KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• dúsabb és hosszabb, erősebb szempillákat eredményez
  • akár már 6-8 hét után látható eredmények

rebus

2017. október 12.

a szempillaspirál lemosásakor mostanában egyre többször láttam, hogy egy-egy szempilla is kihullott, így leginkább ezek erősítése miatt vettem meg ezt a kis szérumot. mióta használom, kevesebbszer látok a vattapamacson, így eredményesnek tartom a használatát :) annak ellenére, hogy a szempilláimon nem hosszabbított, szerintem jó kis cucc.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

SMH

2017. augusztus 25.

Update: eltelt újabb 10 nap és úgy látom, mintha tényleg hosszabbak lennének a pilláim. Már nem annyira, mint korábban, de azért még mindig hullik. - Lehet hogy azért mert festve van?

Nekem egyenlőre baromira hullik tőle a pillám,bár még csak 3 hete használom. Szóval majd még update-elek.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nixe

2017. augusztus 7.

Sajnos semmit nem ért. Reggel/este kenegettem és a szempillák teljes hosszán is áthúztam, nem csak a tusvonalban. Se pro se kontra, mintha semmit nem kentem volna magamra.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

annasz

2017. április 2.

Mivel nem találtam Alverde-s szempillanövesztő szérumot, a hosszas keresés után már nem akartam üres kézzel hazamenni ezért megvettem ezt. Műszempilla után szeretném helyrehozni a pilláimat.
A használata könnyű, én az egész szempillámat át szoktam fésülni vele, ha véletlen sokat kenek viszont csípi a szemem.
Egyelőre különösebb hatást nem látok, de alapnak viszont tökéletes, ha erre spirálozok sokkal hosszabbnak tűnnek a szempilláim, ezért már megérte legalább.

annasz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

KlaudiaZs

2017. március 10.

El se hiszem, hogy pusztán 3 hét után már véleményt írok róla, méghozzá pozitívat, mert nem vártam lényeges változást tőle, főleg nem rövid idő alatt. Tehát 3 hete használom, minden este (1-2 nap kivételével mikor elfelejtettem), de már 2 hét után megfigyeltem a reggeli szempillafestésnél, hogy igenis szebbek, hosszabbak és erősebbek a pilláim, és ez nagy szó, mert nagyon rövidkék és amolyan "élettelenek" voltak már, hiába a sok drága szempillaspirál, mintha felül nem is lettek volna, csak nagyon közelről látszottak igazán. Nem tudom mitől rövidültek meg ennyire, de már siralmas volt a helyzet, az alverde széruma folyton hiánycikk minden dmben, így végső kétségbeesésben ezt vettem meg, minden mindegy alapon, a kevésbé biztató vélemények ellenére is. Nyilván nem bántam meg, sőt.:D Néha van, hogy enyhén, pár mp-ig csípí a szemem, de csak akkor, ha nagyon a pillák tövébe akarok kenni sok szérumot, ezt a saját bénaságomnak tudom be, egyébként nem irritál. Kíváncsi vagyok, további használat után mennyit segít még, mivel elvileg 6-8 hét után lehet látni eredményt, ennek ellenére én már most látok. Természetesen nem több milis növekedésről beszélek itt, abszurd lenne, hanem apró de mégis láványos növekedésről, amire szempillafestésnél minden egyes nappal csak rácsodálkozok. Szemöldökre is kenegetem, mintha ott is segített volna, pár részen kicsit sűrűbbnek hat az amúgy vékony és ritka szemöldököm. Részemről 5 csillag, és azt mondom bátran próbálja ki bárki, mert simán beválhat neki is, plusz az összetevői is meglepően szépek, és a 4,5 milis kiszerelés valamint a tusos megoldás is szuper.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

ludmilla

2016. március 24.

Nekem nem használt sajnos :/

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Nekem nem használt sajnos :/

szeliger

2016. március 17.

Kb. 1 hete használom, esténként, alulra, felülre. Gyorsan szárad, nem irritál, a kis vékonyka ecsetével könnyen felvihető. Már az első alkalom után azt tapasztaltam, hogy a szempilláim sokkal puhábbak, hajlékonyabbak lettek. Prne0919 is ezt a tulajdonságát emelte ki előttem, de amíg nála ez jó dolognak számított, addig én inkább csak bosszankodok. Az eddig jó tartású, ívelt, könnyen pingálható szempilláimat sokkal nehezebben tudom kifesteni, a szempillák a szokásos festékem mellett összeragadnak és mindenfelé hajladoznak. Az alsók szépen ráhajlanak az alsó szemhéjamra, aztán az ott lévő szemkörnyékápoló sikeresen feloldja a szempillafestéket és már kész is a pandaszem. Egyelőre még nem adom fel, még próbálkozom, mi sül ki a dologból, de így azért ez nem olyan nagy buli.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

prne0919

2016. március 4.

Szerettem volna, ha többen írtok, hogy mi a véleményetek erről a termékről, se sajnos nem érkezett újabb értékelés. Így megvettem. Amit el tudok róla mondani, hogy amióta ezt használom, sokkal hatásosabban ki tudom spirálozni a szempilláim. Persze még annyi ideje nem használom, hogy bármi nagy dolgot el tudjak mondani, de nekem puhítja a szempillám, így sokkal jobban festhető. :) Ha valami rendkívülit tapasztalok, akkor még frissítem a véleményem. :)

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 4.

esztercat

2016. február 16.

Megvettem, egyelore szimpi. :) Nem csip, nem ragad, gyorsan szarad. 6 het mulva iok majd, hogy milyen hatasa van.

UPDATE: Kevesebb, mint egy honap telt el es szuper! Ne legyenek irrealis elvarasaitok, viszont nagyon szepen helyrehozta a letort, rovid pillaimat es most kezd eros es egyenletes lenni. Kenem a szemoldokomre is, az is mar kevesbe hezagos. (napi 2x nem tudom hasznalni, mert nem lehet szerintem rasminkelni, ugyhogy en ritkan szokta csak 2x, tobbnyire 1x csak)

esztercat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Biotin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.