KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 28.

Kategória:   Hajformázók

Törölköző száraz hajra, nyári hajformázó sós spray, nem hagy zsíros érzetet.

Ár: 400 Ft , Eladó: lilagomba
Állapot: párszor próbált, majdnem teli, Helyszín: Budapest, 6. kerület (de máshol is megoldható), fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

Bippinke

2017. szeptember 17.

Én kb. 2,5 éve használtam, aztán egyszercsak nem volt kapható. Telesírtam miatta a párnámat. Azóta sem találtam olyan jó készítményt, mint ez. Szuperül tette a dolgát, szerettem az illatát. De most látom a kommentekből, hogy megint lehet kapni (?). Megyek is beszerzni, mert imádtam :)

Bippinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Merlotwine

2017. szeptember 9.

Nem rég még lepontoztam volna, viszont rájöttem, mire tudom használni nagyon jól:
Nem friss hajon, szárazsamponozás után fújok rá ebből is, és tök jó kis volument ad. Kevesebb szárazsampon kell, így nem lesz olyan "matt" a hajtövem, de mégis frissnek, dúsnak néz ki.
Viszont a friss hajam nem rontom el vele, mert tényleg ragacsos.

Merlotwine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Viszont a friss hajam nem rontom el vele, mert tényleg ragacsos.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Az illata valóban kellemes, barackos. Az első napon mikor megvettem, rohantam vele haza, ebédszünetben próbáltam ki száraz hajon. Egyébként is göndör a hajam, de ez valami fantasztikus oroszlánsörényt eredményezett kb. 3 perc alatt. A hajamon nem volt kellemes érzés, száraz, tapadós volt. Én a rendezett, göndör fürtöket kedvelem általában, és elvárom mellette, hogy hidratált maradjon a hajam. Éppen ezért a hajhabok, amik beton keménységűek lesznek a hajamon szintén nem játszanak nálam. Sajnos ez termék sem lett a barátom. 3 év alatt fogyott el végre valahára.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

k.szisza89

2017. augusztus 7.

Alapvetően ezek a göndörítő hajformázó habok, sprayk soha nem voltak alkalmasak az én vékonyszálú egyenes hajamra. Tettem egy próbát ezzel a nem túl drága termékkel. Éppen csak nedves hajra, jól befújtam és a levegőn szárítottam meg. Számomra elérte a célját. Továbbra is használni fogom, végre valami hatott :)

k.szisza89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

gaimanna

2017. augusztus 7.

Alapvetően egyenes, vékonyszálú, bármiféle formázást percek alatt kirúgó hajam van, május óta longbob hosszúságú. A Kevin Murphy Hair Resort spray (7000 Ft) mellé kerestem egy olcsóbb alternatívát a hétköznapokra, ez lett a Balea terméke, potom 500 forintért.

Imádom! Őszintén szólva jobban, mint a KM méregdrága spray-jét. Finom az illata, nem tapasztja össze a hajamat, és ugyan nem túl feltűnő, mégis észrevehető, laza hullámokat formáz a hajamba, ami a következő hajmosásig (nálam 1-2 nap) benne is marad. Hajmosás után törölközőszáraz hajra fújom, hagyom levegőn megszáradni, semmi egyebet nem teszek rá. Nem tapasztaltam állagromlást sem (nem szárította ki a hajam, de az is igaz, hogy nekem viszonylag gyorsan is zsírosodik), sőt, nagyon jó tapintású lett a hajam, dúsabbnak is tűnik, és nagyon természetesnek hat. Nagyon-nagyon megszerettem, szinte hiányzik is, ha nincs időm befújkálni, és megvárni a természetes száradást. Három havi használat után nekem ez a tökéletes nyári hajformázó!

Ha az árát is nézem, hét-nyolc csillagot adnék rá, de mivel viszonylag ritkán látom a DM polcain, marad az 5. Best-buy!

gaimanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

mizsofia

2017. július 27.

Állig érő bubi hajam van és màr jó ideje tetszik a rendezetlen beach hullàm, úgyhogy gondoltam kipróbàlok valami olyan módszert amihez nem kell hő, és erre esett a vàlasztásom. Alapból nagyon vastag hajam van ami hajlamos kiszáradni,de ez a termék pedig egyenesen szalmaszerű tapintásúvá teszi. Pedig amúgy a dolgàt teszi, dúsít, és hullàmokat is eredményez de így nem venném újra.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

saci135

2017. július 16.

Nem szeretem, mert szárazzá, sprőddé teszi a hajam és valami olyan ragacsos réteg lesz tőle rajta, ami összegyűjti a piszkot.. Valamennyire hullámosítja a hajam és jó illata van, de annyira rossz állagú lesz tőle hajam, hogy évente kb. egyszer használom.

saci135
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

rekathenew

2017. június 15.

Az illata nagyon tetszik, és nekem a hajam sem lett tőle száraz (bár alapból könnyen zsírosodó fajta).
Rövid hajam van (éppen hogy állig érő) de nagyon jó borzas, tengerparti hatása lett tőle.
Ezért az árért teljesen jó kis termék. :)

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Ezért az árért teljesen jó kis termék. :)

petrakauth

2017. április 23.

A termék illatát imádom, azzal azonnal megfogott. Állig érő egyenes hajam van, ami sajnos tipikusan fejhez lapuló, viszont ez a termék sokat segített rajta, dúsabbá varázsolja a hajam és nem tapad úgy a fejbőrömhöz. Ha magától hagyom a hajam megszáradni benne a termékkel néhol még apró, icipici hullámokat is felfedezek benne, de lehet hogy csak a képzeletem játszik velem :D

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Ginnie01

2017. február 9.

Állig érő dús(egyenes) hajnál nekem kifejezetten bevált.Laza "vizes" hatást ad a hajnak,egyáltalán nem zsírosít.Egyik nagy kedvencem, már többször újravettem.

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.