Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• dúsabb és hosszabb, erősebb szempillákat eredményez
  • akár már 6-8 hét után látható eredmények

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csomoviki

2018. szeptember 7.

Pár hét után szerintem nagyobbak lettek de ezt senki más nem vette észre :D Viszont egy idő után azt tapasztaltam, hogy elkezdte csípni a szemkörnyékemet ahol bekentem. Nagyon idegesítő volt így be is fejeztem a használatát. Néha még próbálkozom vele de még mindig csípi Oo Nem értem mindenesetre nem rossz, csak úgy látszik nekem nem az igazi.

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

fdorottya

2018. augusztus 29.

Elfogyott, és azt kell, hogy mondjam nagyon jó kis termék. Reggel és este használom már több mint 6 hete. A szempilláim nagyon szépek lettek, sokat nőttek, sűrűek lettek, a szálak is vastagabbak. Határozottan újravevős termék!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Feame

2018. augusztus 7.

Tavaly nyáron használtam el belőle egyet, tulajdonképpen érzékeltem változást. Naponta 1x, este használtam, későre lett hatása és nem is annyira erőteljes, mert nyilván nem képes csodákra, de nekem ez is sokat jelentett a kis rövid szempilláimmal. Idén úgy döntöttem hogy újraveszem, és már 1-2 hét használat után is szebbnek érzem őket.

Feame
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ki6kina

2018. május 22.

Egyet már elhasználtam, és elégedett vagyok vele! A szempilláim hosszabbak, dúsabbak és sminklemosásakor csak nagy ritkán maradt pilla a vattán. Kenem szemöldököm ritkásabb részeit is, ott sajnos nem történt változás.

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Colette221

2018. május 22.

UPDATE: 1,5 hónap használat után is megvagyok vele elégedve. Sminklemosás alatt szinte már nem is látok szempillát a vattakorongon. Egy minimálisat hosszabbított is.

5. napja használom, és már látom, hogy kevésbé hullik a szempillám mikor leszedem a sminket. Óriási szempillákat ne várjon az ember, inkább arra hivatott, hogy megállítsa a hullást. Az előttem szólóval pedig teljesen egyetértek, valóban hagy egy filmréteget a szemhéjon, ezért én csak esténként használom, vagy akkor ha nem sminkelek aznap.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

sprefectesse

2018. március 16.

Mivel egy hete használom, a hatásáról még nem tudnék beszámolni, van viszont benne valami, ami eszméletlenül idegesít: hagy maga után egy lemoshatatlan filmréteget, amire másnap akkor is nagyon nehéz sminkelni, ha előtte sminklemosóval próbálom leszedni. Konkrétan ha húzok rá egy tusvonalat, amikor az megszárad, elkezd berepedezni, amitől úgy néz ki, mintha hézagosan lenne csak megrajzolva.

03/16: Egy hónap után adnom kell neki még két csillagot. Az, hogy másnap olajos lemosóval kell leszedni, még mindig megvan, viszont tényleg hatásos. A legjobban a szemem külső-belső sarkaiban látszik a hatása, ahol alapra rövidebbek voltak a pilláim. Mondjuk én úgy használom, hogy megrajzolom a vonalat, de a felesleget felhúzom a szempilláimra is, hadd kapjanak teljes hosszukban a jóból.
És ez zavar annyira, hogy ha záros határidőn belül nem lesznek tőle égig érő pilláim, inkább nem fogok tovább szenvedni vele.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

ita38

2018. február 5.

Nekem nagyon bevált, már egy hét használat után észrevettem hogy, kinőttek a pici új szálak! :) Mivel csak néha sminkelek, minden nap 2x tudom használni a terméket, így hatásos.
Most 4 hét használat után vettem észre, hogy sokkal hosszabbak a szálak, nagyon szépek. Továbbra is használnom, mindenképp újravevős ;)

ita38
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

rekaglavak

2017. december 27.

Az elején nem fűztem hozzá sok reményt, de gondoltam, miért ne? Már két hónapja használom és nekem bevált. A szempilláim ugyan nem nőttek látványosan, de sokkal erősebbek és nem hullanak annyira, mint előtte.

rekaglavak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

svekits

2017. december 7.

A jobb szememen tök ügyesen leégettem a külső pillaívet és sehogy sem akart visszanőni hónapokig, úgyhogy megláttam ezt és minden mindegy alapon megvettem. Pár hét alatt visszanőttek a pilláim. Nekem erre kellett, erre jó volt, este meg reggel is használtam, 2-3 hét után abszolút megoldotta a problémámat. Nem hullott tőle a szempillám, nem csípett, nem volt kellemetlen használni, úgyhogy nekem jó volt.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

rebus

2017. október 12.

a szempillaspirál lemosásakor mostanában egyre többször láttam, hogy egy-egy szempilla is kihullott, így leginkább ezek erősítése miatt vettem meg ezt a kis szérumot. mióta használom, kevesebbszer látok a vattapamacson, így eredményesnek tartom a használatát :) annak ellenére, hogy a szempilláimon nem hosszabbított, szerintem jó kis cucc.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Biotin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.