KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• dúsabb és hosszabb, erősebb szempillákat eredményez
  • akár már 6-8 hét után látható eredmények

sprefectesse

2018. február 13.

Mivel egy hete használom, a hatásáról még nem tudnék beszámolni, van viszont benne valami, ami eszméletlenül idegesít: hagy maga után egy lemoshatatlan filmréteget, amire másnap akkor is nagyon nehéz sminkelni, ha előtte sminklemosóval próbálom leszedni. Konkrétan ha húzok rá egy tusvonalat, amikor az megszárad, elkezd berepedezni, amitől úgy néz ki, mintha hézagosan lenne csak megrajzolva.
És ez zavar annyira, hogy ha záros határidőn belül nem lesznek tőle égig érő pilláim, inkább nem fogok tovább szenvedni vele.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

ita38

2018. február 5.

Nekem nagyon bevált, már egy hét használat után észrevettem hogy, kinőttek a pici új szálak! :) Mivel csak néha sminkelek, minden nap 2x tudom használni a terméket, így hatásos.
Most 4 hét használat után vettem észre, hogy sokkal hosszabbak a szálak, nagyon szépek. Továbbra is használnom, mindenképp újravevős ;)

ita38
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

rekaglavak

2017. december 27.

Az elején nem fűztem hozzá sok reményt, de gondoltam, miért ne? Már két hónapja használom és nekem bevált. A szempilláim ugyan nem nőttek látványosan, de sokkal erősebbek és nem hullanak annyira, mint előtte.

rekaglavak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

svekits

2017. december 7.

A jobb szememen tök ügyesen leégettem a külső pillaívet és sehogy sem akart visszanőni hónapokig, úgyhogy megláttam ezt és minden mindegy alapon megvettem. Pár hét alatt visszanőttek a pilláim. Nekem erre kellett, erre jó volt, este meg reggel is használtam, 2-3 hét után abszolút megoldotta a problémámat. Nem hullott tőle a szempillám, nem csípett, nem volt kellemetlen használni, úgyhogy nekem jó volt.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

rebus

2017. október 12.

a szempillaspirál lemosásakor mostanában egyre többször láttam, hogy egy-egy szempilla is kihullott, így leginkább ezek erősítése miatt vettem meg ezt a kis szérumot. mióta használom, kevesebbszer látok a vattapamacson, így eredményesnek tartom a használatát :) annak ellenére, hogy a szempilláimon nem hosszabbított, szerintem jó kis cucc.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

SMH

2017. augusztus 25.

Update: eltelt újabb 10 nap és úgy látom, mintha tényleg hosszabbak lennének a pilláim. Már nem annyira, mint korábban, de azért még mindig hullik. - Lehet hogy azért mert festve van?

Nekem egyenlőre baromira hullik tőle a pillám,bár még csak 3 hete használom. Szóval majd még update-elek.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nixe

2017. augusztus 7.

Sajnos semmit nem ért. Reggel/este kenegettem és a szempillák teljes hosszán is áthúztam, nem csak a tusvonalban. Se pro se kontra, mintha semmit nem kentem volna magamra.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

annasz

2017. április 2.

Mivel nem találtam Alverde-s szempillanövesztő szérumot, a hosszas keresés után már nem akartam üres kézzel hazamenni ezért megvettem ezt. Műszempilla után szeretném helyrehozni a pilláimat.
A használata könnyű, én az egész szempillámat át szoktam fésülni vele, ha véletlen sokat kenek viszont csípi a szemem.
Egyelőre különösebb hatást nem látok, de alapnak viszont tökéletes, ha erre spirálozok sokkal hosszabbnak tűnnek a szempilláim, ezért már megérte legalább.

annasz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

KlaudiaZs

2017. március 10.

El se hiszem, hogy pusztán 3 hét után már véleményt írok róla, méghozzá pozitívat, mert nem vártam lényeges változást tőle, főleg nem rövid idő alatt. Tehát 3 hete használom, minden este (1-2 nap kivételével mikor elfelejtettem), de már 2 hét után megfigyeltem a reggeli szempillafestésnél, hogy igenis szebbek, hosszabbak és erősebbek a pilláim, és ez nagy szó, mert nagyon rövidkék és amolyan "élettelenek" voltak már, hiába a sok drága szempillaspirál, mintha felül nem is lettek volna, csak nagyon közelről látszottak igazán. Nem tudom mitől rövidültek meg ennyire, de már siralmas volt a helyzet, az alverde széruma folyton hiánycikk minden dmben, így végső kétségbeesésben ezt vettem meg, minden mindegy alapon, a kevésbé biztató vélemények ellenére is. Nyilván nem bántam meg, sőt.:D Néha van, hogy enyhén, pár mp-ig csípí a szemem, de csak akkor, ha nagyon a pillák tövébe akarok kenni sok szérumot, ezt a saját bénaságomnak tudom be, egyébként nem irritál. Kíváncsi vagyok, további használat után mennyit segít még, mivel elvileg 6-8 hét után lehet látni eredményt, ennek ellenére én már most látok. Természetesen nem több milis növekedésről beszélek itt, abszurd lenne, hanem apró de mégis láványos növekedésről, amire szempillafestésnél minden egyes nappal csak rácsodálkozok. Szemöldökre is kenegetem, mintha ott is segített volna, pár részen kicsit sűrűbbnek hat az amúgy vékony és ritka szemöldököm. Részemről 5 csillag, és azt mondom bátran próbálja ki bárki, mert simán beválhat neki is, plusz az összetevői is meglepően szépek, és a 4,5 milis kiszerelés valamint a tusos megoldás is szuper.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

ludmilla

2016. március 24.

Nekem nem használt sajnos :/

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Nekem nem használt sajnos :/

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Biotin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.