KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banszky, Módosítva: 2017. október 11.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Fürdősó rózsa és mandulaolajjal.

100% holt-tengeri sóval, és értékes mandulaolajjal. A kézi munkával készített Balea fürdősó értékes hatóanyagaival pihentető fürdésről gondoskodik, és segít hidratálni a bőrt.

stellacadente

2017. október 14.

A szép csomagolás csábított megvételre, de sajnos nekem egyáltalán nem jött be, csak rossz tapasztalatom van vele. Az illata felejthető, viszont a kis száraz rózsaszirmoktól annyira viszketni kezdtem, hogy nagyjából 10 perc után idegesen kipattantam a kádból, átdörzsöltem törölközővel a testemet és kezdtem az egész fürdést elölről. Szörnyű! A legrosszabb, hogy a csini csomagolás miatt még mindig a kád szélén van, de hogy többet nem fogom használni, az is biztos.

stellacadente
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

zonga

2017. augusztus 24.

Szeretem a fürdősókat, ez is tetszik. Nagyon jól néz ki a flakon, ez már kedvet csinál hozzá. Jó az illata, a só jól feloldódik. Nekem a szárított virágszirmok nem kellenének bele, de nincs olyan sok, hogy nagy macera lenne a takarítása. Kellemesen ellazít. Hidratálni nem hidratál, kell utána testápolózni, de amúgy jó termék.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Kincsanna

2017. június 13.

Hipercuki a csomagolása a kanállal és a parafadugóval, viszont nekem az ajánlott mennyiségnél többet kell a vízbe tennem, hogy érezhető legyen a hatása.
A benne lévő virágszirmokat, rózsafejeket addig nagyon bírtam, ameddig nem kellett kitakarítani a fürdőkádból fürdés után. Akkor már nem éreztem annyira jó mókának.
Nem valószínű, hogy újra megvenném, de a csomagolást biztosan megőrzöm és valahogy újra felhasználom, ha elfogy.

Kincsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Mundow

2017. május 21.

Relaxálós, kényeztetős fürdéshez nagyon jó.
A csomagolás tetszik. Sokáig nem érdemes a fürdőben tárolni használatlanul díszként, mert a dugó mellett/dugón keresztül beszivárog a víz.
Takarítani kell a rózsaszirmokat fürdés után, de megéri.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Relaxálós, kényeztetős fürdéshez nagyon jó.
Takarítani kell a rózsaszirmokat fürdés után, de megéri.

babyface

2017. április 1.

eredetileg csak dísznek vettem a fürdőkád szélére, aztán megfeledkeztem arról, hogy a parafán keresztül beleszivárog a víz ezért kénytelen voltam elhasználni :D (jó előbb utóbb úgyis elhasználtam volna) szerintem hipercuki a csomagolás a kis fa kanálkával, eleinte gagyinak tartottam, hogy műanyag, de legalább ha véletlenül leesett volna nem törik össze. a beltartalomban sem csalódtam, isteni rózsa illata van, a só pedig enyhén olajos a mandulaolajnak köszönhetően. a kádat mondjuk suvickolni kell egy darabig a rózsaszirmok miatt, de virágos vízben fürdeni nagyon fancy!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

szofiaa

2017. február 5.

A dm kedvencek téli dobozába kaptam, pontosabban a spa-s részbe. Eddig nem használtam, de tetszik a csomagolása és az illata is. Hasznos és szép hozzá a kis fa kanálka, remélem használni is jó lesz:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

HDorina

2017. január 23.

Tetszik a csomagolása és a kis kanálka is praktikus hozzá. Szeretem ha egy fürdősóban vannak szárított virágok olyan szép lesz tőle a víz. Különösebb hidratáló hatást nem vettem észre de egy lazulós, relaxálós fürdéshez ideális.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

senskin

2017. január 14.

Jó kis esti lazító fürdést lehet belőle varázsolni kellemes , de nem tolakodó illattal. A rózsaszirmok extravagánsak a kádban. Nagyon jó a só csomagolása, praktikus. A kanál külön bejön. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

redakkrisztinaa

2017. január 11.

A csomagolása aranyos , akár ajándékba is tökéletes lehet. DM boxban volt benne .Az illata kellemes , a vízben is érezni lehet.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Ata358

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Engem a csomagolása fogott meg, no meg persze az, hogy akciósan jutottam hozzá. Az illata nagyon kellemes, nagyon jó hangulatú vele a fürdőzés, bár a virágszirmok között elég sok a barna, csúnya szirom, ami nekem "koszos" érzetet teremt (viszont a benne lévő pár egész virág gyönyörű).

Ata358
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal