KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló kókusz és őszibarack illattal, mely selymessé varázsolja az ajkakat és trópusi aromájával kényeztet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubus06

2017. augusztus 19.

Semmit nem ér. :( Undorító illata és íze van..És haragszom a gyártóra, mert pontosan tudták hogy milyen vacak terméket készülnek piacra dobni, és a 'tropical' névvel meg a külcsínnel próbálták beetetni a jónépet, hogy vegyék meg minél többen, hiszen nyár van. Bosszantó, bosszantó, bosszantó..Sajnáltam érte a 300 Ft-ot is..................

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

SMH

2017. július 26.

Sajnos kókusz mániában szenvedek, így gyakran megveszek mindenféle kókuszos terméket, amiről aztán kiderül, hogy nem kellett volna. Hát vele is így jártam. Nem mondanám olyan igazán finom kókusz illatúnak, a csomagolása elég gatyi, könnyen törik a kupak. És ami a lényeg a hidratáló hatása se valami eget verő. Nyilván 300 forinttól ennyit lehet várni, szóval azért olyan hatalmas csalódás nem ért. El fogom használni, de nem kifejezetten jó szívvel és újra venni biztos nem fogom. Táskába bedóbósnak megteszi.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

kalmaniki

2017. július 26.

Nem igazán tetszik. Kellemesebb illatra számítottam,sajnos csak egy kis enyhe kókusz illata van. Gyorsan beszívódik, könnyű ajakápoló, az én ajkaimnak kevés a hidratálása. Csalódás.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

SzSofi

2017. július 11.

Hidratálni hidratál, de igazából se íze se bűze. Kifejezetten a trópusi illat reményében vettem meg, de én egyáltalán nem érzem a trópusi illatot sőt olyan furcsa kence illata van. Ki nem fogom dobni, de azért csalódott vagyok :(
A hidratálásért adok két csillagot.

SzSofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

A hidratálásért adok két csillagot.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Nem egy nagy szám. A kókusz illat mindenesetre tetszik, közepes a hidratálása.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

Nem egy nagy szám. A kókusz illat mindenesetre tetszik, közepes a hidratálása.

Adél Zsanna

2017. június 28.

Semmi extra kategória, olcsó és minimálisan hidratál ami nyáron elég is de vannak ennél sokkal jobbak, illata kellemes, a csomagolás pedig igen megnyerő .

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Huhi

2017. június 18.

Sajnos nekem sem nagyon jön be, pedig nagyon akartam szeretni. Nem érzek semmit egy minimális kókusz illaton kívül, de azt is csak akkor ha kicsavarom a tégelyből és megszagolom. Felkenve se érzek semmi illatot. Hatásra nem rossz, sima egyszerű ajakápoló amit kb 5 perc után leeszek a számról. Remélem valaha elhasználom majd.

Huhi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

pomme

2017. június 18.

Furcsállom az első 2 véleményt, szerintem nagyon finom és erős igazi kókusz illata van pici barackkal. Amennyi íze van, az pedig pont elég. Hidratálása közepes, nyárra jó, de amúgy is kb 300 Ft, úgyhogy nem voltak nagy elvárásaim.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

MrsWolf

2017. május 29.

Isteni kókusz-barack illatú/ízű. Nagyon jó fajta, mint a többi baleás termék :)

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Isteni kókusz-barack illatú/ízű. Nagyon jó fajta, mint a többi baleás termék :)

ayse

2017. május 27.

Ma vettem meg ezredik ajakápolónak.de minek?íze alig van.hatasa is elég vacak.kihagyható.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.