KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

Babsszi

2017. április 9.

Az illata az valami fantasztikus, 10/10 legszívesebben megenném olyan fincsi :D Aztán itt ki is fújt a jó tulajdonságai, nagyon-nagyon szárít, borzasztó lett tőle a hajam.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

borb.biaa

2016. április 11.

Régebben, amikor zsírosabb volt a hajam, jó volt, ritkábban kellett mosni, amikor ezt használtam. Ma már a sok festés és szőkítés (na meg a kor miatt, haha :D) szárazabbá vált a hajam, így már nem szeretem, mivel tele lesz tőle gubancokkal. 3*, mert zsírosabb hajra jó, főleg ilyen árban, de akinek száraz haja van, az kerülje inkább.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Sose volt Balea samponom, de megszagoltam s elvarázsolt az illata, nagy örömmel kezdtem bele a hajmosásba elképzeltem milyen jó lesz ilyen finom illatos hajkoronával, de nagy csalódás volt, a hajam összetapadt, gubancolódott, mint a seprű olyan lett tőle már mosás közben :(

TunderCica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

bvviki

2015. augusztus 6.

Az illata jó és a volumenes résszel sincs gond és rendesen tisztít,viszont szárít és gubancosít.

bvviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

papucsallatka

2015. június 22.

kétszer kellett vele hajatmosnom, mert elsőre nem tisztította meg rendesen... lol

papucsallatka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 22.

sotterkr

2015. április 28.

Egyedül azért kap 1 csillagot, mert finom az illata. A hatása viszont... már mosás közben éreztem, hogy viszket tőle a fejem...szárítás után pedig olyan volt a hajam, mint egy elhasznált seprű. Iszonyúan gubancosít is ráadásul.

sotterkr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

nettike

2015. április 3.

Én nagyon szeretem a balea samponokat, remek ár-érték arány.!
Legjobban a Limitált illatúakat kedvelem de ez hála istennek nem az , remélem , hogy még sokáig lesz kapható.!
Először az illata tetszett meg oly annyira hogy már a 3. flakonnal használom és még van itthon 4 hátha nem lesz már kapható.. betáraztam belőle egy időre!
A cseresznyés-Jázminos illatkombináció tökéletes számomra , kevés is elég belőle , kellőképpen habzik , nem szárítja a hajamat, és nem zsírosodik tőle , ami néhány drágább kategóriájú samponokról sajnos NEM mondható el . Számomra tökéletes sampon! :)

nettike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

Én nagyon szeretem a balea samponokat, remek ár-érték arány.!

bv94

2015. március 25.

Nálam önmagában Volument nem növel, de mindig tiszta tőlem a hajam, és nem zsírosodik olyan hamar! Az illata is nagyon jó, és könnyen habzik, nem kell túl sokat nyomni a hajra! :)

bv94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

zajax90

2015. március 3.

Egy flakonnal használtam el eddig ebből a samponból (most egy másikkal kísérletezek) és nagyon megszerettem,eddig ez volt a legjobb baleás samponom.Szépen leszedi a ricinust a hajamról,utána pedig óriási sörényem lesz,nálam megvan a dúsító hatás.Gyorsan zsírosodó hajam nem lett zsírosabb tőle,az illatát imádtam.Csikorgós érzetet is ad,amit én szintén szeretek,utána,mivel használok balzsamot minden mosásnál,egyáltalán nem lett gubancos a hajam.Újra is vettem már,ha elfogy a jelenlegi epres baleás samponom,újra előveszem.Ár-érték aránya nagyon jó.
Ja és még egy megjegyzés:ez egy szilikonmentes sampon,ha az ember előtte szilikonos cuccokkal tömte tele a haját,akkor kell egy kis idő,mire megtisztul a haj és a fejbőr ezektől az anyagoktól.Ezért is lehet,hogy nem lesz rögtön szép a haj egy szilikonmentes sampon használata után.

zajax90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Yubiri

2015. február 15.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van.
Csak azért nem a pénzkidobás kategória nálam, mert olcsón vettem, és valamivel hajat kell mosni.
A legnagyobb (és talán egyetlen!) pozitívuma, hogy habzik! Nálam ez elvárás egy samponnál!
A többi elvárásomnak egyáltalán nem felel meg.
Az illatát már szinte hajmosásnál sem érzem... hajszárítás után meg pláne semmit sem.
1 napig vállalható vele kibontva a hajam. Gubancosít hajmosáskor, muszáj a balzsam.
Hajdúsító hatást nem érzékeltem és szép fénye sincs tőle a hajamnak.
A Sensitive Aloe Vera-s Balea nekem jobban bejött.
Ezt nem ajánlom!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van.
A többi elvárásomnak egyáltalán nem felel meg.
Hajdúsító hatást nem érzékeltem és szép fénye sincs tőle a hajamnak.
A Sensitive Aloe Vera-s Balea nekem jobban bejött.
Ezt nem ajánlom!

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.