KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bálint Cseppek

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, gyógynövényboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   bioboltok, gyógynövényboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-os hidegen sajtolt ligetszépemag-olaj étrend-kiegészítő készítmény.

Összetevők: többszörösen telítetlen zsírsav - omega-6 és gamma-linolénsav -, telítetlen zsírsavak, valamint egyszeresen telített zsírsav: olajsav és telített zsírsavak

hollieme

2017. december 3.

hormonbajok miatt iszom, azért választottam ezt, mert a kapszulás ligetszépeolajok számomra túl nagyok voltak, én pedig félek a nagy tablettáktól (tudom, furcsa, de ez van). bő egy hónapja iszom, különösebben nem vártam tőle semmit, mert barátcserje-kivonatot is szedek tabletta formájában már egy éve, és annak semmi hatása, így gondoltam ennek sem lesz, de talán én lepődtem meg a legjobban, amikor két nap után észrevettem, hogy a kezemen lévő ekcéma eltűnt! nagyon durván ki van száradva egész évben, ilyenkor meg főleg, és szinte semmi sem hat - de amióta ezt a terméket használom, az ekcéma eltűnt, vagy ha előjön a hideg miatt, akkor kézkrémet használva jobban gyógyul. a hajam is szebb lett, amióta használom és sok babahajam nőtt (az elmúlt időszakban nagyon hullott a hajam). ami a hormonbajokat illeti... különösebb hatást nem tapasztaltam ezen a téren, talán enyhébbek voltak a PMS tünetei, a hasmenést is enyhítette, bár a hasfájásra nem hatott. mindennel együtt viszont muszáj öt csillagra értékelnem, hiszen a kezemmel csodát tett, és erre még eddig kb. csak a szteroidos és egy gyógynövényes krém volt képes.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!