KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Egyéb

Az olajmentes korong gyengéden és alaposan eltávolítja a szemfestéket. Ápoló hatóanyag kombinációja védi a bőrt. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ideális kontaktlencse viselőknek is. Nem tartalmaz alkoholt, ásványi olajat, parfümöt.

Aquariusgirl

2017. július 23.

Nekem sem jött be, szinte kinyomom vele a szemem, annyira kell dörzsölni. Csíp is és olyan kis vékonyka, hogy kényelmetlen fogn, Nem veszem újra.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 23.

Givett96

2017. július 14.

Többen is írták, hogy eltávolítja a szemfestéket. Hát nekem abszolút nem!
Durván kell dörzsölnöm, hogy leszedjen bármit is és emiatt a szer, ami rajta van, csípi a szemem.

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Többen is írták, hogy eltávolítja a szemfestéket. Hát nekem abszolút nem!

Heli

2016. június 10.

Ezt már tényleg nem gyártják? Én nemrég vettem és nagyon bevált. Leszedi a sminket, nem szárít, nem hagy rossz érzetet a bőrömön. Akinek ez durva, az meg se próbálja a nagy törlőkendős változatot :D

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Ella

2013. július 12.

Nekem nem jött be. Sajnos inkább maszálta a sminket, csak olajos lemosás után töröltem vele át a részt, hogy ne zsírosodjon be. A dörzsölgetés miatt irritálja a szememet a folyadék és maga a korong is, amin barázdák vannak, túl durva az anyaga, ráadásul elég apró is meg hát összetapad 2-3 db is. Praktikusnak praktikus, de lehetne valami gyengédebb korongon a lemosó. Így csak az alapozó lemosására használtam el. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Pampilla

2013. március 14.

Nagyon szeretem,könnyen lehozza a festéket,nekem 1 smink lemosásához 2 db kell,tehát szemenként 1. Így 25 alkalomra elég egy dobozzal,ami szerintem bőven megéri,mert nem drága.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

simonne.melinda

2013. március 7.

Nagyon nem :( Pedig a Balea termékeivel elégedett szoktam lenni.
Első problémám, hogy nagyon erősen kell satírozni, hogy leszedje a szememről a sminket, már fájdalmasan erősen. Festékeltávolítás és zuhanyzás után mégis ott marad a fekete karika, tehát nem elég alapos. A hecc kedvéért miután szétdörzsöltem vele az arcomat, áttöröltem egy Garnier sminkeltávolítós vattapamaccsal és látványos volt, hogy még mit tudtam lemosni.
Mos a táskámban hordom magammal, hátha szükség lesz rá, ha esetleg megázom, vagy elbőgöm magam, de egyébként napi használatra alkalmatlan.

simonne.melinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Nagyon nem :( Pedig a Balea termékeivel elégedett szoktam lenni.

Xinezia

2013. február 17.

Ez egy borzalmas termék, tele lettem apró, fehér hólyagokkal tőle. Ráadásul nem vitte le rendesen sem a szemfestéket, sem a spirált, sem a szemceruzát. Nem venném meg újra.

Xinezia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nekem ez a termék bevált, mert az eddigiektől mindig begyulladt a szemem. A sminket rendesen leszedi, kellemes az illata.

pöttömpanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

cser.bernadett

2013. január 19.

Egy időben rendszeresen használtam, szerintem nagyon jól eltávolította a sminkeket. Utazáshoz praktikus kiszerelés, de a hétköznapokra nem kifizetődő...

cser.bernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

beauté

2012. szeptember 22.

2-3 db kellett, hogy mindkét szemről eltávolítsam a sminket. Nekem nagy kedvencem (volt), nagyon bevált, több mint egy évig csak ezt használtam a szemfesték eltávolítására. Valóban érzékeny szeműeknek (kontaktlencsét viselőknek) is ideális (volt). Nagyon csalódott vagyok, mivel kb. két hónapja nem találom már a DM-ben. Ezek szerint megszűnt? :(

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol