KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2015. május 22.

Kategória:   Lábápolók

A citromfű és menta illóolaja érzéki illatélménnyé varázsolja a kényeztető lábfürdőt. Az Aloe Vera és az allantoin megnyugtatja a bőrt és elősegíti regenerálódását. A mentol és a kámfor frissítő hatású. A jojoba és az olívaolaj kényezteti lábait.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsildom

2015. április 4.

Nagy a választék a kategóriában, ezért nem cövekeltem le kizárólag mellette, de jónak tartom. A fáradt lábat nyugtatja, dezodorál, hidratál. Otthoni lábápolás előkészítésére, vagy csak úgy relaxálni egy kicsit, isteni. Nem sajnálom az egész tasakot használni egy alkalommal, de be lehet osztogatni is. Nem luxustermék, de hozza amit ígér.

Zsildom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Breka

2014. szeptember 13.

Akciósan vettem és két használatra elég. Nem dobtam tőle hátast, de nem is használok ilyesmit rendszeresen. Nem pontozom le, de nem is csodaszer.

Breka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Ophelia

2014. július 29.

Kellemes, nem erőszakos illatú, jól puhítja a bőrt. Én hűsítést nem tapasztaltam, de egész relaxáló, jól esik a lábamnak, felkészíti az erőszakos pedikűrre...:D Akciósan vettem, úgy megérte, de tényleg jobb lenne egy nagyobb kiszerelés.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Csücsök

2014. március 24.

Egy tasak két felhasználásra is elég. Puhítja a bőrt, könnyíti pedikűrt. Az illata nekem taszító, büdös .

Csücsök
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

kismadár

2014. március 24.

Imádom a citrom illatú cuccokat, ebben sajnos szinte észrevehetetlen, a menta dominál nagyon erősen, ezért nem vagyok kibékülve az illatával. Kicsit hűsít, frissít, puhítja a bőrt. Az ára is jó, de nem fogom újra venni. Sokkal jobbra számítottam, mind illat, mind hatás szempontjából.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

kpityike

2014. március 14.

Tegnap próbáltam ki. Fincsi illat, hűsítő érzés, hmmm... Puhította, nyugtatta a bőrt. Szeretem :)

kpityike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

zsófi84

2014. február 22.

Jelenleg ezt használom hetente 1-2-szer, a szokásos sarokreszelés előtt. Edzés után is nagyon jó, frissíti a sportcipőben meggyötört lábakat. Megfelelően puhít ahhoz, hogy utána könnyű legyen eltávolítani a kisebb bőrkeményedéseket. Én is inkább a dobozos kiszerelést venném, de így is OK.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Tvylvis

2014. január 23.

Nagyon szeretem, a heti pedikűrözés elengedhetetlen kelléke. Finom az illata, puhítja a bőrt, szerintem a láb izzadása ellen is hatékony (mondjuk rövid távon). És én sem értem, miért nincs már az a régi tégelyes kiszerelés, sokkal gazdaságosabb volt. De ezért pontot nem vonok le, mert tulajdonképpen így sem vészes az ára. És egy zacskó simán elég két alkalomra is.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

kovacsrekaa

2013. szeptember 1.

Isteni ez a citromos mentas illat *-* Az ara nagyon barati, 2 hasznalatra eleg es a labam pihe puha tole :x En azert kezdtem el hogy hatha evvel konnyebb eltavolitani a sarkamrol a szaraz bort :) Igen, sokkal konnyebb, es legalabb 'regeneralva ' is van :)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

dvoros

2013. július 9.

Kellemes az illata, puhítja a lábakat, egyszer próbáltam, de bejött, veszek még belőle, mert ilyenkor nyáron nagyon gyorsan keményedik a bőr a sarkamnál. Valóban kár, hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle, mert így nem túl gazdaságos :(

dvoros
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Színezék. Barnás sárga.