KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Gyümölcsös ápoló koktél a bőrnek narancs kivonattal és lime levével. A vitaminkomplexet tartalmazó arcmaszk intenzíven táplálja és erősíti a bőrt.

Dorottya92

2018. szeptember 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, pont annyi van egy tasakban, hogy jó vastagon fel lehessen kenni. Én 20 percig hagytam fent, és érezhetően jobb lett a bőröm, teljesen feltöltődött tőle.

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ziza27

2018. szeptember 7.

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem az egy tasakban lévő termék elég kétszeri alkalomra, tehát összesen négyszer tudom majd használni. Hatását tekintve óriási változást nem tapasztaltam (szerencsére nem is problémás a bőröm, úgyhogy inkább csak kényeztetés miatt használtam), de puhább lett a bőröm. Az illata annyira nem jött be.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Candy21

2018. június 21.

Nem is tudom picit hidratálta a bőröm, de semmi extra. Olyan semmilyen volt. Illata nem igazán van. Biztos, hogy nem fogom újra venni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.