KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: Barb7, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

10% urea tartalommal.

zsofiab

2019. január 15.

Összességében szeretem ezt a krémet, nem mondom, hogy extra hamar beszívódik, de 5-10 perc után már oké. Csodát nem tett ez a krém sem, de legalább nagyon olcsó és ahhoz képest teljesen rendben van.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

esztes2468

2018. december 17.

Szerettem, míg volt, első lábkrém, amit elhasználtam teljesen, este vastag zokni alá használtam, mikor nagyon száraznak éreztem lábam. :) Ár-érték arányban az egyik legjobb lábápoló szerintem.

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

MademoiselleSumire

2018. december 2.

Kellemes, nem csodaszer de ár-érték arányban jó.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Kellemes, nem csodaszer de ár-érték arányban jó.

mano

2018. december 2.

Örök kedvenc, mindig visszatérek hozzá. Nekem csodákat művel a száraz talpaimmal, az illatát is imádom. Ráadásul olcsó is.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Szandika12

2018. október 29.

Update: Közben rájöttem, hogy semmit sem csinál, és fura réteget hagy.

Az a vicc, hogy én a kezemre használom és sokkal jobban bejött, mint a kézkrém, amúgy ennek is ugyanolyan jó illata van. Naponta 3-szor használom, puhává teszi a kezem, és kézmosás után is puha marad. :) Szerintem azért jobb, mint a kézkrém,
mert több benne az Urea. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Update: Közben rájöttem, hogy semmit sem csinál, és fura réteget hagy.

mert több benne az Urea. :)

FReka

2018. október 23.

Nagyon jól hidratálja a száraz talpam és sarkam. Amikor nem vagyok lusta és minden este felkenem fürdés után sokkal puhább a bőröm. Az illata kicsit gejl,de nem vészes egyáltalán,megszokható. Nekem nem szívódik fel teljesen,vagy csak túl sokat kenek fel,ezért ezt is lemosom reggel.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Judy1

2018. október 11.

A legjobb lábápoló, amit valaha használtam. Igazán zsíros, ezért kicsit nehezen szívódik fel, de kiválóan hidratálja a lábakat, mintha kicserélték volna a lábaimat.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

katalinmester13

2018. szeptember 14.

Véletlen szerencsének köszönhetem ismeretségünket. Egy vásárló érdeklődött holléte felől az eladónál. Közben az egekig magasztalta. ( Nem az eladót.) Fogalmam sem volt mi ez a csoda. Követtem őket. Hozzá vezettek. Miután tiszta lett a terep, levettem az utolsó darabot a polcról. Nagyon jól tettem. Tényleg csodadarab. Semmi másra nem kell beruházni mellette. Se só, se lavór az áztatgatáshoz, se sarokreszelő, se semmi. Nagyon jó az illata! Egy tubus elfogyott. De vettem utánpótlást.
Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Egyébként 600 Ft, és az összetevői sem egyeznek az ide feltöltöttel.

rocknrose

2018. augusztus 22.

Bejön, újra vevős. Az illata, hatása, ára is szuper, de nekem is nehezen szívódik be érzetem van.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Gwen

2018. augusztus 15.

Sokkal jobb, mint a Rossmannban kapható "szarvas faggyús" lábápoló krém. Urea. Bizony ez kell az extrém száraz bőrnek.

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak