KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

25 db-os arctisztító kendő, reggeli és esti használatra: töröljük át vele a nyakat, arcot. Sminkeltávolításra is alkalmas (a német nyelvű csomagoláson a vízálló smink eltávolítása is szerepel).

K.Klaudia

2014. október 1.

Durva kendő, és nekem csipte is arcom.

K.Klaudia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Durva kendő, és nekem csipte is arcom.

bogirepcsin

2013. november 5.

nagyon jó áron jutottam hozá (2csomag+műanyag doboz kb 600 forint körül) és nagyon megszerettem. az illata nem is annyira kókusz, olyan tipikus mű illata van némi kókuszos beütéssel, de egyáltalán nem zavaró. nekem a sminket nagyon jól leszedte, engem nem irritál, és nagyon örülök neki, hogy nincs benne alkohol. a bőröm egég problémás, mostanában szíros-pattanásos, minden baj van vele, és az alkoholos termékek hosszú távon csak ártanak neki. tőlem kiérdemli az 5 csillagot, mert ha lusta vagyok, csak áttörlöm vele az arcom. a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni, de eddig egyetlen kendő sem tudott, így ezt nem rovom fel neki. külön pirospont a kis dobozkájának mert így nem szárad ki, pedig már régóta megvan. ár-érték arányban szerintem nagyon jó, ha találok még, biztosan veszek

bogirepcsin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 5.

Regia76

2013. október 16.

van ilyenem jó csak kicsit inritál de nem vészes

Regia76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

van ilyenem jó csak kicsit inritál de nem vészes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate