KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Vanília illatú arcmaszk sütőtök kivonattal, panthenollal és tápláló lipidekkel a sima, nyugodt, puha és jól ápolt bőrért.

Krisztina1999

2018. december 11.

Illatra szerintem nincs köze a sütőtökhöz,inkább vanília érződik.
Sokáig kitartanak a baleás maszkok, ezzel sincs másképp.
Puhaságot hagy lemosás után, nem irritál, nem okoz pattanást.

Krisztina1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Illatra szerintem nincs köze a sütőtökhöz,inkább vanília érződik.
Sokáig kitartanak a baleás maszkok, ezzel sincs másképp.
Puhaságot hagy lemosás után, nem irritál, nem okoz pattanást.

anitaa17

2018. december 10.

Az ég világon semmire nem jó, viszont a beauty day-emet feldobta, egy hétvégi ráérős téli estémen szuper volt hogy sütőtökös - vaníliás arcmaszkban ücsöröghetek a kanapén :) Egyébként meg kit izgat, 200 Ft és a csomag fele is vagy 3-4 használatra elég, szóval egy csajos naphoz bevethető. Maszknak nem hívnám, inkább egy tömény hidratálónak. Nekem kicsit sok volt a zsíros bőrre, nyáron nem is használnám, így télre meg hogy egy idő után úgy is lemosom végülis mindegy. Az illata nagyon jó, de különösebb hatást ne ettől várjatok szerintem.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

AkInImOd

2018. december 3.

Relax, self-treatment estekre perfekt hidratálókrém, 200 forintért nagyon megéri száraz-vízhiányos bőrűként. Mégis muszáj lemosni vízzel, viszont nagyon szép ragyogást ad az arcomnak, és tényleg nyugtatja a bőrömön a kicsit duzzogósabb mitesszereket. Az illatát imádom. Biztosan újra fogom venni.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Viki9727

2018. december 3.

Nagyon vanília illata van, mást nem is érezni. Egy tasak tartalmát 2x is fel tudtam használni, sok van benne. Szerintem nem rossz, puha lett tőle az arcom.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

pommegrenade

2018. november 27.

Sajnos nagyon büdös,ragacsos és nem jó semmire.

pommegrenade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Sajnos nagyon büdös,ragacsos és nem jó semmire.

Wee

2018. november 25.

Erős vanília sodó illata van, az állaga és a színe is pontosan olyan.
A chai fűszerek, vagy a tök(mag) semennyire nem érezhető. Csak vanília sodó.
Egy tasak tartalma többet tartalmaz, mint amennyi egy arcra elég.

Amíg rajtam volt kellemes volt, de nem éreztem frisebbnek az arcom utána. Az ajánlás szerint sminkkendővel leszedhető, hát kicsit ragacsos maradt tőle a fejem utána is...

Másnapra 2 pattanásom is lett, szóval ajánlatos nagyon-nagyon alaposan lemosni utána az arcot.

Szerintem nem valami hasznos termék.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Erős vanília sodó illata van, az állaga és a színe is pontosan olyan.
A chai fűszerek, vagy a tök(mag) semennyire nem érezhető. Csak vanília sodó.
Egy tasak tartalma többet tartalmaz, mint amennyi egy arcra elég.

Szerintem nem valami hasznos termék.

Candy21

2018. november 20.

Nekem nem vált be semmit nem csinált a bőrömmel nem hidratálta eléggé talán kicsit puhább lett tőle a bőröm, de ennyi. Az illata sem tetszett.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Ad-Namah

2018. november 19.

Az illata fura, de nem kellemetlen. Nagyon kiszáradt boromet hidratalta, és fenn tudtam hagyni rajta letörlés után is a krémet, nem irritálta a bőröm. Egynek jó. Az 1900 Ft/db arcmaszk se tudott jobbat.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Lia12

2018. november 17.

Nagyon jó illata van, kicsit nekem túl folyós az állaga, végig attól féltem hogy lecsöpög. Ezen kívül jó érzés volt a bőrömnek, egy relaxálós estéshez tökéletes, viszont nagy csodát nem kell várni tőle.

Lia12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

PinkMcFreeze

2018. november 8.

Az illata nagyon finom enyhén fűszeres vanília, de sajnos kb. fél perc után csípni kezdte az arcomat, így pár perc múlva le is mostam. Nem kezdtem el tőle vörösödni és nem égett tőle az arcom, szóval ezek pozitív dolgok, viszont ezeket leszámítva nagy különbséget nem éreztem. Kissé puha lett az arcom, de nem is vártam ennél többet :)

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.