KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Vital szilikonmentes ápoló koncentrátumban lévő értékes hatóanyagok mint a baobab az A-, E-, F-vitaminok, valamint a szója- és ligetszépe olaj segítik az érett bőr megújulását és hidratálják azt, továbbá rendszres használatamellett védelmet biztosítanak a környezet káros hatásaival szemben.

7 darab kapszula.

sprefectesse

2018. május 17.

Mivel úgy gondolom, nincs az átlagnál tragikusan kisebb fejem, szerintem túl sok van egy kapszulában, a végére már gyakorlatilag a karomat bekrémezem vele, pláne, hogy még egyet se sikerült úgy felnyitnom, hogy egy részét elmenthessem későbbre. A hatása semennyivel nem jobb, vagy rosszabb számomra, mint a szokásos arckrémem, viszont abból tudok annyit venni, amennyit szeretnék...

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Banszky

2018. április 25.

Nagyon jó az összes Balea arcápoló koncentrátum. Kár,hogy ilyen kicsi kiszerelésben kapható de ezek az ampullák egy alkalomra pont elegendőek,nagyon tetszik ez a megoldás. Hidratál és selymes bőrt eredmenyez,akár heti 2 használat is elég.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Sunnyvagyok

2018. március 17.

Egy ampulla a reggeli és az esti arcápoló rutinomra elég szokott lenni, így smink alá is tökéletes, illetve lefekvés előtt is használom, így reggelre baba bőrrel ébredek! :)
Annak ellenére, hogy olaj, abszolút nem zsírosít, nem okoz aknét és nagyon jól tolerálja a bőröm. Egy dolog van benne, ami zavar, az pedig az erős illata! Jobban szeretem az illatmentes kencéket, ha egy mód van rá.

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kovcskata51

2018. február 1.

Mikrodermabrázió után használom.
Ahogy egy előttem szólónak, nekem is látványosan csökkentek a hegeim már az első alkalom után.
Nekem is azt kell mondanom, hogy ez okozta eddig a legnagyobb változást a bőrömön, gyorsan beszippantja az arcom, jó az illata is (bár tudom, inkább ne lenne).
Az ára a márkához képest elég magas, de ekkora változásért nem bánom, mindenképpen újravásárolós termék.
Úgy érzem, hogy megmentette a bőröm.

Kovcskata51
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Mikrodermabrázió után használom.
Úgy érzem, hogy megmentette a bőröm.

Rita

2017. október 1.

Nem nagyon szeretek olajokat kenni az arcomra, de mivel sok szaraz folt volt rajta manapság, ezert kiprobaltam ezt a termeket. nem rossz, eléggé viselhető volt, nem folyt, nem ragadt sokaig. Szépen hidratálta a bőrőm. Utazni meg remek lesz.

Rita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Daina

2017. augusztus 23.

Dermarollerezéshez kerestem valami szérumot vagy koncentráumot és erre esett a választásom. Először csak magában próbáltam ki, és teljesen beleszerettem. Éjszaka kentem be vele az arcomat, reggelre pedig láthatóan és érezhetően szebb, és teltebb volt tőle a bőröm, mintha a hegeim is kevésbé látszódtak volna. Az egyik leglátványosabb hatású termék amit valaha használtam. A harmadik kis apullát használtam el most belőle, de ha elfogy biztosan újra veszem. Kár, hogy nem csinálnak belőle nagyobb kiszerelést, mert akkor biztos, hogy mindennap ezt használnám.

Daina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

kismadár

2016. augusztus 10.

Szerettem használni, mert viszonylag látványos volt a hatása: üde, feltöltött, élettel teli, sima bőr. Sosem okozott irritációt vagy pattanást, nem szárított. Nagyon tetszett a hatása, de sajnos nem tartott túl hosszú ideig. Kár, hogy ilyen a kiszerelése, jobb lenne sokkal nagyobb mennyiségben, szerintem látványosabb és hatásosabb lenne, ha minden nap használnám.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

2015. február 20.

Nem rossz termék, tavaly nyár óta a bőröm valamiért nem bírja a szilikont, 1-1 alkalommal nem lázad ellene, de 2-3 nap folyamatos használat kiüti, úgyhogy nagyon kerestem valami olyan szérum-szerű dolgot éjszakára amiben nincs szilikon, így találtam rá erre a kapszulára. Heti 2-3 alkalommal használtam, nagyon látványos hatást nem tapasztaltam, de hosszú távú hatáshoz nem is elég az az idő amíg én használtam. Az azonnali hatása jó volt, hidratált, simított reggelre, nem okozott irritációt, pattanást, vagy bármi egyéb problémát. Végül nem vettem újra, mert találtam más szérumot ami nagyon bevált, de ettől függetlenül szerintem jó termék, bár nem túl gazdaságos napi használat mellett, igazán csomagolhatnák 15 vagy 30 ml pumpás flakonba, gondolom akkor nem lenne ilyen magas a milliliterenkénti ára sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

02klau14

2013. december 11.

Anyukám kedvence. Nem nagyon van oda az örökös kenegetésért meg a krémekért, de ezt nagyon szereti. Nagyon jól hidratál és érzékeny bőrre is lehet használni.

02klau14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

lydykee

2013. július 10.

Tudom, nem az én korosztályomnak szánták ezt a kúrát... De egy hosszabb stresszes időszak után elég nyúzott, táskás, kiütéses volt az arcom, és valami ütőset kerestem. Nem csalódtam: hozta, amit ígért. Eltűntek a kiütések, halványodtak a hegek, és a táskák is eltűntek. Nyilván többet is tudtam aludni, és az sokat számít. :-)
Ami engem meglepett: az illata. Mert igazából az nincs neki. Vagyis én nem éreztem. A teljes felvitt mennyiséget (1 ampulla) nem szívta fel a bőröm, de, mivel minden éjszaka csak ezt használtam, és nappalra a szokásos egyszerű hidratálómat, a felszívódott mennyiség láthatóan elég volt a hatékonysághoz.
Remélem, a közeljövőben nem szorulok majd rá, de ha mégis: én újra megvenném, és másnak is ajánlom.

lydykee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!