KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Hajformázók

mara18

2017. január 10.

Az én hajamon nagyon meglátszik fehér darabokban és az illata is fullasztó így a végeredmény minden esetben hajmosás lett.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

SMH

2016. október 13.

Amennyire vártam ezt a terméket, annyira nagy csalódás volt, de lehet hogy csak a sokat vártam a Batiste után. Konkrétan semmit nem csinált a hajammal.
Az illata viszont tényleg nagyon jó volt.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Az illata viszont tényleg nagyon jó volt.

szederke

2016. április 11.

Ettől a márkától az epres volt a legjobb verzió eddig szerintem. Ez meg se közelíti így inkább áttértem a Batiste szárazsamponokra. Nekem kicsit túl fullasztó.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

szokenyul

2016. április 5.

Az illata cukorkás amit en szeretek. A hatása is teljesen jó. Két nappal ki lehet vele tolni a hajmosást. A legnagyobb fájdalmam hogy nálunk állandóan hiánycikk, mostanaban meg már egyátalán nem látom.

szokenyul
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Tigercat_haters

Korcsoport: < 18
2016. február 7.

Végre lehet kapni a boltokban:D Imádom,talán jobban is szeretem mint az epreset.Ha elfogy,biztos,hogy újraveszem.:)

Tigercat_haters
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 7.

Nera

2016. január 31.

Sajnos én leszek a lepontozó. Muszáj levonnom, mert a fekete hajamban nagyon csúnyám megmarad és nem szívja be a zsírt, fehér és ragacsos lesz tőle. Az epreset szerettem, de erre nem tudok jókat mondani. A design szép, jobban tetszik, mint az epresé. Az illata nekem nagyon intenzív, egy alkalommal megkérdezték, hogy vaníliás-e a parfümöm. Összességében nem jön be. Nem veszem újra. :(

Nera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Klaudia25

2016. január 28.

Egyszerűen nagyszerű :)
Nagyon könnyű eloszlatni, még akkor is ha kicsit többet fújok a kelleténél, és tényleg olyan mintha akkor mostam volna hajat, nagyon imádom. Az illata is jó, bár elsőre kicsit erős, de 1-2 órán belül mérséklődik. A legjobb szárazsampon. Viszont napok óta járok a DM be kukucskálni, mert vennék még párat tartalékba nehogy úgy járjak mint a Trend it up sz. samponjával, erre??? nem kapható, de még csak ki sincs rakva a cimke, nem hogy ez, de még a sima se... ami jó, azt miért vonják be????
Nagyon nagyon sajnálnám, ha nem lehetne kapni!!

Klaudia25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Egyszerűen nagyszerű :)
Nagyon nagyon sajnálnám, ha nem lehetne kapni!!

mosomaci

2016. január 21.

Eddig a sima kék Balea szárazsampont vettem, mivel a korábbi kedvenc Trend-it-up-ot nem találni már sehol. Legutóbb éppen a kékből is hiány volt, így ezt vettem meg - nagy felhasználója lettem a szárazsamponoknak ugyanis. Minden nőnek kellene tartania otthon...
Szóval, ez a vaníliás: ugyanolyan jól teljesít, mint ahogyan megszoktam a másikkal. Az illata viszont jobb, persze tömény, édes, de nem fullasztó annyira. hozza, amit hoznia kell. Máskor is venni fogom.

mosomaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

rebus

2016. január 18.

imádom! eddig is előszeretettel vettem baleás szárazsampon (tetszett az epres kiadás is), és szerencsére ez sem lett rosszabb! :) nekem bevált. jó áron lehet hozzájutni, hatásos, én ezt a vaníliás illatot is szeretem (bár biztos lesz, akinek túl mű, és nem fog tetszeni). remélem nem vonják ki hamar :)

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. január 7.

Hú hát én ezt mennyire imádom! *-* Illata egyszerűen mesés, és a hatása is gyönyörű a hajon!!És nagyon olcsó!!DM-ben vettem! ;)

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride