KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 24.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő fehér málna és liliom illattal. A hidratáló formula óvja a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Sancsa

2018. június 13.

Nem jött be az illata, olyan semmilyen.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Nem jött be az illata, olyan semmilyen.

tátombák

2018. június 12.

Szerettem, kár hogy limitált kiadás, és abból is az utolsó darabot hoztam el. Simán tudtam volna szagolgatni magamon testápoló formájában is akár. Jobban bejött, mint az arany színű ikertesója

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

oliviag

2018. június 10.

Az illata nekem borzasztó volt, nem is tudom mihez hasonlítsam...

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Az illata nekem borzasztó volt, nem is tudom mihez hasonlítsam...

Kitti089

2018. május 6.

Az illata egyszerűen csodálatos, kicsit parfümös jellegű.
Sajnos nagyon rövid ideig marad meg a bőrön az illata tusolás után.
Állagra egy kicsit hígabb, nem krémes.
Szárítani személy szerint engem nem szárított de nem adja azt a nagyon hidratált érzést.

Kitti089
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Az illata egyszerűen csodálatos, kicsit parfümös jellegű.
Sajnos nagyon rövid ideig marad meg a bőrön az illata tusolás után.
Állagra egy kicsit hígabb, nem krémes.

Orsivagyok

2018. május 6.

3x is magamra kellett kennem ezt a bűzbombát mert tudtam hogy valamire hasonlít az illata, és furkalt a kíváncsiság
Aztán egyszer csak beütött...
....
.....
KOVASZOS UBORKA
végre kidobhattam. Csak kár hogy van egy bontatlan ajándékbol 😞

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Aztán egyszer csak beütött...
....
.....
KOVASZOS UBORKA
végre kidobhattam. Csak kár hogy van egy bontatlan ajándékbol 😞

IzaNagy12

2018. április 22.

Kedvenc Balea tusfürdöm,semmi extra igazabol de az illata nalam mindent visz,csak kar hogy torolkozes utan el is illan....

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

zsoxcore

2018. április 19.

Nagyon finom illatú (málna és liliom) termék. Összességében szerettem, jól habzott, ár-érték arányban tökéletes termék. Szokásosan nem marad meg a bőrön sokáig az illata, viszont ennyi pénzért abszolút ellehet tekinteni ettől a problémától :)

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

enuciii

2018. április 19.

Na ez az amit többet biztos hogy nem veszek!! Az isteni illata miatt azonnal a kosárban landolt, de otthon ért a csalódás...fürdés közben még érezni a fincsi illatot, de utána semmi. Ezen kívül szerintem nem habzik eléggé és szárított is rendesen..

enuciii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

muzli

2018. március 20.

Nagyon kellemes az illata, sajnos nem marad sokáig. A hatása, mint az összes többinek. Ha tartósabb lenne az illat, akkor lenne 5 csillag.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

kinga180

2018. március 14.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, ár-érték arányban a verhetetlenek. Mivel szeretek szinte minden nap más illatú tusfürdőt használni rengeteget kipróbáltam már. Ez az egyik kedvenc azok közül.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate