KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Borotválkozó gél érzékeny bőrre, szeder és bodza illattal.

Mancsoska

2018. május 31.

Nem tudom kapható-e még, én nem találtam már a boltokban. 2t elhasználtam, nekem nagyon tetszik az illata. Maga a gél az folyósabb, mint a sima, de jobban habzik annál. Sokáig elég, én 2 hónapig használtam egyet heti 2-3szoros használattal.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

tátombák

2018. március 24.

Első borotvagélem, eddig habot használtam. Csalódtam az illatában, ebből a kombibációból lényegrsen többet ki lehetett volna hozni. Eddig gazdaságosabbnak tűnik mint a hab, kevesebbet kell belőle nyomni. Jól siklik rajta a borotva. Jó ez a zselé állag, lehet áttérek rá a habról, de nem fogom megkönnyezni, hogy ez csak limitált kiadású

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Ennie86

2018. február 20.

Az illata rettentően mű de amúgy nagyon jó használni. Kevés is elég belőle ami brutálisan 'felhabzik'. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

HontiAgi

2017. november 16.

Konkrétan rózsaszín gyerekfogkrém illata van. A minőség az ugyanaz amit a Balea zseléktől már megszoktam, abban hiba nincs, (amiatt nem pontozom le nagyon) viszont ez a fogkrém feeling brutál. :D Nem lesz a kedvencem.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

fairynorah

2017. november 10.

Nagyon finom illata van, szépen felhabzik, bár a sima gélnek mintha masszívabb habja lenne,mint ennek, ez egy kicsit folyósabb. Nagyon kellemes használni, részemről 5*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.