Balea

Ár:   479 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Hajformázók

A Balea hajlakk ultra erős mikro permete maximális tartást kölcsönöz frizurájának egész napon át. A vitamin+ formulának köszönhetően haja selymesen puha és csillogó lesz. Nem ragad, könnyen kifésülhető.

Ultra erős tartás, vitamin+ formulával, ultra erős, 24 órás tartás, minden hajtípusra.

cicaaholdrol

2018. március 10.

Befújom a hajam és 2 perc múlva már szanaszét állnak a hajszálaim. Nekem nem fixál semmit :( mintha nem is használtam volna...

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

devababa

2017. november 20.

Vekony szalu tartasnlkuli hajamra nagyon jo, mar tobb flakonnal (lehet talan 5) elhasznaltam. Nem ragad ossze tole a hajam (oke ha rengeteget fujok ra akkor igen), tartast ad a hajnak esa legfobb, hogy nem korpasodik tole a hajam, nekem ugye majdnem mindegyik lakktol korpas lesz a fejborom. Picit szait, ha rendszeresen hasznalom, deez nem zavar, mert akk. egy nappal kesobb tudok hajat mosni. Nekem ez maga a csodaszer. Arban verhetetlen.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

szancs95

2017. február 22.

Nagyon szeretem. Jól tart, bár leginkább a babahajak kordában tartására használom, de ugyanúgy a begöndörítést is tovább tartja. Kevés is elég belőle, utána rendesen ki tudom fésülni a hajam, nem ragad, nem kelt őrülten zsíros hatást és nem lesz tele fehér trutyikkal a hajam. Nálam simán veri a drágább lakkokat.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Ginnie01

2017. február 9.

Erős tartást ad,bár kicsit ragadós hatást eredményez,nem vettem újra.

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Erős tartást ad,bár kicsit ragadós hatást eredményez,nem vettem újra.

flash620

2017. január 10.

Mikor hosszú hajam volt használgattam,mivel azt szinte úgy se tartotta meg semmi,ezért ráfogtam,hogy egynek elmegy. Rövid hajra találtam jobb hajlakkot,de most,hogy növesztésben vagyok,gondoltam visszatérek ehhez. Hát nagy hiba volt! Azt gondoltam,hogy minél hosszabb a hajam annál jobban nem adnak tartást a lakkok,de most szembesülök vele,hogy ez olyan mintha szinte semmit nem fújtam volna rá. Sokkal több kell belőle és még akkor sem érek el szinte semmi hatást,ez vicc,komolyan. Ráadásul majdnem megfulladtam tőle. Most már biztos,hogy nem kísérletezgetek tovább,maradok a beváltnál...

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Izabel

2017. január 10.

A Balea Classic&Style hajlakkját már próbáltam, konkrétan ő volt az első, de most valami mást szerettem volna, ami nem túl drága, nem túl káros, és szépen rögzíti a szilveszteri loknijaimat, így az Ultra Power-re esett a választásom és maximálisan elégedett vagyok! A tartásra nem lehet panaszom; a hajkoronámat nem nehezítette el, nem keményedett meg rajta, nem ragadt, szinte észrevehetetlen volt. Könnyen ki tudtam fésülni és nem károsította a fürtjeim. Csillagos ötös!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Démonka91

2017. január 3.

Illata finom, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen kifésülhető.Újravevős!

Démonka91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Illata finom, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen kifésülhető.Újravevős!

Rika90001

2016. október 19.

Nagyon jó, régebben taftot használtam, de áttértem erre. Nem lesz zsíros a hajam, kb 5 nap után kell kimosnom. Újravevős nekem.

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

bbobi

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Kicsit ugyan tart de nekem nagyon összeragadt a Hajam tőle.:/

bbobi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Kicsit ugyan tart de nekem nagyon összeragadt a Hajam tőle.:/

Nicu

2016. június 9.

Nekem sajnos iszonyatosan ragad tőle a hajam, és semmi tartása nincs.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Nekem sajnos iszonyatosan ragad tőle a hajam, és semmi tartása nincs.

Vitaminok: Panthenol