkal jobb tusfürdők és szerintem nem is habzik eléggé, de hát mindig elcsábulok :D

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Betticupcake

2018. december 5.

A csomagolás és a csillámok ami megfogott benne. Mikor az üzletben megszagoltam semmit nem éreztem, viszont itthon tusolás közben körbeölelt az eper illat. Elég jól habzik, amit sajnálok az az hogy fürdés után semmit nem lehet érezni belőle mintha csak tiszta vízzel zuhanyoztam volna. És persze a csillámok is a lefolyóban kötnek ki nem pedig a bőrünkön. :/

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

vvivien

2018. november 25.

Az illata epres cukorkas, nem szárít, sajnos sem az illata sem a csillámok nem maradnak meg a bőrömön és ára is kedvező

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

lZsuzsi

2018. november 22.

Az ekcemas,szaraz borom imadja!😄 Csoda termek!

lZsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Az ekcemas,szaraz borom imadja!😄 Csoda termek!

Babsszi

2018. november 19.

Szintén ludas aki csak a csomagolás miatt vette meg :D Cuki, szépen csillog a tenyeremben, finom illata van (gyerekkori epres köptető:D) de semmi extra. Az állaga számomra túl folyós, nem habzik jól. Nyilván nem csillog tőle a bőröm és az illat is elszáll törülközés után, mondjuk erre számítottam is. Ár-érték arányban nem rossz, viszont a normális baleás tusikat habzás szempontjából jobban kedvelem.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Sisszy

2018. november 17.

Nyilván csak a csomagolás miatt vettem meg, mert az nagyon cuki :P Nagyon klassz édes illata van (nem mondanám epernek), az állaga is jó, csillámokat nem lehet a bőrön meglátni fürdés után. Tartósnak viszont nem tartós, zuhanyzás után már semmit nem lehet érezni a bőrön.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Pirosas színezék.