Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fuge7, Módosítva: 2019. január 31.

Kategória:   Hajformázók

Limitált kiadás

Extra dús hatást, maximális volument kölcsönöz a frizurának. Virágos-friss, jázmin és kaktuszvirág illata az egész hajkoronát átjárja. Nem hagy nyomot és nem nehezíti el a hajszálakat.

Andi777

2019. február 23.

Igen! Ez most nem lett jo... volt a kokuszos valtozata 2 eve,azt nagyon szerettem,az is tapasztott (mint amugy minden ilyen toemelo por) csak nem ennyire brutalisan,hogy 2x-i hajmosasra sem jon ki,hanem max csak a kovetkezonel. 😕

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

fuge7

2019. február 12.

Egyenes és lelapuló hajam van, gondoltam ez jó lesz 2 hajmosás között hogy kissé volument adjon a hajamnak. Annyit csinált, hogy összeragasztotta a hajam, és lelapította. Szóval nekem PÉNZKIDOBÁS! Sajnos, pedig alapból a Balea termékekben megbízok, de ez egy tévedés :) szerencsére nem volt drága, de akkor is! (A Lush-nak is van hasonló ilyen hajpora - amit termékmintában kaptam amikor rendeltem tőlük karácsonykor, na az szuper jó kis termék volt, de ez húha hát veszélyes! :S)

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.