KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banszky, Módosítva: 2016. december 22.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Fürdősó rózsa és mandulaolajjal.

100% holt-tengeri sóval, és értékes mandulaolajjal. A kézi munkával készített Balea fürdősó értékes hatóanyagaival pihentető fürdésről gondoskodik, és segít hidratálni a bőrt.

szofiaa

2017. február 5.

A dm kedvencek téli dobozába kaptam, pontosabban a spa-s részbe. Eddig nem használtam, de tetszik a csomagolása és az illata is. Hasznos és szép hozzá a kis fa kanálka, remélem használni is jó lesz:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

HDorina

2017. január 23.

Tetszik a csomagolása és a kis kanálka is praktikus hozzá. Szeretem ha egy fürdősóban vannak szárított virágok olyan szép lesz tőle a víz. Különösebb hidratáló hatást nem vettem észre de egy lazulós, relaxálós fürdéshez ideális.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

senskin

2017. január 14.

Jó kis esti lazító fürdést lehet belőle varázsolni kellemes , de nem tolakodó illattal. A rózsaszirmok extravagánsak a kádban. Nagyon jó a só csomagolása, praktikus. A kanál külön bejön. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

redakkrisztinaa

2017. január 11.

A csomagolása aranyos , akár ajándékba is tökéletes lehet. DM boxban volt benne .Az illata kellemes , a vízben is érezni lehet.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Ata358

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Engem a csomagolása fogott meg, no meg persze az, hogy akciósan jutottam hozzá. Az illata nagyon kellemes, nagyon jó hangulatú vele a fürdőzés, bár a virágszirmok között elég sok a barna, csúnya szirom, ami nekem "koszos" érzetet teremt (viszont a benne lévő pár egész virág gyönyörű).

Ata358
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

Banszky

2016. december 31.

Nagyon szép dísze a fürdőszobának,cuki a kis kanálka hozzá,fincsi az illata és még akciósan is jutottam hozzá. Kell ennél több? Egy romantikus estén a párommal jók a virágszirmok benne de utána megint lehet kádat takarítani mert felragadnak a kád oldalára. Kár,hogy hidratáló hatása sincs,bár ilyesmit nem is ígér.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

uaim

2016. december 22.

kiválló! nagyon jól ellazit, teszek még hozzá vaniliát is meg egy kis argánt és isteni a bőrömnek is. nagyon jó termék

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 22.

Katmok

2016. december 22.

Nekem is nagyon tetszik az illata és a praktikus csomagolás. :) a virágszirmok nagyon cukik..de nekem 4-5 kanál minimum kell a fürdővízbe,hogy érezhető legyen

Katmok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

nikolettazsofia

2016. december 16.

Isteni illata van, könnyen oldódik a vízben.Nekem nagyon tetszik, hogy virág szirmok is vannak benne. Praktikus a hozzácsomagolt kis kanál is, a kiszerelése nagy, és mivel elég pár kanál sokáig elég. Biztos, hogyha elfogy újraveszem :)

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal