KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony krémszappan vanília és rózsa illattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
susieesonic

2017. április 30.

imádom az illatát :) igen, szárít de nekem kézmosás után azonnal kézkrémezés jön szóval nem gond

susieesonic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

japanna

2017. április 18.

Az illata kellemes, de szárít. Jobban kedvelem a krémesebb folyékony szappanokat. Ár érték arányban megfelelő termék.

japanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Nymeria94

2017. április 13.

Amióta megismerkedtem a Balea márkával, itthon kizárólag csak az ő folyékony szappanjaikat használjuk és meg kell hogy mondjam, ez az egyik legjobb, amihez eddig szerencsém volt.
Az illata nagyon kellemes, édeskés, a kezdeti időkben engem nagyon emlékezetetett Katy Perry Royal Revolution nevű parfümjére. Érdekesnek találtam, hogy a trendkiadásbeli testápoló társának egy kicsit más jellegű illata van, kevéssé édes, karakteresebb és szerintem abban a vanília is jobban érvényesül. Mindenesetre nekem mindkettő bejön. A szappan maga szerencsére nem szárította ki az erre igen csak hajlamos kacsóimat, ami nagyon nagy plusz pont. Bár nem szokásom, de egy sor erejéig csodálattal adóznék a gyönyörű csomagolás oltárán is. A téli napokban is képes volt egy kis színt vinni a fürdőszoba sötétjébe, most viszont tovább élénkíti a tavaszi hangulatot.
Összességében egyértelműen kedvencnek kell, hogy nyilvánítsam, egy nagyszerű termék kíváló ár-érték aránnyal.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

lenochka

2017. március 31.

A folyékony szappanok az utóbbi kategóriába tartoznak, messze-messze a Balea darabjait tartom a legjobbaknak. Az én kezemet nem szárítják, az áruk kifejezetten kedvező, a dizájnjuk is esztétikus, és én annak is örülök, hogy a limitált illatoknak köszönhetően mindig kínálnak valami újat. Állag, habzás és bőrre gyakorolt hatás szempontjából ez is hibátlan. Édes illata van.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

cleda7

2017. március 21.

Kimondottan szárít és az illat se túl erős:(

cleda7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Kimondottan szárít és az illat se túl erős:(

Ella

2017. március 1.

Az az érdekes, hogy a tusfürdőjével együtt vettem, de ennek kicsit más, édesebb az illata, picit jobban is tetszik. :-) Amúgy nem szárítja tovább az egyébként sajnos igencsak kirepedezett, ekcémás kezeimet, a gyerekekét sem irritálja. A csomagolásával is elégedett vagyok, jól adagolja a szappant, megbízható a pumpa, nem spriccel messzire, pl. a ruhámra, mint az Ikea folyékony szappanadagolója. Úgyhogy mindenképp egy jó vétel volt. :-)

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

csakaaa

2017. február 23.

Nagyon finom illata van, sokáig elég. Én is betáraztam belőle néhányat. :)

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Nagyon finom illata van, sokáig elég. Én is betáraztam belőle néhányat. :)

muzli

2017. február 22.

Az illata miatt vettem belőle hármat.... teljesen levesz a lábamról.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Az illata miatt vettem belőle hármat.... teljesen levesz a lábamról.

Hamarv

2017. február 20.

Nem szárít, isteni az illata és nekem sokáig elég. A dobozát imádom annyira szép és nem akarok hazudni, de valamilyen akció keretein belül 200.-/db áron vettem. Örülök hogy rögtön 3db landolt a kosaramban.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Zaynab

2017. február 6.

Számomra csalódás.

- alig van illata.
- többször kell pumpálni per alkalom, hogy úgy érezzem elégséges mennyiség van már a kezemben.
- általában nem érzem tisztának a kezeimet a használata után.
- nálam ez a mennyiség kb. két heti adag (néha csak másfél), bár ez egyéni ügy, mert ahogy itt olvastam, másoknál ez soknak számít.

Két pozitívum:

- nem szárít, vagy legalábbis nem olyan feltűnően, mint a többi ilyen folyékony szappan.
- a csomagolása valóban szép, tehát a flakonját még fel tudom majd használni.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Számomra csalódás.

- alig van illata.
- általában nem érzem tisztának a kezeimet a használata után.

Két pozitívum:

- a csomagolása valóban szép, tehát a flakonját még fel tudom majd használni.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid