KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Illatos cukorspray hajra, mely extra ragyogást ad a hajadnak, "rendetlenné" varázsolva azt, anélkül, hogy kiszárítaná. Ideális hullámos hajra.

cooleva

2017. július 10.

Kötelező darab nyárra! Fantasztikus hullámokat varázsol a hajamba, jó az illata, nem szárít, nem is ragad! Egyszóval szuper:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Limmi

2017. június 9.

Alapból hullámos a hajam, ettől a terméktől pedig nagyon szép hullámok voltak benne, tetszett. Viszont sajnos eléggé kiszárította a hajam.

Limmi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Black Fairy

2017. június 9.

Én azért vettem, mert az én hajam eleve nagyon göndörödik...most a súlya lehúzza, szóval csak hullámos, és arra gondoltam, hogy az összeverekedtem egy kecskével fejet leválthatom egy "természetesen" rendetlen hajzattal...(Magyarul azokra a napokra, mikor nincs kedvem hajat vasalni, hogy sokkal szebb hullámaim legyenek.)

Hát engem átvertek, eskü kiegyenesítette a hajamat...nem csináltam vele semmit (nem formáztam), csak megszárítottam, és most olyan a hajam, mintha kivasaltam volna fél órával korábban (nagyon gyorsan visszaugrik a hajam, ha kivasalom és nem rakok rá fél kiló hajlakkot, fél óra múlva enyhén hullámos lesz, pár óra múlva meg, olyan, mintha semmi nem történt volna a hajvasalóval)...

Igazából nem rossz termék, az illata finom, és végülis utálom a hullámos/göndör hajat, szóval még tetszik is az eredmény, de nem erre számítottam...illetve teljesen feleslegesnek tartom...a csomagolása is cuki és vegán termék...de...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Knubbel

2017. június 5.

Ez egy csoda. Sokkal tobb ideig benne maradnak a loknik a hajamban. Fenyes es puha tole a hajam es nem ragad utana. Ettol azert kicsit feltem, mert megiscsak cukros es jartam mar porul sok nem is cukros hajformazoval. Szoke vagyok, igy megjobban meglatszodik a hajamon, ha egy termek nem jo. Az egyetlen kis hibaja az az, hogy en finom cukorka illatra szamitottam, de nem olyan. Ilyen semmilyen illata van. Ezert csillagot nem vonok le nyilvan, de azert ugy meg jobb lett volna 😄

Knubbel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Hidratálók: Sucrose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

PVP 0 0