KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• dúsabb és hosszabb, erősebb szempillákat eredményez
  • akár már 6-8 hét után látható eredmények

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ki6kina

2018. május 22.

Egyet már elhasználtam, és elégedett vagyok vele! A szempilláim hosszabbak, dúsabbak és sminklemosásakor csak nagy ritkán maradt pilla a vattán. Kenem szemöldököm ritkásabb részeit is, ott sajnos nem történt változás.

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Colette221

2018. május 22.

UPDATE: 1,5 hónap használat után is megvagyok vele elégedve. Sminklemosás alatt szinte már nem is látok szempillát a vattakorongon. Egy minimálisat hosszabbított is.

5. napja használom, és már látom, hogy kevésbé hullik a szempillám mikor leszedem a sminket. Óriási szempillákat ne várjon az ember, inkább arra hivatott, hogy megállítsa a hullást. Az előttem szólóval pedig teljesen egyetértek, valóban hagy egy filmréteget a szemhéjon, ezért én csak esténként használom, vagy akkor ha nem sminkelek aznap.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

sprefectesse

2018. március 16.

Mivel egy hete használom, a hatásáról még nem tudnék beszámolni, van viszont benne valami, ami eszméletlenül idegesít: hagy maga után egy lemoshatatlan filmréteget, amire másnap akkor is nagyon nehéz sminkelni, ha előtte sminklemosóval próbálom leszedni. Konkrétan ha húzok rá egy tusvonalat, amikor az megszárad, elkezd berepedezni, amitől úgy néz ki, mintha hézagosan lenne csak megrajzolva.

03/16: Egy hónap után adnom kell neki még két csillagot. Az, hogy másnap olajos lemosóval kell leszedni, még mindig megvan, viszont tényleg hatásos. A legjobban a szemem külső-belső sarkaiban látszik a hatása, ahol alapra rövidebbek voltak a pilláim. Mondjuk én úgy használom, hogy megrajzolom a vonalat, de a felesleget felhúzom a szempilláimra is, hadd kapjanak teljes hosszukban a jóból.
És ez zavar annyira, hogy ha záros határidőn belül nem lesznek tőle égig érő pilláim, inkább nem fogok tovább szenvedni vele.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

ita38

2018. február 5.

Nekem nagyon bevált, már egy hét használat után észrevettem hogy, kinőttek a pici új szálak! :) Mivel csak néha sminkelek, minden nap 2x tudom használni a terméket, így hatásos.
Most 4 hét használat után vettem észre, hogy sokkal hosszabbak a szálak, nagyon szépek. Továbbra is használnom, mindenképp újravevős ;)

ita38
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

rekaglavak

2017. december 27.

Az elején nem fűztem hozzá sok reményt, de gondoltam, miért ne? Már két hónapja használom és nekem bevált. A szempilláim ugyan nem nőttek látványosan, de sokkal erősebbek és nem hullanak annyira, mint előtte.

rekaglavak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

svekits

2017. december 7.

A jobb szememen tök ügyesen leégettem a külső pillaívet és sehogy sem akart visszanőni hónapokig, úgyhogy megláttam ezt és minden mindegy alapon megvettem. Pár hét alatt visszanőttek a pilláim. Nekem erre kellett, erre jó volt, este meg reggel is használtam, 2-3 hét után abszolút megoldotta a problémámat. Nem hullott tőle a szempillám, nem csípett, nem volt kellemetlen használni, úgyhogy nekem jó volt.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

rebus

2017. október 12.

a szempillaspirál lemosásakor mostanában egyre többször láttam, hogy egy-egy szempilla is kihullott, így leginkább ezek erősítése miatt vettem meg ezt a kis szérumot. mióta használom, kevesebbszer látok a vattapamacson, így eredményesnek tartom a használatát :) annak ellenére, hogy a szempilláimon nem hosszabbított, szerintem jó kis cucc.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

SMH

2017. augusztus 25.

Update: eltelt újabb 10 nap és úgy látom, mintha tényleg hosszabbak lennének a pilláim. Már nem annyira, mint korábban, de azért még mindig hullik. - Lehet hogy azért mert festve van?

Nekem egyenlőre baromira hullik tőle a pillám,bár még csak 3 hete használom. Szóval majd még update-elek.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nixe

2017. augusztus 7.

Sajnos semmit nem ért. Reggel/este kenegettem és a szempillák teljes hosszán is áthúztam, nem csak a tusvonalban. Se pro se kontra, mintha semmit nem kentem volna magamra.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

annasz

2017. április 2.

Mivel nem találtam Alverde-s szempillanövesztő szérumot, a hosszas keresés után már nem akartam üres kézzel hazamenni ezért megvettem ezt. Műszempilla után szeretném helyrehozni a pilláimat.
A használata könnyű, én az egész szempillámat át szoktam fésülni vele, ha véletlen sokat kenek viszont csípi a szemem.
Egyelőre különösebb hatást nem látok, de alapnak viszont tökéletes, ha erre spirálozok sokkal hosszabbnak tűnnek a szempilláim, ezért már megérte legalább.

annasz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Biotin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.