Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Arcmaszk sütőtök-kivonattal, panthenollal és lipidekkel

Gondoskodik a selymesen puha bőrérzetről. Használatát követően az arcbőr kipihentnek, ellazultnak és ápoltnak tűnik. Kellemes vanília illatot áraszt. E-vitamin tartalma védi a bőrt az UV-sugárzás káros hatásaival szemben.

AnnaR

2019. február 16.

Mikor felkentem olyan volt, mintha a cukrászatban használatos vajkrémet kenném az arcomra :D Az illata tetszik, bár a sütőtököt nem éreztem. Nekem picit csípte az arcom, sokáig nem is hagytam fent, viszont utána puha lett a bőröm. Tényleg semmi extrát nem ad, de egynek elmegy. :)
Árát megéri, mert végülis nem marta a bőröm, de egy arcmaszktól azért elvárnám, hogy ne irritáljon, ne legyen kellemetlen érzés, mikor rajtam van... így csak 3 csillag

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

tyukanyo

2019. február 1.

Teljesen átlagos. Puha bőrt eredményezett. Akinek bejön ez a vaníliás illatvilág és egy kis egyszerű kikapcsolódásra vágyik annak tökéletes.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Nagy változást nem hoz, de kellemes az illata, és hidratál
Az árát abszolút megéri

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagy változást nem hoz, de kellemes az illata, és hidratál
Az árát abszolút megéri

cicagerinc

2019. január 22.

Teljesen olyan illata van, mint amilyen krémet nagyim használ majdnem minden sütibe: finom vajas-cukros krém. <33
Szóval az illata tényleg irtó jó.
Árához képest szerintem nagyon szuper, puha és selymes a pofim utána, szóval nekem abszolút megéri.
Mennyiségre egyébként szerintem rengeteg, nekem olyan 4-5 felvitelre is elég.

cicagerinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Szóval az illata tényleg irtó jó.
Mennyiségre egyébként szerintem rengeteg, nekem olyan 4-5 felvitelre is elég.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Semmi kulonosebb valtozast nem tapasztaltam. Kellemesen hidratalt lett az arcbor mint egy hidratalo kremtol igazabol. Az illata nekem kicsit eroteljes
Nalam 4*os

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Nalam 4*os

mautika

2019. január 13.

Őszintén szólva ez a termék semmire se jó. Kellemes vanílias süti illata van, és nagyon esztétikus a csomagolása, de ennél több pozitívumot nem tudok mondani.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

silver

2019. január 5.

“Natúrkozmetikumos” vanília illatú, hidratálókrém állagú 2x8 ml. Elég lehetne több alkalomra is, de őszintén szólva nekem nem tetszik annyira az illata, hogy kettőnél többször magamra akarjam kenni, meg nincs kedvem megbontott tasakot őrizgetni se, ezért felvittem az egészet nagy felületen és jó vastagon.

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy zuhanyzás végén pamuttörölközővel szoktam finoman átdörzsölni az arcom, illetve legtöbbször csak az orrom (ennyi fizikai hámlasztás pont elég nekem). Ezt követően vittem fel a maszkot, ami hiba volt, csípte is az orromat egy pár percig.

Igazából egyéb negatív tapasztalatom nem volt, nem pattogtam ki tőle stb. Egy relaxálós délutánhoz oké. De biztosan nem venném újra.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Wee

2019. január 4.

Update:
Vízzel lemosva nem jött ki pattanás rajtam, hidratálása 200Ft-os árához képest teljesen jó.
Kicsit zavart hogy egy filmreteg ragadt az arcomra lemosas után, amit újra le kellett mosnom. Nem hiszem hogy újra veszem.

Erős vanília sodó illata van, az állaga és a színe is pontosan olyan.
A chai fűszerek, vagy a tök(mag) semennyire nem érezhető. Csak vanília sodó.
Egy tasak tartalma többet tartalmaz, mint amennyi egy arcra elég.

Amíg rajtam volt kellemes volt, de nem éreztem frisebbnek az arcom utána. Az ajánlás szerint sminkkendővel leszedhető, hát kicsit ragacsos maradt tőle a fejem utána is...

Másnapra 2 pattanásom is lett, szóval ajánlatos nagyon-nagyon alaposan lemosni utána az arcot.

Szerintem nem valami hasznos termék.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Update:

Erős vanília sodó illata van, az állaga és a színe is pontosan olyan.
A chai fűszerek, vagy a tök(mag) semennyire nem érezhető. Csak vanília sodó.
Egy tasak tartalma többet tartalmaz, mint amennyi egy arcra elég.

Szerintem nem valami hasznos termék.

nona96

2018. december 25.

Erős vanília illata van. Sütőtököt én nem igazán éreztem rajta. Nagyon sok van egy tasakban is. Szerintem a két tasak tartalma akár 4-5 használatra is elég lesz, így 200 forintot bőven megér. Szinte teljesen beszívta a bőröm a felkent mennyiséget 15 perc alatt. Vattakorongos letörlés után még én inkább lemostam az arcom, mert eléggé zsíros érzetet hagyott. Intenzíven hidratál és nem irritálja a bőröm. Nagyon puha lett tőle az arcom.

nona96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Nicu

2018. december 23.

Az illata finom, bár én csak a vaníliát érzem. Nem sűrű, mint a márka többi maszkja. Csípte a bőröm, nem is bírtam kivárni a hatóidőt. Lemostam, utána égett, fájt, kivörösödött az arcom. De szerencsére pattanásaim nem lettek tőle. A hidratálása is gyenge.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.