KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló kókusz és őszibarack illattal, mely selymessé varázsolja az ajkakat és trópusi aromájával kényeztet.

Krémmánia Kedvencek a -től
Huhi

2017. június 18.

Sajnos nekem sem nagyon jön be, pedig nagyon akartam szeretni. Nem érzek semmit egy minimális kókusz illaton kívül, de azt is csak akkor ha kicsavarom a tégelyből és megszagolom. Felkenve se érzek semmi illatot. Hatásra nem rossz, sima egyszerű ajakápoló amit kb 5 perc után leeszek a számról. Remélem valaha elhasználom majd.

Huhi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

pomme

2017. június 18.

Furcsállom az első 2 véleményt, szerintem nagyon finom és erős igazi kókusz illata van pici barackkal. Amennyi íze van, az pedig pont elég. Hidratálása közepes, nyárra jó, de amúgy is kb 300 Ft, úgyhogy nem voltak nagy elvárásaim.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

MrsWolf

2017. május 29.

Isteni kókusz-barack illatú/ízű. Nagyon jó fajta, mint a többi baleás termék :)

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Isteni kókusz-barack illatú/ízű. Nagyon jó fajta, mint a többi baleás termék :)

ayse

2017. május 27.

Ma vettem meg ezredik ajakápolónak.de minek?íze alig van.hatasa is elég vacak.kihagyható.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

csipkeorsika

2017. május 25.

Sajnos nem dícsérni jöttem, hanem eloszlatni az illúziókat, hogy más ne járjon így: nincsen semmilyen illata, sem íze, sem szine.. Egy mindig kenegetős ajakápolónak jó bedobva a táskába, de akit az illatok csábítanak, csak azért ne vegye meg! A cserepes ajkakra sem gyógyír, de az összetevői legalább jók pláne ennyi pénzért :)

csipkeorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.