KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balmain

Ár:   2940 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

A Balmain ápoló hajkefe speciálisan póthajakhoz kifejlesztett ápoló hajkefe

• A Balmain speciális hajkefe kifejezetten olyan kiképzésű, amely a póthaj fésülésére leginkább alkalmas
  • Az élettelen hajnak a Balmain hajkefe speciálisan lágy sörtéire van szüksége ahhoz, hogy sokáig hogy szép maradjon.
  • A Balmain hajkefe használatával haja fényes és optimális állapotú lesz, nem csomósodik be.

Chrissy

2017. szeptember 4.

Nagyon vékony szálú, de dús, hosszú, szőkített hajam egyszerűen lehetetlen kifésülni nedvesen vagy félszárazon. Nagyon gubancolódik ugyanis. Eddig a Tangle Teezer vált be, ha már muszáj volt mégis fésülni ebben az állapotában, de rendszerint inkább a teljes száradást követően fésülködöm. Azonban a fodrásznál ugyebár mindenképpen a törülközőszáraz hajat fésülik ki, ezért magammal szoktam vinni a saját kis TT-met, hogy lehetőségekhez képest minél kímélőbb módon oldják meg a feladatot a fejemen. Persze nem mindig jutott/jut az eszembe eltenni...Így történt, hogy a mostani -egyébként nagyon ügyes és fiatal fodrászom-, elővette ezt a póthajhoz való hajkefét és ezzel szántotta végig a hajam, engem is meglepő módon nagyon szép sikerrel. Nagyon jó hajkefe, kíméletes a hajhoz, tényleg lágyak a sörtéi és kíméletes volt vele a hajam kibontása. Kiderült, hogy nem is drága, úgyhogy tervezek beszerezni egyet és ajánlom a terméket hasonló problémákkal küzdő sorsrtársaimnak is :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.