KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

10% urea tartalommal.

Bububaba

2018. augusztus 15.

Tényleg nagyon jó kis lábkrém. A kicsit kemény sarkamat simán puhává tette reszelés,áztatás, stb.nélkül. Lassan szívódik be, de csak este kenem be a lábam ,így nem rossz. Az illata nagyon jó, olyan málnás.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nileve

2018. augusztus 1.

Egy ideje már használom és tényleg jól puhít, viszont borzasztó lassan szívódik be. Nem nagyon használtam még más lábkrémeket, így nem igazán tudok mihez viszonyítani, de ez egyelőre jó kezdetnek tűnik. Miután kiázik a vízben a lábam, lereszelgetem, végül bekenem ezzel. Másnapra pedig puhi a lábam.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

tnelly93

2018. július 26.

Nagyon szuper krém, ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Már anya is ezt használja, sőt a párom is elcseni néha. :D

tnelly93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Deer

2018. július 24.

Nagyon nem jött be. Több napos használat után, ha szünetet tartottam azonnal ugyanolyan száraz volt a talpam, mint előtte. Ráadásul a krémezés után nem szívja be a bőr, egy vékony filmréteget hagy maga után, ami még reggel is érződik, és ez egyáltalán nem kellemes. Nem veszem újra.

Deer
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

detti23

2018. július 22.

Nekem is elég száraz a sarkam, muszáj rendszeresen kenegetni valamivel. Ez a krém szerintem hatását, illatát és árát tekintve is remek. Könnyed állaga van, amit én nagyon szeretek, így viszonylag gyorsan beszívódik.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Pdori888

2018. június 28.

Számomra csodaszer! Borzasztóan száraz a lábam, a sarkam. Ez a krém egy éjszaka alatt rendbe tette. Hetente használom, főleg nyáron. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Csilluska

2018. június 19.

A barátomnak nagyon száraz a könyöke, azt szokta vele bekenni (meg persze a kezeit), és elég jól segít rajta. Sajnos nem annyira szuper mint a Balea Med 15%-os ureás testápolója (amit sajnos már nem gyártanak), ezért nem tudok 5 csillagot adni. (Tudom, nem ugyanaz a két termék, és ez elvileg egy lábkrém, de gondoltam, a 10% urea már elég közel van a 15-höz, szóval akár be is válhatna.)

UPDATE
Na, most bajban vagyok. Az eredeti véleményemet 2016. nov. 10-én írtam. Azóta el is felejtkeztem erröl a krémröl, azt se tudtam, hogy már írtam róla véleményt, csak most vettem észre, amikor akartam véleményezni. :) Akkor azt hiszem fel kell javítanom 4-röl 5 csillagra. :) Tényleg ez a legjobb Balea lábkrém, szinte az összeset kipróbáltam már, de eddig ez tette csak igazán puhává a sarkaimat és talpaimat, anélkül, hogy egy ragacsos réteget hagyna, és csúszkálnék a papucsban. Hamar beszívódik és az illata is nagyon kellemes. Annyira örülök, hogy rátaláltam! Természetesen újra fogom venni. (Ja, és tudom, nem ide tartozik, de a barátom azóta a férjem. :D )

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

UPDATE

Norcsi90

2018. június 17.

Csak csatlakozni tudok az előttem szóló pozitív véleményekhez. Már az első használat után pihe-puha lett a lábam. Sokkal hatásosabb, mint a drágább lábápoló krémek. :)

Norcsi90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

meseke

2018. június 10.

Nagyon szuper krém. Pár használat után rendbe hozta a bőrkeményedést a sarkamon. Az illata is kellemes, ár-érték arányban tökéletes. Biztos újravevős.

meseke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Spvirgi

2018. június 2.

Nagyon jó kis lábápoló krém, a kedvencem.
Próbáltam néhányat de eddig ez volt a legjobb!! Pihe-puha lesz tőle a sarkam meg az egész talpam és az illata, az illatát is imádom!!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Nagyon jó kis lábápoló krém, a kedvencem.

Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).